Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portative -- 13 Ağustos 2018; 12:56:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih1009

doldu hocam

https://www.facebook.com/ceyhun.fersoy/videos/188055865530/
  • Arkadaslar ortaklasa alalim diyorsunuz iyi hos ama gectigimiz sezon dijiturk o tarz hesaplari iptal etmisti sanirim. Yanlis mi hatirliyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anketi doldurdum hatalık bedava gözüküyor ama şu anda mesala bein sports 1 kanalını izleyemiyorum benzer sorun yaşayan var mı? Şu anda izlemek istediğiniz kanaldaki maç yayınına yetkiniz bulunmamaktadır. Bu yayını kapsayan paketleri incelemek için butona tıklayın gibi bir hata alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyildirim97

Bu mesaj silindi.
    arkadaşın ihtiyacı giderildikten sonra bende aynı maçı aynı fiyata ziraat üzerinden alabilirim.
  • Fenerbahçe için ortak arayan arkadaşlar pm atabilir.
  • Fenerbahçeli 4 ekran ortak arayanlar pm atabilir.
  • 4 ekranlı (Smart TV, Web, Cep, Tablet) digitürkplay ALMAK istiyorum yeterince referansı bulunan eski bir üye olduğumu düşünüyorum o bakımdan dahil olmak isteyen arkadaşlar varsa özelden yazsınlar ortaklaşa bir grup kuralım.

Fenerbahçeliyim...

GS, BJ, TS vs arkadaşlar arıyorum.

Sezonluk Ücret 170 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canturkkara -- 13 Ağustos 2018; 13:29:15 >
  • Smart TV üyelik (FB,GS,BJK dolu) TS için ortak olmaya isteyen msj atabilir.(Sistemin bilinçli kullanımı önemli)
    Yıllık ücret peşin 135 TL
  • BJK ve TS li ortak arkadaş arıyoruz. (FB-GS dolu). Ücret iki taksit halinde olacak, sezon başı ve devre arası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocak48 -- 13 Ağustos 2018; 15:56:49 >
  • Fenerbahçe için ortak arayanlar pm atabilir.
  • Ortak arıyorsunuz da, derbi maçlarında durum ne olacak? Ben Galatasaraylıyım ve Fenerbahçeli bir arkadaşla ortağız diyelim. Galatasaray - Göztepe maçını ben izledim, Fenerbahçe - Kayserispor maçını o arkadaş izledi. Bu tür haftalarda sıkıntı yok. Peki Galatasaray - Fenerbahçe maçında durum ne olacak? Beşiktaşlı, Trabzonsporlu ortaklar da var daha. Ne olacak bu takımlar birbirleriyle oynadıklarında? Tek hesapla tek bir cihazda oturum açılır diye biliyorum. Böyle olunca da, ortaklık işinin mantığını anlayamıyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

• Ev sahibi takım izler derbileri.
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Ts olarak ortak olabilirim fakat ödeme olayınınnasıl yapıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bosnian90

Ev sahibi takım izler derbileri.
    Böyle bir anlaşma yapılıyor demek.

Açıklama için teşekkürler.

• Fenerbahçe için ortak olabilirim eski üyeyim. Ayrıca yönetici arkadaş tek maç satma gibi bişey yapmazsa sorunsuz izleriz diye düşünüyorum çoğunlukla smart tvde izlerim

• rsp1296 R kullanıcısına yanıt
    Ts için ortak olabilirim

• caninzares C kullanıcısına yanıt
    Ts yi ben alabilirim

0542 654 56 65

• geçen sene 2 arkadaş ortak izledik. Ben smart tv den o ise webten aynı anda aynı maçı izledik, yayın kapanmadı, üyelik iptal edilmedi. Aynı durumda olan var mı? ya da üyeliği iptal edilen.
  • Beyler , 180 TL'den Fenerbahçeli bir arkadaşım var. Grup arıyor. 4 ekranlı.

Eğer Fenerbahçeli boşluğu olan varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.