Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15 TL ile mi suana kadar kullandigim.ayi carpicam yoksa 45 ile mi babama 45 demisler ondan sordum buraya

Fark 15 yani 45 lik paketi 30 a kullaniyoruz.
    He bu durumda sey olabilir bizim taahhut temmuz 2020 olduguna gore trmmuz agustos eylul 15x3 45 TL bu durumda dogru adamin babama dedigi fiyat

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 2 Ekim 2019; 15:2:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinez S kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sey daha sorayim

Biz iptal dilekcesini verdik dediler ki 2 kasima kadar kullanacaksiniz sonra kapanacak cunku kullanmaya baslar baslamaz pesin para almislar

Biz bu parayi istesek ve hemen kapatsalar olmaz mi bunu talep edebiliyor muyuz.

Veya 45 TL odeyecegimize 15 odesek.

• La liga'nın parasını alıyorlar ama lig yok.Nasıl olacak bu iş ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

La liga'nın parasını alıyorlar ama lig yok.Nasıl olacak bu iş ?
    Yüksek maliyetten dolayı bu sezon yayın haklarını alamadılar. Hala kim alacak diye bekliyoruz.
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bizden ücret alınıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Hocam peki bizden ücret alınıyor mu ?
    La liga reklamları kaldırıldı. Ücret alıyorlar mı bilmiyorum. Ama zaten her türlü pahalı :)

• ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    Aynen once parayi aldiklari icin ayin dolmasi gerek kapanmasi icin

• Bilgilendirme

Bugüne kadar sadece Digiturk üyelerinin kullanabildiği beIN Connect,yakında 12.90 tl’den başlayan fiyatlarla Digiturk üyesi olmayan kullanıcılara da açılacak.

Ayrıca beIN Connect,yakında Digiturk’e özel olarak üretilen yerli prodüksiyonlara,içeriklere de yer vermeye başlayacak.

• Bilgilendirme

Samsung ve LG TV'ler de bein connect uygulaması kısa süre içerisinde aktif olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Bilgilendirme

Bugüne kadar sadece Digiturk üyelerinin kullanabildiği beIN Connect,yakında 12.90 tl’den başlayan fiyatlarla Digiturk üyesi olmayan kullanıcılara da açılacak.

Ayrıca beIN Connect,yakında Digiturk’e özel olarak üretilen yerli prodüksiyonlara,içeriklere de yer vermeye başlayacak.
    digitürkplay ı kapatırlar öyleyse.
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Daha önce de yazmıştım evet doğrudur. Bein connect üzerinden hizmet verilecek.

• quote:

Bilgilendirme

12,90 lira hangi paketleri kapsıyor?

Ayrıca digiturk play kapanmaz bencr hocam. Çünkü bein connect in alt yapısı kaldırmaz diye tahmin ediyorum.

Hem digiturk üyeleri + digi play den gelen üyeler? :)

Hocam Merhabalar

Eğlence paketi 3 ekran 12.90 tl’den 4 ekran 24.90 tl den

Daha önce de yazmıştım hatta hatırlarsınız :) altyapıyı oturtmaya çalışıyorlar sanırım.

• quote:

Hocam Merhabalar

Daha önce de yazmıştım hatta hatırlarsınız :) altyapıyı oturtmaya çalışıyorlar sanırım.
    dtplay almıştım bir aylık.şu an sinema ve dizi kanallarının yayın kalitesine baktım 480p 1200 kbs kalitede.diğer kanallar 720p olarak yayın yapıyor.4 ekran için düşük değilmi bu kalite hocam..3 ekranda nasıl kalite acaba fark varmı?
  • Merhaba,

Arkadaşlar Digiturk Plus ile ilgili bir sorum olacak. Digiturk Plus aylık 15 tl ve

"Digiturk Plus’ınız ile evde olmasanız bile maçları, filmleri, dizileri veya belgeselleri kaydedip, HD kalitesiyle dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Yayını durdurup, geri sarabilir ve hiçbir kareyi kaçırmazsınız! Kaydetme özelliğinin yanı sıra beIN CONNECT’e de ulaşabilirsiniz."

ozellikleri bunlar. Merak ettiğim, bu işlemlerin hepsini internete bağladıgım 9505 özellikli kutu ile zaten yapabiliyorum. Digiturk Plus kutularda wi-fi özelliği de yok. O halde neden alınıyor bu kutu öğrenebilir miyim lütfen? Başka bilmediğim bir özelliği mi var acaba bilgilendirebilir misiniz lütfen? Aynı andan iki kayıt, wi-fi vesaire falan Digiturk Plus 4k da mı? Digiturk Plus da yok mu?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themath

Merhaba,

Arkadaşlar Digiturk Plus ile ilgili bir sorum olacak. Digiturk Plus aylık 15 tl ve

"Digiturk Plus’ınız ile evde olmasanız bile maçları, filmleri, dizileri veya belgeselleri kaydedip, HD kalitesiyle dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Yayını durdurup, geri sarabilir ve hiçbir kareyi kaçırmazsınız! Kaydetme özelliğinin yanı sıra beIN CONNECT’e de ulaşabilirsiniz."

ozellikleri bunlar. Merak ettiğim, bu işlemlerin hepsini internete bağladıgım 9505 özellikli kutu ile zaten yapabiliyorum. Digiturk Plus kutularda wi-fi özelliği de yok. O halde neden alınıyor bu kutu öğrenebilir miyim lütfen? Başka bilmediğim bir özelliği mi var acaba bilgilendirebilir misiniz lütfen? Aynı andan iki kayıt, wi-fi vesaire falan Digiturk Plus 4k da mı? Digiturk Plus da yok mu?

Teşekkürler.
    farkı içinde harddiski bulunuyor bir kanalı kaydederken başka kanalı izleyebiliyorsun..başka bi numarasını görmedim ben.15 tl vermeye değmez.

• quote:

Hocam Merhabalar

Yazmıştın hocam hatırlıyorum ama o sistem oturmaz. Eğlence vs oturabilir ama spor girerse çöker :)

• chaplinn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Standart 720p yayın veriyor fakat şuan güncelleme var pek çok kanal düşük kalite yayın veriyor.

Hocam Merhabalar

Hep birlikte göreceğiz inşallah hocam. :)

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.