Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İsseMiyake

Yahu beyler. Dun denizlli galatasaray macini digiturk play den izledim. Goruntu kalitesi hakikaten berbat. Karelenme flan oluyo netlik dusuk. Hep birlikte bir olup sunlara mail flan atalim biseyler yapalim kendi paramizla rezil oluyoruz. Hic degilse 1080p flan yapsinlar. Ne dersiniz ?
    aynen dediklerine katılmakla beraber net 1080p vermiyolar sürekli değişen araklıklarla veriyolar. kardeşim sürekli 1080 versene yaa bu nasıl bi soygundur 660 tl para veriyoruz
  • vay be millet danaya girer gibi dtplay a giriyor

arkadaşlar bu 4 ekranlı yayın kalitesi kaç kbs oluyor 1800 mü?
    50 inç ekranda nasıl olur kalite?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaplinn

vay be millet danaya girer gibi dtplay a giriyor

arkadaşlar bu 4 ekranlı yayın kalitesi kaç kbs oluyor 1800 mü?
    50 inç ekranda nasıl olur kalite?
    106 ekranda test etmiş biri olarak görüntü kalitesi yetersiz.. Kimine yetiyor :) ama ben yetersiz buldum.

3000k olsa efsane olur. Tabi o zaman sezonluk 1000 lira ister bunlar.

Ayrıca 4 ekran ve 3 ekran arasında yayın kalite farkı yok. Sadece smart tv farkı var. 3 ekranda smart tv yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 18 Ağustos 2019; 18:44:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar öncelikle iyi forumlar. 2 sorum olacaktı. Bende sony smart tv var bunda cok aradım ancak bulamadım sanırım digiturk play uygulamsı yok ama googledan digiturk playe giriş yapıp o şekilde izleyebilir miyim? 2.sorum ise sezonluk paket yazıyor popüler ibaresi var, derbiler dahil tüm süper lig maçları diyor bu 34 hafta boyunca oynanacak tüm maçları kapsıyor mu? Öyle anladım ama digitürk olunca konu emin olmak lazım

• 468 TL ye taraftar paketi almam halinde, örneğin FB paketini aldım, Fenerin gs ve bjk ile yapacağı derbi maçları da izleyebiliyor muyuz?
  • ing bank'in turuncu ekstra ile 3 ekran taraftar paketi gayet mantıklı. 12 ay 750 TL harcama garantisi veriyorsunuz ancak gerçekleştirmesiniz bile 250 tl'niz yanıyor, paket devam ediyor arkadaşlar, bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

Arkadaslar öncelikle iyi forumlar. 2 sorum olacaktı. Bende sony smart tv var bunda cok aradım ancak bulamadım sanırım digiturk play uygulamsı yok ama googledan digiturk playe giriş yapıp o şekilde izleyebilir miyim? 2.sorum ise sezonluk paket yazıyor popüler ibaresi var, derbiler dahil tüm süper lig maçları diyor bu 34 hafta boyunca oynanacak tüm maçları kapsıyor mu? Öyle anladım ama digitürk olunca konu emin olmak lazım
    1) izleyemezsin.
    2) Derbiler dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

1) izleyemezsin.
    2) Derbiler dahil.

Alıntıları Göster
    34 haftanın tüm maçları var doğru mu anladım?

• quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Valla pek anlamadım ben bu işi.
    Birde şunu sorayım; ilk defa spor ekstra+ aldığım için soruyorum. Örneğin la liga veya premier lig maçlarının tamamını veriyorlar mı yoksa birkaç maç seçip sadece onları mı veriyorlar ? Eğer öyleyse haftalık yayın programı yayınlanıyor mu ordan baksak..

Alıntıları Göster
    tüm maçları yayınlıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

34 haftanın tüm maçları var doğru mu anladım?

Alıntıları Göster
    Bu pakette evet.

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 19 Ağustos 2019; 11:36:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Bu pakette evet.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler bilgiler icin. Tv sony oldugundan 3 ekran alıp laptop ı hdmi ile tvye baglayıp izleyeceğim umarım hayal kırıklığı olmaz görüntü vs sağolun tekrardan

• Arkadaşlar merhaba,

Yurt dışında kullanan varmı?
    Şu an digiturkplay sitesine giriyorum herhangi bir fiyat bilgisi ve abonelik anlamında hiç bir şey yok.
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Mı box 3 e apk kurup maçı izleyebildim. Daha sonra chrome tarayıcıdan da yine izleyebildim. Yalnız tarayıcıdan görüntü kalitesi apk ya göre daha kaliteli idi. Uygulama olduğu için cep, tablet olarak falan görüyor herhalde. Bundan sonra maçları büyük ihtimal mi box 3 ten chrome tarayıcıdan izlicem. Android tv niz varsa chrome tarayıcıdan izlemenizi öneririm.

• Digiturk play üyeliği ortaklığı nasıl oluyor? Ben bjk taraftarıyım 145 mi yada 165 TL mı verirsem ne izlerim herhafta maç izleyebilir miyim? 1 kere mi verilecek bu para?

• quote:

Orijinalden alıntı: gahmetk

Digiturk play üyeliği ortaklığı nasıl oluyor? Ben bjk taraftarıyım 145 mi yada 165 TL mı verirsem ne izlerim herhafta maç izleyebilir miyim? 1 kere mi verilecek bu para?
    Bir kere vereceksin . Toplam 660/4 = 165 tl Yani . Sadece deplasmandaki derbileri izleyemezsin.

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    İptv var onunla devam edeyim teşekkürler

• Arkadaslar uyumlu smart tvsi olmayanlar laptoplarında hdmi girişleri varsa o şekilde tvlerine yansıtıp izleyebilir veya smart tv nin tarayıcı kısmından da hesaba girip izleyebilir. Bilmeyen belki varsa diye yazdım.
    Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Bu mesaj silindi.
    yok hocam Allahın izniyle sorun olmaz,sonuçta rastgele bir siteye yazmıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

yok hocam Allahın izniyle sorun olmaz,sonuçta rastgele bir siteye yazmıyoruz.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba bugun ailenin yıldızını yenilicem fakat 1 haftada olsa spor paketi hediye vermiyorlar sizce yenilesem 1 günlügüne açarlarmı sizce spor kanallarını ?
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.