Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Play güncel kampanya konusundaki faydalı paylaşımları için arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 2 Eylül 2019; 21:53:31 >
  • Smart tv den Beşiktaş maçlarını izleyebilmek için ortak aranıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler birşey soracağım bne bu ayda 30 tl taraftar paketi alacağım. Yalnız satın almaya gittigimde toplu 330 tl gibi bir fiyat çıkıyor bu ödemeyi toplu şekilde kredi kartından mı çekiyor yoksa ayda 30 30 mu çekiyor bilen varsa söylerse çok makbule geçer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lakers87 L kullanıcısına yanıt
    360 TL ödeme yaparken 12 taksit seçeneği var.30 TL aylık oluyor.

• scanh kullanıcısına yanıt
    Play güncel kampanya konusundaki faydalı paylaşımları için arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 2 Eylül 2019; 21:54:2 >
  • Müthiş bir teklifle karşınızdayım. Sizlere vereceğim kampanya kodu ile dilediğiniz takımın Digitürk Play 2019-2020 Taraftar Paketi bedava!!!

# Güncel taraftar paketi fiyatı: 39.9x12=480 tl'dir.

# Ben ise bu kodu sizlere 350 liradan temin ediyorum.

Halihazırda sadece telefon ve tablet fiyatı 360 Tl iken 350 Tl'den üstüne birde webden izleyebileceksiniz. Paket kendi hesabınıza tanımlı olacak. Ben sizlere sadece indirim kodunu vereceğim.

Digiturk Play 12 Aylık 3 Ekran (web, cep, tablet) Süper Lig Taraftar Paketi'ni kapsamaktadır.

Ödeme: TEB, ENPARA, ZİRAAT, İNG olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cceyy -- 10 Ağustos 2019; 17:28:1 >
  • Arkadaşlar birkaç sorum olacak kusura bakmayın bu hususta cahilim . Şimdi forum üzerinden Netflix 4 lü grup kurduk 6 aydır sorunsuz yürütüyoruz . Bu 4 ekran sistem de netflix gibi mi işliyor herkesin kendi profili var orada istediği gibi mi kullanıyor . Yoksa sadece bir yerde mi hesap aktif oluyor . Hesaplarda tüm beinsport kanalları izleniyor mu yoksa sadece maçlar mı izleniyor. 4 ortak hesap satın alırsak denk gelen maçları izleme gibi bir şansımız olmuyor mu ?
  • Defias kullanıcısına yanıt
    Netflix gibi değil maalesef. Aynı anda tek bir kullanıcı izleyebiliyor maçı. 4 ekran dediği 4 farklı platform: Web, tablet, telefon ve smart TV.

Yani siz maç izlerken aynı anda başka bir kullanıcı herhangi bir şey izleyemiyor.

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam .
  • Ts li ortak aranıyor. 3 ekran. Fiyat 147 T.L.. Pm den ulaşınız.

• Defias kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

"Taahhüt yok, dilediğin an iptal et" diyor sitesinde, gerçekten buna imkan veriyorlar mı? 0creti iade ediyorlar mı yani, pek ihtimal vermiyorum buna.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Play güncel kampanya konusundaki faydalı paylaşımları için arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 2 Eylül 2019; 21:53:44 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a1kalite34 -- 17 Ağustos 2019; 23:59:56 >
  • 4 ekranlı ortaklıkta, 1 kişilik (Trabzonspor) yerimiz kaldı.

Dileyen arkadaş, (0507 403 6156) WhatsApp uygulamasından iletişime geçebilir.

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    Hayır maalesef bu şekilde olmuyor. İki kez müşteri hizmetlerini arayıp farklı kişilerle görüştüm bu konu hakkında bana dedikleri aynen şöyle; Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz evet yalnız ister peşin ister taksitli satın alın işlemediğiniz ayların parası hiçbir şekilde size geri ödenmez. Taksitli aldıysanız üyeliğinizi iptal ettirseniz bile kalan ayları ödemeye devam edersiniz şeklinde oldu. Taahhütsün almak istiyorsanız aylık paketlerden alacaksınız dediler. Bu şekilde aslında kelime oyunu yaparak müşteriyi kandırıyorlar. Evet taahhüt yok ama üyeliğini iptal edersen de parayı iade etmiyorlar. Bu şartlarda kim üyeliğini iptal eder ki?

Bir diğer konuda taksitli satın alma konusu. Belli başlı kartlar dışında tüm kredi kartlarına taksit yapmıyorlar. Satın alırken iyi bakın yoksa tek çekim olarak alırsınız.

• Play güncel kampanya konusundaki faydalı paylaşımları için arkadaşlara teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 2 Eylül 2019; 21:51:57 >
  • Fenerbahçe taraftar paketi almayi düşünüyorum ortalık vs nasıl olacak

• Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, insan gerçekten hayret ediyor. Böyle bir şeye hakları yok aslında.

• caglar_395 C kullanıcısına yanıt
    Selâmun aleykum. Ben de Fenerbahçeliyim. Ortak olarak paket alalım isterseniz. Sonra Beşiktaş ve Trabzon ekleriz.

• Fenerbahceli ortak arayanlar pm den ulasabilir.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.