Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 17 Ağustos 2018; 19:11:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs Fb dolu bjk ve trabzonlu ortaklar aranıyor

• Yarinki fb macini satan varmi

• Arkadaslar ben 4 ekran almayi dusunuyorum ama bir sorum olacak. Ayni anda iki fb li maci farkli yerlerden izleyebiliyor mu ? Biri webten biri smarttan izleyebilir diye yorum okudum dogru mu ? Beni aydinlatabilirmisiniz ? Mesela ben gs bjk ts fb li bir gruba ortak oldum fb ile ts nin maci ayni saatte ikimizde izleyebiliyormuyuz farkli alanlarda ?

• http://www.futbolunsuperleri.com/?utm_source=TW&utm_medium=Defans&utm_campaign=TFF&utm_term=Post
    Ankete katılarak bu haftaki maçları digitürkplay den ücretsiz izleyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

http://www.futbolunsuperleri.com/?utm_source=TW&utm_medium=Defans&utm_campaign=TFF&utm_term=Post
    Ankete katılarak bu haftaki maçları digitürkplay den ücretsiz izleyebilirsiniz
    geçen hafta da buna benzer anket ve 1 hafta izle diyorlardı...verdiler mi gerçekten geçen hafta acaba maçları hediye olarak?
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Verdiler şuan izliyorum ben.

• radko kullanıcısına yanıt
    doldurur doldurmaz siteye kayıtlı mail için aktif mi oluyor maçlar hocam?
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Evet hemen aktif oluyor.

• quote:

Verdiler şuan izliyorum ben.

Geçen haftada denemek için ben doldurmuştum formu. Sanırım anket bitene kadar verecekler :)

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    13 gün daha sürecekmiş.

• quote:

13 gün daha sürecekmiş.
    2 hafta daha alırsın her türlü :)

Zaten sezon boyuncu digiturk play bu tarz oldukça kampanya yapıyor. Her türlü izlenir yani.

He ne zaman yayın kalitesi 3000k olur. İşte o zaman ben digiturk play alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 17 Ağustos 2018; 22:33:14 >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Diğer haftalarda açarız yeni üyelikler👍👍

• Fenerbahçeli olarak yayını almak için ikinci ortak aranmaktadır. 3 ekran işimi görecektir. 3 kişilik gruba da dahil olabilirim.

• Dort ekranli icin ts adina ortak ariyoruz
    Toplamda 3 kisi olunacak ts icin fiyat 200 tl

• Arkadaşlar Yüksek kalite (4 Ekran ) pakete Beşiktaşlı 3. ortak aranıyor. Kişi başına 180 TL düşmektedir. sadece 3 ortak olacaktır.
  • Gs liyim ortak olmak istiyorum

3ekran 4ekran farkı nedir? Akıllı tv yok. Sadece pc ve telefondanmı izlenebiliyor? Donma gecikme vs. oluyormu?

• Digiturkplay alınmıştır. Gsli ve Fbli kullanıcılar vardır. Bjkli eski ve referanslı kullanıcı aranmaktadır. Derbilerde iç sahadaki maçı izleyecektır. 180 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corvus_corvusan -- 18 Ağustos 2018; 15:38:48 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Deneme amaçlı Digiturk Play üyeliği lazımdı. Sayenizde denemiş oldum. Teşekkürler.

• Galatasaray lı olarak 4 ekran pakete üye olmak istiyorum. 3 ortaklı olması tercihimdir. İlgilenen arkadaşlar PM bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.