Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olr mu olur. şampiyonlar ligi tivibuya geçince bende paketler zamlanmadan FULL paket 24 ay taahhüt vermiştim, o dönem 19 liraydı diye hatırlıyorum. 1 ay sonra paket sistemi değişti şampiyonlar ligini full pakete dahil etmediler. süper paket diye bişey çıkarmışlardı
  • mrdurden M kullanıcısına yanıt
    6 taksite kadar bölüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

6 taksite kadar bölüyo
    Bonusla aldım bende 540 TL. 11'e kadar bölüyor. Tabiki vade farkıyla. Örnek olması için;
    3 Taksit 566
    5 Taksit 579
    8 Taksit 600
    Almayı düşünen arkadaşların bilgisine. Kampanya bittiğinde 599a 12 taksit yaparlarsa daha mantıklı.
  • mrdurden M kullanıcısına yanıt
    ben enpara kredi kartı kullandım vade farkı vermemek için mis oldu zaten 4 kişilik aboneliğimiz var onuda 4 e böldüm
  • Sadece telefondan girip izlemek istiyorum telefon ekranını makul fiyata vermek isteyen watsapptan ulaşabilir 05355805676

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

3 ekran SD 4 ekran HD kaynak müşteri hizmetleri.
    Hocam sizin yazdığınıza istinaden müşteri hizmetlerimi aradım. Artık sd yayın yok hepsi tek tip hd dedi. Tek fark 4 ekran alırsanız smart tv destekler bazı maçlar 4k yayın olur dedi. Sizin yazdığınızı söyledim. Artık sd yayın yok dedi.

• maho1907 M kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin adınıza sevindim ancak yine de iyice araştırın. Halen bazı müşteri temsilcileri ekran SD diyorlar siz iyice emin olmadan almayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamlar; gs ve fb ortaklıgında 2 kişiyiz bjk ve ts dan arkadaşlar aranmaktadır..
  • Arkadaşlar 4 ekran olanı 540 liradan güncelleyeceğim. Digiturk play ilk çıktığından beri aboneyim. Geçtiğimiz 2 sezon GS-FB-BJK ortak aldık. Bu yıl FB li arkadaş ayrıldı. Bu nedenle 1 FB ortak arıyoruz. 3 kişi izleyeceğimiz için kişi başı 180 TL düşüyor. İzlemede genel kurallar geçerlidir. Bu şekilde sadece deplasmanda olan 2 maç izlenemiyor. Teşekkürler.

Edit:FB li arkadaş bulunmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorondor06 -- 9 Ağustos 2018; 7:28:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho1907

Hocam sizin yazdığınıza istinaden müşteri hizmetlerimi aradım. Artık sd yayın yok hepsi tek tip hd dedi. Tek fark 4 ekran alırsanız smart tv destekler bazı maçlar 4k yayın olur dedi. Sizin yazdığınızı söyledim. Artık sd yayın yok dedi.

Alıntıları Göster
    4k mı ? geçsinler bu ayakları.. smart tv üzerinden doğru düzgün hd kalite yapamayanlar mı yapacakmış bunu ? smart tv kalitesinde yayıncı kuruluş olmalarına ragmen tivibunun bile gerisindeler.. önce yayın kalitesini tivibu düzeyine çıkarsınlar ben onada razıyım

• Vade farksız 12 taksitle ödeme seçeneği nihayet gelmiş arkadaşlar.

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaxis3

Vade farksız 12 taksitle ödeme seçeneği nihayet gelmiş arkadaşlar.

hocam ben de ikisi de peşin ödeme gösteriyor hala...12 taksit yazmsına rağmen...ödemeye gelince peşin olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkulu420 -- 13 Temmuz 2018; 14:14:7 >
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Yüksek kalite muhabbeti kalkmadı mı hocam bu sene? Standart görüntü kalitesi var ek olarak 3ekran ve 4ekran(smart tv dahil) seçeneği olarak çıkıyor ekranda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blaxis3

Yüksek kalite muhabbeti kalkmadı mı hocam bu sene? Standart görüntü kalitesi var ek olarak 3ekran ve 4ekran(smart tv dahil) seçeneği olarak çıkıyor ekranda..
    kalkıp kalkmadığını bilemem de evet hocam 3 veya 4 ekran olarak geçiyor..
  • benim gibi geçen sene üye olup da hala 540 yerine 599 görünen var mı arkadaşlar?
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    4 ekran 599tl bende de hocam, 3 ekran seçeneğiyse 499 tl. Vade farksız 12 taksikt Yapıkredi Worldcard'la.
  • Bugün yeni sezon aboneliğimi yeniledim, 540 TL / 12 ay vade farksız taksitle, aylık 45 TL'ye geliyor. Şampiyonlar ligi ve uefa maçlarının yayın durumuna göre spor ekstra paketini düşüneceğim. Bna hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

Bugün yeni sezon aboneliğimi yeniledim, 540 TL / 12 ay vade farksız taksitle, aylık 45 TL'ye geliyor. Şampiyonlar ligi ve uefa maçlarının yayın durumuna göre spor ekstra paketini düşüneceğim. Bna hayırlı olsun
    hayırlı olsun hocam bize 600 lira ve taksit yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

hayırlı olsun hocam bize 600 lira ve taksit yok...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.

Kullandığınız bankaya ait belki 5-6 taksit imkanı olabilir. Bankanıza bir sorun isterseniz.
  • Fiyat yüksek çıkanlar uygulamadan değil normal siteden giriş yapıp üye ol u tiklasinlar...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.