Şimdi Ara

Digiturk Evin Yıldızı Paketi 19 TL - Özel Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
8.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digiturk Evin Yıldızı Paketi 19 TL - Özel Kampanya

Merhaba arkadaşlar,

Digiturk'ün yeni paketi olan Evin Yıldızı paketine ek içerikler konulmuş. Yeni eklenen kampanya içeriğinde UEFA Şampiyonlar Ligi’nin tüm maçları dahil, Premier Ligi ve İngiltere Championship Ligi, LaLiga, Serie A, Fransa Ligue 1, Turkish Airlines EuroLeague ve diğer liglerin heyecan dolu karşılaşmaları sezon sonuna kadar hediye.

Ayrıca 2 ay boyunca beIN CONNECT ile tüm filmler ve diziler hediye!

24 ay boyunca 19 TL Sabit fiyat

Detaylı incelemek için Digiturk Evin Yıldızı Paketi sayfasında inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak isteyenler için: 0 (216) 740 00 49

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digibilgi -- 5 Şubat 2019; 13:51:0 >

• Bilgilendirme için teşekkürler mükemmel kampanya
  • Fena değil.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin hocam, 19 Tl sadece Premier Lig yok içinde diğer tüm kaliteli ligler içinde. Şampiyonlar Ligi'de cabası. Daha ne olsun :)
    (Premier Lig'de varmış)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merol77 -- 5 Şubat 2019; 15:1:30 >
  • merol77 M kullanıcısına yanıt
    Yani evet ama içerik olarak düşüş var onun için digiturk e kızgınım :)
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bu arada Premier Lig'de varmış hocam :) Şimdi detaylı araştırıp, başvurdum.
  • Diğer ligler sezon sonuna kadar hediye diyor, yani 6 ay sonra bitiyor. Bari premier lig ve şampiyonlar ligi dahil olsaymış pakete.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Premier Lig ve Şampiyonlar Ligi'de dahil hocam
  • Digibilgi D kullanıcısına yanıt
    Sezon sonuna kadar dahil, sonrası yok.
  • merol77 M kullanıcısına yanıt
    İyiymiş hocam.
  • Digibilgi sizce digiturk kanallarının tümünü türksata taşırmı
  • 11 tane belgesel kanalı var sadece bunun için bile alınır
  • Hocam valla devir ıp tv devri. Digiturk Play üzerinde yoğun çalışma olacaktır bana göre. Biraz güncelleme biraz reklam gerisi kolayca gelecektir zaten. Fiyatlarda uygun olur.
  • Katılıyorum hocam. Millet alışmış sallamaya. Yukarıdaki yazılanları okuyorum da şaka gibi. 19 TL = 4 Dolar bile etmiyor. Hadi onu geçtim Turksat kanalları var sadece diyorlar. İçinde bir sürü özel kanal var üstüne HD Uydu alıcı alsalar bile 250 Tl den aşağıya adam akıllı alıcı yok. Aynı fiyata bu içerikleri veriyor sana işte. Daha ne olsun. Bu ekonomi şartlarında birde aldığınız ürünlerle karşılaştırın işte fiyatı.
  • S sport ve formula1 de var mı acaba bu pakette?
  • yakamoz40 kullanıcısına yanıt
    Ssport dahil değildir.
  • bu pakete hangi kanallar dahil nereden görebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: caracas39

bu pakete hangi kanallar dahil nereden görebiliriz
    Digiturk Evin Yıldızı Paketi bu sayfada aşağı kısımda kanalları gör butonu var hocam oradan detaylı incelebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digibilgi -- 8 Şubat 2019; 15:51:48 >
  • güzel fiyat ama faturada hiç bir zaman 19 gelmez diye korkuyorum.
  • batyaz kullanıcısına yanıt
    Her yerde reklamı dönen paketin fiyatıyla oynamazlar hocam ek paket almadığınız sürece.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.