Şimdi Ara

Digitürk Eutelsat’tan Türksat’a taşınıyor.! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
14
Favori
151.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İki gün önce mesaj attılar dün gelip merkezi sistemde eutelsat bağlantısını yine apartmanın ortak kullandığı türksata bağladılar.Tek tek her digitürk kullanıcısına gidip bu işlemi uyguluyoruz dedi bir zaman sonra eutelsat yayını sonlanacakmış.Türksat yayınında hiç izlemeyeceğim bir sürü yerel kanal ve radyolar eklendi listenin sonuna onun haricinde bir değişiklik yok.

• uydu alıcınız 4k mı

• boraa28 B kullanıcısına yanıt

Hayır değil.

• Tahmini 2022 yılı sonuna kadar sürer bu işlemler.2023 yılında sadece türksat yayınına geçerler diye düşünüyorum.

• Bir kaç hafta önce mesaj gelmişti geçiş ve eleman gelecek diye. Dün aradılar bu gün eleman geldi bende merkezi sistem olduğu için. Cihaz eutelsat a bağlıydı ancak sinyalde türksat da vardı. Hiç anten yönü ile uğraşmadan eve girdi. Telefondan bir şeyler yaptı sonra normal kanal taraması yaptı ve gitti. Düzgünce çalışıyor sorun yok. Her hangi bir şeye de imza falan atmadım.

• Site yayını eutelsat tan Turksat a geçti. Modül kullanıyorum ve 4k kanalım gitti. Frekansını bilen var mı acaba. Digitürk ü aradığımda Turksat ta 4k kanalı henüz aktif değil dediler ama bazı forumlarda seyredenler var sanırım ama o frekanslar bende boş çıkıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar merkezi sistem kullanıyorum trt1 hd kanalıda çıkmıyor digitürk türksatta

diğer mod alıyorum trt 1 hd çıkıyor

• Digitürk cok ağır arkadaş.

• AMC A kullanıcısına yanıt

turksat 5b nin yörüngeye oturması bekleniyor sanırım. yeni TP ler devreye girecek sonra yeni mdu lnb yi deneyecekler daha.

n2yo.com - real time satellite tracking and predictions
    Real time satellite tracking for: TURKSAT 5B
    https://www.n2yo.com/?s=50212&live=1
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

Uzun hikaye desene

• Bana da “ Sayin uyemiz, Digiturk yayinlari icin kullanmakta oldugunuz uydu sisteminin Turksat uydusuna gecisi yapilacaktir. Gecis islemlerinizin tamamlanabilmesi adina Digiturk yetkili servisimiz randevu talebi icin sizinle iletisime gececektir. Keyifli seyirler dileriz. B002” mesajı geldi. Bakalım kısmet artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt

2-3 ay sürer en az

• Müşteri hizmetleri aradı ve telefonda kolay kurulum ile geçiş yaptık.
    Bazı kanallar örneğin tele 1 ve ulusal gibi hala sd yayın yapıyor. Türsksatta bulunan bir çok yerel tv ise artık var.
    Bu arada tekrar eutelsat kurulumu yapınca ATV, Show, kanal d gibi ulusal kanallar açılmıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • scorpion979 kullanıcısına yanıt

tekrar eutelsat kurulum yaptıktan sonra

kolay kurulum türksat yaptınız mı

evet ise düzeldi mi kanallar

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Eutelsatta bahsettiğim kanallar çıkmıyor. Türksat kolay kurulumda bütün kanallar var ama bazı kanallar sd yayın yapıyor malesef.

sende kolay kurulum türksat yaptığında toplam kaç kanal çıkıyor 306 kanal çıkması laızm

bende merkezi sistem kıullanıyorum trt 1 hd baba radyo gibi 50 ye yakın kanal çıkmıyor

kanalı izlerken kanal gidiyor çıkmıyor tekrar kolay kurulum yapmama rağmen 23 de trt yok 417 baba radyo yok

binaya servis geldi sorun yok diyor sinyal seviye 100 kalite 80 de ama kanalların bazıları çıkmıyor kutuda sorun olabilir dedi

digitürk servisi aradım bakacaklar

• derya78 kullanıcısına yanıt
    232 tv, 75 radyo kanalı çıkıyor.

işte bende toplam 262 kanal çıkıyor nedense bi yerde sorun var sende sinyal seviye kaç kalite kaç görünüyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.