Şimdi Ara

Digitürk Eutelsat’tan Türksat’a taşınıyor.! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
14
Favori
151.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

abi LNB 1 ve 2 den bahsediyorsunuz ama 4K kutular icin ozel olarak bu LNB 5 leri taktilar herkese hatta extra ucret aldilar.

Simdi bunu cikarip eski LNB taksak turksat tarafinda calisacakmi? dogrumu anladim?

Digitürk Eutelsat’tan Türksat’a taşınıyor.!
  • Onlar eski değil aslında bu sene ürettiler mdu 1 mdu 2 leri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani klasik lnb yerine bu mdu 1 veya 2 den alirsak turksatta calismasi lazim. bu bilgi kesinse 4K kutu kullananlar icin guzel bir cozum olur

• Legoloman kullanıcısına yanıt

hocam fb gs tv turksat üzerinde var ancak HD değil çamur gibi :). Ekotürk tv, GS, FB ve birkaç kanal Turksatta var ancak HD değil.

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt

hocam, digitürk online işlemlere gir orada teknik servis çağır bölümü var tıkla bir süre sonra seni arayacaklardır yada tel numarası yazar orada ararsan süreç hızlanır.

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt

MDU1 ve MDU2 iki Turksat uyarsa sorun ortadan kalmış olacaktır. Umarım öyledir. MDU5 olan LNB leri işten anlamayan teknik servis universal ile değiştiriyordu.

• dazed D kullanıcısına yanıt

BU MDU1 veya2 yi nerden alabiliriz? nette aradim bulamadim ben. digiturk bayilerinde varmidir?

• Eutelsat tamamen kapanacak mı, bazı arkadaşlar avrupadaki aboneler eutelsat üzerinden izlemeye devam edicek yazmış, burdaki forumda okudum, eutelsat yayını kesin olarak kapatılır mı. Digitürk tamamen çekiliyor mu eutelsattan, yoksa eutelsattaki aboneleri mi azaltıyor

• Eutelsat ile olan sözleşme yenilenmedi. Sözleşme sonunda frekanslar kapanacak.

• messi09 M kullanıcısına yanıt

Evet digitürk ile eutelsat'ın sözleşmesi yıl sonunda bitiyor yeni sözleşme yapılmadı kanallar zaten türksat'a taşındı yeni abonelikler türksat üzerinden veriliyor, eutelsat aboneliği olanların da türksat'a geçiş süreci devam ediyor. Eutelsat defteri kapandı.

• Merhaba arkadaslar, turksat kablo tv kullaniyorum, beinsport turksata gecti diye haberler okudum, kablo tv uzerinden beinsport izleyebilecek miyim? Ekstra kuruluma gerek var mi? Digiturk canagi taktirip eve kablo cektirmekle ugrasmak istemiyorum cunku.

• drnburak D kullanıcısına yanıt
    kablotvden beinsport zaten vardı bayadır hocam hatta bitecek falan deniyor.
    https://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kablo-tv-bein-sports-kampanyasi

turksata taşınması normal uydu yayını olarak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • henüz değiştirmeyi düşünmüyorum , eutelsat devam

• Böyle SMS geldi. Sizlere de geldi mi? Sayin Uyemiz, paketiniz kapsamindaki beIN Sports kanallarinda 'Uyeliginiz bulundugunuz bu paketi kapsamiyor' hatasi almamak ve kesintisiz mac keyfi icin; maclar baslamadan once beIN Sports kanallarimzda 15 dakika beklemenizi rica eder, keyifli seyirler dileriz. Çok saçma bir iş.. komedi geriye gidiyoruz.
    Digitürk Eutelsat’tan Türksat’a taşınıyor.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dazed -- 19 Temmuz 2022; 16:10:17 >
  • dazed D kullanıcısına yanıt

Kaçak yayını önleme amaçlı muhtemelen maç saatlerinde şifreleme sisteminde değişikliğe gidiyorlar.

2022 yılında evet saçma bir uygulama, belki eve geç geldim ikinci yarıya yetiştim izleyemeyecek miyim yani?

• türksat için bi çanak kurulumu mu yapılıyor?

bende türksatta kurulu. digiturk çanaktan kabloyu söküp türksat lnbye saplasam yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnmcclanes -- 21 Temmuz 2022; 12:51:9 >
  • johnmcclanes J kullanıcısına yanıt
    Binanızda kurulu Türksat çanak varsa kurulum yapılabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • johnmcclanes J kullanıcısına yanıt

Aynen öyle.

• Benim kutu (sagem iq Plus) bir dikiş tutmadı turksat a geçtikten sonra.

Yok şunu yap yok bunu yap olmadı.

Günde en az 3 kere kapanıp acıkıyor., kanal bilgileri ve info (program bilgileri) tutmuyor vs

1999 temmuz ayından beri üyeyim (2 TL idi ilk 6 ay ücretsiz hey gidi günler) lig TV vs oldukça verimli kullandım ancak artık kopup gitmek için bir tık kaldı.
    Sanırım turksat a geçişte bu "tık" olacak.

Ben hiç memnun kalmadım bu geçiş işleminden...

• Bazı kanallar kafasına göre açılıyor bende.Mesela EuroSports2 Fashion Tv bazı müzik ve çocuk kanalları.Akşam var yayın sabah açıyorum sinyal hatası veriyor.Bazen açılıyor ama cızırtılı şekilde bir türlü düzelmiyor.Bunu yaşayan var mıdır? Çözümü nedir? Sadece 5-6 kanalda var bu olay.Aynı kanallar hep.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.