Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Digiturk eutelsat kurulum ucreti?

8
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digiturk eutelsat kurulum ucreti?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29 Mesaj
    Arkadaslar merhaba ,apartmanda ortak anten turksat kullanmaktayiz.Bugun digiturke gittim,turksat yayini uzerinden film paketi kullanmami onermediler hd olmamasi sebebiyle..kararsiz kaldim dukkandan ciktim.
    Karar verirsem,Eutelsat kurulumu icin catiya canak anten kablo vb takicaklar sanirim dogru mudur?Bunun fiyati ne kadar oluyor?(turksat kabul edersem 3 ay 19 tl sonra 12ay 52tl odeyecegim soylendi)
    Bir de kiraciyim arkadaslar yarin oburgun tasinma durumunda canak anten cv ekipman nasil nakledilicek vsvs..bana bu eutelsat kurulum fiyati ve tasinma durumunda napiliyor hakkinda bilgi verirseniz sevinirim iyi aksamlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

|
    |

Dış kurulum çanak ve 3 ay servis ücretsiz olacak şekilde 155 tl peşin

Paket fiyatları aynı türksat ve eutelsat üzerinden fark yok.

Film paketi ilk 3 ay 19 tl geri kalan aylar 52 tl den alabilirsiniz. Dilerseniz yeni üyelik olarak referans verebilirim böylece 1 fatura bedavaya getirmeniz mümkün yani ilk ay fatura çıkmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Hocam oncelikle tesekkurler,165 155 tl olan ucreti pesin mi istiyorlar ?faturaya taksitle mi yansitiliyor?bir de kiraciyim tasinma durumunda bu canak ne oluyor?

Orijinalden alıntı: ozinom

Hocam oncelikle tesekkurler,165 155 tl olan ucreti pesin mi istiyorlar ?faturaya taksitle mi yansitiliyor?bir de kiraciyim tasinma durumunda bu canak ne oluyor?
    Para peşin kırmızı meşin

Çanagı kesinlikle çatıya kurdurtma sonuçta kiracısın sen olası bir taşınma senaryosunda canagı kendin sökeceksin taşındıgın eve götüreceksin arıycan servisi yapacak montajı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akris -- 6 Kasım 2019; 9:15:9 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ozinom

Kiracıysanız 2-3 film kanalı için değmez o kadar masrafa..şayet internet bağlantınız varsa bağlayın kutuyu connectten izleyin filmleri.hd olmasada sd den iyidir kalitesi hem dilediğiniz zaman izlersiniz.
    |
    |

Hocam Merhabalar

Peşin fiyatı 155 tl taksit olarak 17,5 TL den 12 ay 210 TL'ye geliyor

Çanak size ait. Dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ozinom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    Çok pahalı
    3 ay 19 tl 12 ay 52tl
    Yani aylık ortalama 45 tl

Teb kampanyasıyla alın yıllık 378 tl
    Aylık 31 tl

Çanak kurulumu için 60 cm lik ucuza bir çanak alın hatta ikinci el de olur,antenciye taktırın

Not:Bein box office kanalları film paketine göre çok daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quaresma. -- 6 Kasım 2019; 19:48:9 >
    |
    |
    2016 yılında üye olmak icin başvurmuştum servis geldi eski digiturk üyeligimden kalma canak antenim vardı eutelsat icin lakin canaktaki digiturk yazisi silindigi icin kurulumu yapmamıştı servis buda böyle bir anımdır kendileriyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akris -- 6 Kasım 2019; 23:9:24 >
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
instagram takipçi
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,292
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.