Şimdi Ara

Digitürk Eski Üyelere Gizli Zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 14 senelik sadık bir digitürk üyesiyim. İnanın bu firmanın insanları enayi yerine koyma biçimi artık beni bile şaşırtıyor. Altın koltuk paketine üye olmuştum ve geçen sene giriş paketi hariç diğer paketleri taahhütlü fiyatlar üzerinden %50 indirimle paketleri seyrediyordum. Bu sene giriş paketine haber paketi ve müzik paketi gibi müşterisi bulunmayan iki paketi komple fiyat ilavesiyle eklemişler.Giriş paketi şu anda 19,99 tl olmuş durumda. Bu sene diğer paketleri de taahhüt fiyatından değil de liste fiyatı üzerinden değerlendirmeye almışlar. Müşteri hizmetlerini aradım bana durumun anlattığım şekilde olduğunu belirttiler.Gizliden yüzde 30 zam yaptılar eski üyelere bilginize...

• O koltuklar bir ay kadar suren çok avantajlı paketleri..Bunca zaman diğer üyelerden çok uygun fiyata izlediniz onun yerine sayabilirsiniz zaten bu haliyle bile çok avantajlı kalıyor normal uyeliklerden
  • Millet senelerce autoblocker ve cardsharing ile benim odedigimin 10 da birine seyretti.Uyeligimde ne bir ara verdim ne gecici paket iptalim var.Ustelik benle aynı fiyatlara ligtvli sadece 6 ay digiturk uyeligi alip sonrasinda iptal edip seneye yine uygun sartlarla digiturk tarafindan aranip cok uygun sartlarla ikna edilip uyelik alan onbinler var.Bu mu adalet? Iptal etsem be olur zaten saglam musteriyi umursamiyorlar soyulacak kaz olarak goruyorlar
  • mustafakursat kullanıcısına yanıt
    platin koltuk üyesi olmuştum. Lig tv var olduğu günden itibaren kesintisiz ona da üyeliğim mevcut (tu) temmuz 1999 dan beri üyesiyim platformun.

Düşüncelerimi dile getirmişsiniz teşekkürler...

İlk olarak lig tv yi iptal ettirdim.

Sanırım sonrada tüm aboneliğimi iptal ettireceğim.

yinede, bir çok arkadaş gibi yan yollara sapmadan d smart a geçeceğim...

Aylık 4 tl ye abonelik verdikleri zamandan beri üyeleriyim.

Bence yaptıkları gerek ticari gerek etik olarak hiç doğru değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

platin koltuk üyesi olmuştum. Lig tv var olduğu günden itibaren kesintisiz ona da üyeliğim mevcut (tu) temmuz 1999 dan beri üyesiyim platformun.

Düşüncelerimi dile getirmişsiniz teşekkürler...

İlk olarak lig tv yi iptal ettirdim.

Sanırım sonrada tüm aboneliğimi iptal ettireceğim.

yinede, bir çok arkadaş gibi yan yollara sapmadan d smart a geçeceğim...

Aylık 4 tl ye abonelik verdikleri zamandan beri üyeleriyim.

Bence yaptıkları gerek ticari gerek etik olarak hiç doğru değil...
    Ben de 2001'den beri Digiturk Eutelsat üyesiyim. Digiturk eski üyeleri cepte sanıp hiçbir kampanya yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgottenh

Ben de 2001'den beri Digiturk Eutelsat üyesiyim. Digiturk eski üyeleri cepte sanıp hiçbir kampanya yapmıyor.

Alıntıları Göster
    aynı durum bende var ve cok kızdım sizler gibi
    film paketi yan oda 7 tl idi olmus 11.5 neden dedim normal paketin yarısı diyor
    ee paket 14 ödüyorum yarısı 7 4.5 tl nerden dedim acıklayamadı şikate biraktım
    bende slaonda dsmart ta var olmadı onun yan odasını alıcam 15 tl ye nedir bu böyle
    zaten tüm belgeseller var olmadı filmeleride kayıt eder zaman olunca izlerim ,
    tamam filmler iyide zaten hepsi nette free varken bu pahalılık neden ????

• Neresi gizli ?

kimsenin izlemedigi ve abone olmadığı eğlence haberi fiyatını ekleyerek giriş paketine koymuşlar. Hem de favorim Fashionhd yi iptal ederek

ekliyorsan belgeseli ekle

Türksatta bedava hd lere 7 tl hd parası da uutanç dünyada 10 yıl oldu hd standart olalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

O koltuklar bir ay kadar suren çok avantajlı paketleri..Bunca zaman diğer üyelerden çok uygun fiyata izlediniz onun yerine sayabilirsiniz zaten bu haliyle bile çok avantajlı kalıyor normal uyeliklerden

Arkadaş gizli DT müşteri temsilcisi sanırım. öyle bir yazmış ki mahkemede DT savunuyor sanki...
  • Bende bügün gelen fatura ile şok oldum..
    İ63 tl öderken platin pakete 84 lira olmuş , Aradım sizin paketiniz normalde 140 lira diyor... Siz deli misiniz bırakın 140 ı bu paket 80 lira etmez Canınız çok yanar dedim...

Iptal edeceğim 145 kere arayıp yalvaracaklar !! Yüzde 25-30 zam ne!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Asi CaN

quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

O koltuklar bir ay kadar suren çok avantajlı paketleri..Bunca zaman diğer üyelerden çok uygun fiyata izlediniz onun yerine sayabilirsiniz zaten bu haliyle bile çok avantajlı kalıyor normal uyeliklerden

Arkadaş gizli DT müşteri temsilcisi sanırım. öyle bir yazmış ki mahkemede DT savunuyor sanki...

DT ile hiçbir bağlantım yok Ağustos 2014 den beri üyeyim..Ama gerçek bu o koltuklar halen çok avantajlı kalıyor birçok üyeye göre
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    hocam belki sizde haklısınız...

Ancak sıradan bir esnaf çay ocağında bile, eski ve sürekli müşteriye çay fiyatı yada muhabbet bile farklı olmaz mı... (belki çok absürt bi örnek oldu ama :) )

Yada sürekli ve kesintisiz ( 5 sene 10 sene) alış veriş yaptığınız bir mağaza da sizin ekstra bi indiriminiz olmaz mı...

1999 dan beri 16 sene aralıksız... artı yan odası artı lig tv si...

Biraz ajitasyon yapıyor gibi olacak ama adamlar paket satmak için takla atarken yada rakip platform kurulup abonelerin yarısı çatır çatır giderken oraya kemik bir müşteri gurubu sesini çıkartmadan yerinde kaldı... bu dönemde en azından mülkiyeti sizde kalacak diye 2-3 tane kutu sattı...

Sonra yok ben şifreleme sistemini değiştirdim o kutuların alın turşusunu kurun ben size yenisini vereceğim dedi millet yine dökülürken bazı kemik müşteriler yerinde kaldı...

Evet anlık bakınca fiyatlandırma diğer abonelerden daha uygun gibi durmakta ama total de inanın o kadar da değil...

Diye düşünüyorum....

• Sadece digiturk degil maalesef tum platformlar boyle telefon operatorleri , internet saglayicilari , kurumsal butun sirketler , ureticisi , sanayicisi hemen hemen tum sirketler maalesef son kullanicilari yontmak pesinde ve uckagitciligi kendilerine mubah goruyolar nedenmi cunku biz hak ediyoruz ses cikartmiyoruz yontulmaya devam ediyoruz ttnet iki seneligine tahutle 16 mb internet her yone 300 dk sabit hat 59 tl ye anlastik iki aydir 90 tl geliyo aradigimda etmedigim kufur kalmiyor anneleri dahil ama faturanizi arastiriyoruz diyolar. Yalan arastirdiklari tek sey bizi nasil dolandiricaklari ve bundan nasil siyrilicaklari. Bu gibi buyuk sirketlerin avukatlara odedikleri senelik parayi duysaniz inanamazsiniz cunku suclu olduklarini biliyolar. Siz siz olun hicbir seyi tahutlu almayin isinize geliyorsa kullanin gelmiyorsa kapatin kapatmayin diye yalvaritlarsa iki kufur edin kapansin gitsin.
  • Sizde pesin uyelik alin fatura vs zam falan ugrasmayin.. D smart ilk abonelikten sonraki yillarda 15 liraya mega hd paket veriyor tum kanallar acik..
    Lig tv istemiyorsaniz digiturke o kadar paralar vermenizin bi anlami yok..
    Modullu d smary uyeligim mevcut.. Pesin odeme ile 15-20 tl arasi mega hd paket aliyorum keyfime bakiyorum...
    Dogiturkude sirf lig tv icin sampiyonlar paketi+belgesel+cocuk+giris+hd senelik 480 tl... Fatura derdi vs yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Sizde pesin uyelik alin fatura vs zam falan ugrasmayin.. D smart ilk abonelikten sonraki yillarda 15 liraya mega hd paket veriyor tum kanallar acik..
    Modullu d smary uyeligim mevcut.. Pesin odeme ile 15-20 tl arasi mega hd paket aliyorum keyfime bakiyorum...
    Dogiturkude sirf lig tv icin sampiyonlar paketi+belgesel+cocuk+giris+hd senelik 480 tl... Fatura derdi vs yok...
    gümüş paketteyim şimdi baktım 71 tl olmuş. direkt aradım iptal edin dedim. tamam iyi güzel ama aylık 71 tl bütçeyi zorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

aynı durum bende var ve cok kızdım sizler gibi
    film paketi yan oda 7 tl idi olmus 11.5 neden dedim normal paketin yarısı diyor
    ee paket 14 ödüyorum yarısı 7 4.5 tl nerden dedim acıklayamadı şikate biraktım
    bende slaonda dsmart ta var olmadı onun yan odasını alıcam 15 tl ye nedir bu böyle
    zaten tüm belgeseller var olmadı filmeleride kayıt eder zaman olunca izlerim ,
    tamam filmler iyide zaten hepsi nette free varken bu pahalılık neden ????

hocam zaten torrent in nimetleri varken dizi ve sinema paketleri huzuli bence, belgesel-spor ve müzik(tabii sevenler için)en iyi platfrom alternatifleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Sizde pesin uyelik alin fatura vs zam falan ugrasmayin.. D smart ilk abonelikten sonraki yillarda 15 liraya mega hd paket veriyor tum kanallar acik..

hocam d smart modüllü üyeliği bende düşünüyorum....bu üyelik için çanak anten falan gerekmiyor değilmi sadece televizyonun cı-slotuna takıp d smart merkezden aktive edip izliyorsun başka işlem oluyormu modüllü üyelik için??
  • quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

Bende bügün gelen fatura ile şok oldum..
    İ63 tl öderken platin pakete 84 lira olmuş , Aradım sizin paketiniz normalde 140 lira diyor... Siz deli misiniz bırakın 140 ı bu paket 80 lira etmez Canınız çok yanar dedim...

aynı durumdayım, mart 2 de sadece temel paket olmak üzere diğerlerini kapattıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

Bende bügün gelen fatura ile şok oldum..

aynı durumdayım, mart 2 de sadece temel paket olmak üzere diğerlerini kapattıracağım.

Alıntıları Göster
    temel paketlerde normal yayınlar yok mu? niye ücret verip seyredeceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar2

Alıntıları Göster
    2004'ten bu yana üyeyim en son 12 aylyk taahhütte 3 ay 22.50, kalan 9 ay 44.50 ödüyordum bu ay taahhütüm sona eriyor. Arayyp sordum ve ?ok oldum, 3 ay boyunca 28.99 di?er aylar da 52.99'dan izleyebilirsiniz dediler.

Ben de iptal için ne yapaca?yz dedim fax numarasy verdiler, 1-2 gün içerisinde fax çekece?im iptal etsinler kyçy kyryk tsl izlemenin bedeli bu olmamaly...

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar2

ana üyeliğim olduğu sürece diğer iki yan oda da 5 yıl boyunca 100 tl ye (1 defalığına 200 tl verdim) izleyebiliyorum hocam mecbur açık bırakacağım.
    olmadı onları da kapatabiliriim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 7 Ocak 2015; 22:58:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.