Şimdi Ara

DIGITURK ENGELLİ TARİFESİ 3 KEYİF PAKETİ ZORUNLULUĞU KALKTI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
5.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hort olacak ama engelli tarifesinde son durum nedir başlangıc+ hd+ sampıyonlar + belgesel ne kadara gelıyor..benim hesabıma göre 44 tl ye gelıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

hort olacak ama engelli tarifesinde son durum nedir başlangıc+ hd+ sampıyonlar + belgesel ne kadara gelıyor..benim hesabıma göre 44 tl ye gelıyor

29= Şampiyonlar Paketi Lig Tv
    9= Giriş paketi
    7= HD
    2= Belgesel

47 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

quote:

Orijinalden alıntı: reko

hort olacak ama engelli tarifesinde son durum nedir başlangıc+ hd+ sampıyonlar + belgesel ne kadara gelıyor..benim hesabıma göre 44 tl ye gelıyor

29= Şampiyonlar Paketi Lig Tv
    9= Giriş paketi
    7= HD
    2= Belgesel

47 TL

teşekürler dostum şimdi iptal faksını cektın henuz bana dönmediler teklif için..eger teklıflerı ıyı olmaz ise bundan mı devam etsem acaba..tahhut durumu nedır nasıl olur bu pakette..birde şu hd den 7 tl alma olayını anlamıyorum arkadas neyın parasıdır bu..
  • Bende engelli paketteyim 1 yıl taahüt verdik hd kutu yine 7 TL yazdılar , ne alakası var yaw . arkadaslar bu ücreti iptal etmeinin bir yolunu buldunuz mu ?
  • arkadaşlar engelli tarifesine standart abone olup , elimizdeki önceki abonelikten kalan HD KUTUYU takarak standart fiyata HD izleyebilirmiyiz . günlerdir araştırıyorum bulamadım böyle birşey . önceki abonelikten kalan HD cihaz sözleşme gereği bizim oldu . anladığım kadarıyla HD yayın fiyat farkını , SD kutunun HD yayını desteklemediği için , HD KUTU ile ekliyorlar . bu mantıkla herhangi bir HD digitürk kutusu ile bu sorun çözülebilir mi ?

birde sadece şampiyonlar paketiyle beraber en az ödeyebileceğimiz abonelik ücreti ne kadar ? evde teledünya kullanıyorum hali hazırda , yani belgeseller vs... için ilave ücret ödemeye gerek yok . yeni abone olupta minimum aylık ödediğiniz ücret nedir , taahhüt kurulum ilave ücretler var mı ?

not : digitürkün kendi sitesindeki engelli tarifesi ile alakalı fiyat ve kanal bilgileri kaldırılmış . sadece 16 TL giriş+3 keyif paketi yazıyor . lig tv vs... kaç paraya geleceğine bakamıyorsunuz artık

• yakın zamanda engelli tarifesinden yararlanan var mı arkadaşlar bana sadece hd lig tv lazım son ücretler nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statist

yakın zamanda engelli tarifesinden yararlanan var mı arkadaşlar bana sadece hd lig tv lazım son ücretler nedir

ben kullanıyorum. giriş paketi 10 TL + Şampiyonlar paketi 30,50 TL toplamda 40,50 TL. HD almadım. alırsanız 7 TL daha eklenir 47,50 TL olur. 9 maçı da izlicem derseniz 52,50 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuru için engelli raporu benzeri belge gerekli mi yoksa sadece kimlik yeterli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şampiyonlar paketi kullanan arkadaşlar yeni sistemde şampiyonlar ve süper lig paketi arasında neredeyse hiç fark yok uyandırıym.
  • 10 tl mi ne fark var hocam mac fazla izlemeyen biri olarak almiycm 10 tl akmasa damlar yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

10 tl mi ne fark var hocam mac fazla izlemeyen biri olarak almiycm 10 tl akmasa damlar yani

%50 indirimli olduğu için fark 5₺ hocam

• Jovi kullanıcısına yanıt
    bende engellı kampanyasından yararlanıyorum bana baslangıc 14 5 buyukler 31 hd 7 spor ekstra ıcın de 13 lıra ıstedıler neden boyle bır fıyat verdıler anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname0056 -- 3 Ağustos 2015; 11:51:55 >
  • başlangıç 10 TL 5 şampiyon 30,50 TL HD 7 TL Spor Extra 13 TL ama bugün fiyat değişecekti ne kadar oldu bakmadım

• fiyat değişcekmiydi yaw bence değişceğini sanmam . cogu ınsan aldı bayagı bır paket umarım bızım fıyatlar fazla artmaz yaw . kontrol eden bir arkadaş var mı ?
  • evet sporextra arttı mesela taahhutlu 17 oldu
  • Ben de dün görüştüm. Giriş + Şampiyonlar + Hd = 47tl ödeyeceksiniz dediler.
  • ewt 47 tl suan ama bir hesap yaparsak yıllık bazda maclar ise ağustos ayı dahil yapıoruz ve mayıs ayının sonuna kadar toplam 10 ay ediyor . .2 ay da sadece gırıs pakette seyretcz buna gore

31tl x 10 ay = 310 tl
    giriş+hd paket=17 tlx12 ay =204 tl

toplam 514 tl ye gelıyor yıllık bazda hatta sampıonlar paketını tahutsuz alıyoruz lıg arasında paketten cıkabılırız . max 514 tl bolu 12 yaparsak 43 tl ye gelıo hesap .

hd paket almazsak

31tl x 10 = 310 tl
    10 tl (giriş) x 12 = 120 tl
    toplam 430 tl bölü 12 36 tl ye geliyor .

yine de bu kampanya iyi değil gibi . daha da uygun olması lazım . bu fiyatlara zaten yaklasan normal üyeler var aslında onları baz gösterip bizim fiyatı yüzde 50 kırdırmak lazım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 6 Ağustos 2015; 10:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: indeX_fb

Ben de dün görüştüm. Giriş + Şampiyonlar + Hd = 47tl ödeyeceksiniz dediler.

evet kardeşim

• Arkadaşlar son olarak eutelsat engelli paketleri nasıl oldu istediğim paketler şampiyonlar + keyif(sporsever-belgesel) + film paketi yada salonlar =... ne kadar olur acaba uygunsa bu şekilde yararlanmak istiyoruz.
  • giriş paketi 10 TL
    Şampiyonlar paketi 30 TL
    2 keyif paketi 5 TL
    Film paketi 11,5 TL
    TOPLAM 56,5 TL

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.