Şimdi Ara

digitürk dilediğin yerde (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
0
Favori
47.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben nx2 kampanyası ile almistim digitürk ama diledigin yerde uygulamadindaki filmler paralı paket satın al diyor bu normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut_80 M kullanıcısına yanıt
    sinema paketine üye değilsen izleyemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolbayar

sinema paketine üye değilsen izleyemezsin

Taman sagol

• Merhaba,

Dilediğin yerde uygulamasına giriş yapıyorum, daha önce izlemiş olduğum bir filmi tekrardan izlemek istiyorum ancak hata verip kapatıyor. "80 dk izlemişsiniz" şeklinde uyarı veriyor. Aylık kota var diye düşündüm ama bugün 1 Ekim 2015 itibariyle hala izleyemiyorum. Aynı sorun sizde de var mı? Ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Merhaba,

Dilediğin yerde uygulamasına giriş yapıyorum, daha önce izlemiş olduğum bir filmi tekrardan izlemek istiyorum ancak hata verip kapatıyor. "80 dk izlemişsiniz" şeklinde uyarı veriyor. Aylık kota var diye düşündüm ama bugün 1 Ekim 2015 itibariyle hala izleyemiyorum. Aynı sorun sizde de var mı? Ne yapabilirim?

Acaba daha önce bayram haftasında mı izlediniz. O hafta tüm paketler herkese açıktı. Şimdi izlemeniz için film paketiniz olmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Merhaba,

Acaba daha önce bayram haftasında mı izlediniz. O hafta tüm paketler herkese açıktı. Şimdi izlemeniz için film paketiniz olmalı...

Evet ama şu an da film paketim var ve izleyemiyorum. Ne hikmetse sadece New York Taxi filminde bu sıkıntıyı yaşıyorum. "80 dk izlediniz" diye uyarı veriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Merhaba,

Evet ama şu an da film paketim var ve izleyemiyorum. Ne hikmetse sadece New York Taxi filminde bu sıkıntıyı yaşıyorum. "80 dk izlediniz" diye uyarı veriyor.

Ben de bazı dizilerde problem yaşıyorum. Genelde hatalı eksik falan yüklüyorlar sanırım arayınca bir kaç güne düzeltiyorlar...

• aspor vs gibi birçok kanal gitmiş. kaçırınca 2 saat geri alıp izlerdim beyaz futbolu vs.
  • thearchitect T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu soruya cevap alabildin mi? Ben de aynı şeyi yapmak istiyorum. Hatta LG browser'dan değilde uygulama üerinden oluyorsa daha güzel olur.
    şimdiden teşekkür ederim, iyi günler
  • Eskiden diledigin yerde uygulamasi ile (gecrn sezon ) tek bir yerden lig tv izlenebiliyodu , yani telde yada tablette yada pcde actimmi kutudaki 77 kanal gostermiyodu ; simdi sistem degismis sanirim. 10 tl ekstta aliyolar ve su an hem tv hem diledigin yerdede maci izleyebiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcann

Eskiden diledigin yerde uygulamasi ile (gecrn sezon ) tek bir yerden lig tv izlenebiliyodu , yani telde yada tablette yada pcde actimmi kutudaki 77 kanal gostermiyodu ; simdi sistem degismis sanirim. 10 tl ekstta aliyolar ve su an hem tv hem diledigin yerdede maci izleyebiliyorum.

Şimdi müşteri hizmetleri ile görüştüm, dedim hem tv hem de tablette maç yayını ikisini aynı anda izliyorum, normalde kapaması lazım değilmi birinden birini dedim? Başımıza faturada iş gelmesin yoksa dedim.
    Adam iki yayından birinin kapanması lazım dedi, sistemsel bir hata olmuş olabilir dedi.
    Bende o Zaman kurcalamayın bu işi millet izlediği kadar izlesin dedim 😎

• john mclane kullanıcısına yanıt
    o zaman devam kurcalamadan
  • bu uygulama keşke smarttv'lere de gelse böylece giriş sadece giriş yapıp tv'nin wifi'si ile kablosuz bir şekilde filmleri ,dizileri izleyebiliriz.
  • Diledigin yerde web uygulamasına film ve dizi kanallari(Dizimax sci-fi/comedy/drama/vice, mmx premier/comedy/festival/action/türk/stars/family) eklenmiştir.
    Turksat üyelerine sadece film kanallari (mmx premier/stars/action/türk/comedy) eklenmiştir.

• Diledigin yerde uygulamasi icin test kullanicisi oldum, konu hakkinda mailler geldi ve google play de test kullanicisniz diye yaziyor...
    Uygulamanin guncelleme alacagini soylediler ama herhangi bir guncelleme almadim..
    Sizlerdende test kullanicisi olan var mi.

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Bende test kullanicisiyim daha güncelleme gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Bende test kullanicisiyim daha güncelleme gelmedi

mrb hocam, gelen mailde uygulamayı yükledikten bir kaç saat sonra güncelleme alacağımız yazıyordu fakat güncelleme omadı, ilgili yere mailde attım ama dönüş olmadı..
  • kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Bana dün mail geldi çıkacak ilk test sürümü güncelleme olarak gelecekmis bu sureye kadar mevcut sürümde oluşacak hataları bildirmemizi istiyorlar.

• Evt dun aksamustu banada ayni mail gelmis, yayinlari seyredemiyoruz ki nasil hatalari tespit edecegiz...
    Paket satin al diyor hep..

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Evt dun aksamustu banada ayni mail gelmis, yayinlari seyredemiyoruz ki nasil hatalari tespit edecegiz...
    Paket satin al diyor hep..

bende sıkıntı yok. üye olduğum paketler açılıyor

üye olduğunuz paketler bu hatayı vermemeli

ek: pc den baktım.

Sistemde çalışma vardır, lütfen daha sonra deneyiniz

Too many connections

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 21 Kasım 2015; 18:55:43 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.