Şimdi Ara

Digitürk Deneyimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Size bir yıllık digitürk deneyimimi paylaşmak istiyorum. Geçtiğimiz sene bir gaflette bulunup takımım Galatasaray'ın maçlarını yüksek kalitede izleyeyim diyerekten taraftar paketi aldım. Kurulum güzelce yapıldı ertesi günü. Benim digitürkü alma amacım donma etme olmadan legal bir şekilde rahat rahat maçlarımı izlemek. Bırakın iptv'yle kıyaslamayı, selçuksporttan izlerken ne kadar sorunla karşılaşabilirseniz bende digitürkle o kadar sorun yaşadım. E2-72 denen zıkkım hata yüzünden maçların başlarını ortalarını kaçırıyordum maçı açabilene kadar. Galatasaray-Beşiktaş maçını komple kaçırdım. Sonrasında bu sorunun düzeltilmesini istedim, kutu değiştiler. Sorun yine geçmedi. Iptv üyeliği aldım. İnanın o kadar daha kullanışlı ki Digitürk ün kutusu tozlandı açmamaktan. Neyse son gs fb derbisini digitürkten izleyeyim dedim, yine e2-72 hatasını görünce küfür ederekten kapattım. Çok şükür üyelik bitti, kutuyu evimden atacam diye sevinçliydim. Hevesle iptal işlemi için aradığımda, dilekçeyle fax atmamı istediler. 2022'ye giriyoruz adamlar fax diyor. Güvercinle mektup istemediklerine şükür edip fax attım. Cevap yok. Bir daha attım yine cevap yok. Faxınız ulaşmıyor diyor. alternatif ne ? Bayiye gitmek. Aldım kutuyu yanıma işimi gücümü bıraktım bayiye gittim 1 saat yol teptim. Bugün iptal işlemini başlatıyorlarmış kutu için daha sonra tekrar gidip teslim etmek gerekiyormuş. Şuan evime geldim bunları yazıyorum. Bu iptal işlemlerinde yaptıkları şey yıldırıp lanet olsun uğraşamam diyip üyeliğe devam ettirme gayreti. Digitürk benim para verip aldığım en kötü hizmet oldu. Şu yaptıkları son rezillikten sonra bunu paylaşıp uyarabildiğim kadar insanı uyaracağım. Digitürkün adının geçtiği heryerde bu uyarılarımı yineleyeceğim. Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 12 yıldır aboneyim hiç sorun yaşamadım fax btk nın kuralı.

• AMC A kullanıcısına yanıt

e devletten iptaller başladı artık emin misiniz?

Demek ki herkese aynı hizmeti ulaştıramıyorlar. İki tane derbi kaçırdım ne anlamı kaldı. İptal için aradığımda bile önce robot mesaj karşıladı beni, genel bir arızadan ötürü hizmette aksaklık olduğuyla ilgili. Hay dedim genel arızanız batsın. 50 liralık uydu alıcıları kadar hizmet veremiyorsunuz.

• e_capkan kullanıcısına yanıt

Ordan da gene istiyor hocam

dilekçe imzalayıp yüklüyoruz e devlette. niye istiyorlar :) kafayı yediler iyice.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.