Şimdi Ara

Digitürk'den kötü haber! Seria A yok, belkide Premier Lig'de yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
1
Favori
665
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Digitürk'den kötü haber! Seria A yok, belkide Premier Lig'de yok.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    25 Not
    Digiturk önümüzdeki sezon Serie A’yı yayınlamayacak. Premier Lig için ise görüşmeler sürüyor.

Digitürk'te önemli bir gelişme yaşandı. Dünyada major liglerinin önemli bir kısmının yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk, yayın listesinde değişikliğe gitti. Son değişikliğe göre; listeden İtalya Serie A Ligi'nin çıkarıldığı görüldü. Bir diğer major lig olan İngiltere Premier Lig'in ise; akıbetinin belli olmadığı ve görüşmelerin sürdüğünü vurgulandı.

Sporcope

quote:

http://sporcope.com/digiturk-onumuzdeki-sezon-serie-ayi-yayinlamayacak-premier-lig-icin-ise-gorusmeler-suruyor-120394

|
    |

"İnsanların dünyada nefesleri sayılıdır ve ölümsüzlük kapısı kapalıdır." -Fatih Sultan Mehmet
  • Önceden mis gibi Şampiyonlar ligi tüm maçlarını Stardan falan izlerdik.. Didalı Pirlolu Shevchenkolu Nestalı Milanı Henryli Arsenali Etoolu Ronaldinholu Barçayı bedavaya Tüplü veya küçük Tv den izlerdik ne tat alırdım..
    Şimdi Tv ler Full hd led tv oldu.. Ama yayınlar paralı 50 tlye Lig tv minimum. Şampiyonlar liginde 1 maç veriliyor sadece haftada.. Tv ler Hd oldu ama gidip internetten izliyoruz

Sonra futbol artık neden tat vermiyor endüstriyelleşiyor diye spor programında tartışırlar.. Yahu ben Ronaldinho Etoo Henry Shevchenko Beckham Carlos Zidane Ronaldo Pirlo Lampard Gerard vs gibi adamları bedava izlerdim eskiden doya doya tat ala ala..

Şimdi ise benden gelmişler Martial Depay Giroud Higuan Costa Benteke gibi adamları parayla izlememi istiyorlar..

• Yarbay
    2560 Mesaj
    Epl Acun alsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kendileri bilir.
    |
    |

• Binbaşı
    1395 Mesaj
    İspanyayı İtalyayı alsın acun Eurosport PL'e dokunmasınlar...
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj
    Ntvspor alsa ya şu büyük ligleri, Ligtv'ye para vermekten kurtarır.
    Premier Lig yoksa iptal ederim Digiturkplay'i.
    |
    |

|
    |

Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türküz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız.
  • Yarbay
    4121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kara Ay

Ntvspor alsa ya şu büyük ligleri, Ligtv'ye para vermekten kurtarır.

ntvspor altına don alıcak parası yok ,bakarsın bu sene kapanır kanal.

tv8alması daha mantıklı,internette maçları veriyor diye her seferinde bilgisayar basindami beklicez adam gibi açık kanalda izleyelim artık şu ligleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    kim alırsa alsın , bizde İdman ve CBC sport hd var sıkıntı yok adamalrda onlarca lig beleşe :)
    |
    |
    |
    |
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 & Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue
    Steam PSN TvTime
  • Yarbay
    2429 Mesaj
    Digitürk haftada minimum 4-5 maç verdiği için umarım devam ederler. Tv8 alırsa bu kadar maç vereceğini sanmıyorum birde Acun'un programlarından dolayı bazı maçları banttan verirler. İşin spiker kısmına girmiyorum bile
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Binbaşı
    1409 Mesaj
    Önce survivour sonra Manchester derbisi banttan. Acuna güvenilmez.

Digitürkü bein sport almadı mı niye böyle oldu ki ?

|
    |

Aslında Acun kanalında isim değişikliğine gitmeli bence.

|
    |

"İnsanların dünyada nefesleri sayılıdır ve ölümsüzlük kapısı kapalıdır." -Fatih Sultan Mehmet
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    Adamlar lig tv 4'u acti.
    Üstüne Araplar satın aldı hangi mantıkla seria a'dan vazgeciyor bunlar?

|
    |

|
    |
Reklamlar
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.