Şimdi Ara

DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -X-MEN Dark Phoenix-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.812
Cevap
112
Favori
131.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://onlineislemler.digiturk.com.tr/Login

7 Haziran 2019 tarihinde vizyona giren filmin gösterildiği Cinemaximum Sinemalarında TME’den “X-MEN Dark Phoenix” filmi için
    sınırlı sayıda hediye bilet kampanyasıdır.
    • Kampanyadan yararlanmak için Digiturk Online İşlemler adresine giriş yapıp, kampanya banner’ını tıklayıp hediye biletinizi alabilirsiniz.
    • Gelen kampanya şifresini sinema gişesindeki görevliye göstererek hediye biletten yararlanılır.
    • Kampanya 2.000 adet şifre ile sınırlıdır. Bir Digiturk üyeliği en fazla 1 adet kampanya şifresi alabilir.
    • Alınan şifreler 7 Haziran 2019’dan tarihinden itibaren, film vizyondan kalkana kadar geçerlidir. Şifre, IMAX, MPX, 4DX, SCREENX, DBOX, GOLD ve VIP salonlar hariç tüm Cinemaximum sinemalarında geçerlidir.
    • Kampanyadan sadece Film Paketi, Filmin Yıldızı Paketi, Yıldız Dolu Paket ya da Avantaj Paketi sahibi üyeler yararlanabilir.
    (Belirtilen paketlerin hediye edildiği üyeler kampanyadan faydalanamaz).
    • Kampanyadan sadece veri işleme / veri paylaşım izni olan üyeler şifre alabilir.
    • İzni olmayan üyelerhttp://dgtrk.lu/1e895 adresinden ücretsiz giriş yaparak veri işleme/veri paylaşım iznin vererek katılım sağlayabilir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sıcak Fırsatlar bölümünde Kod-Çek-Hesap alım-satım-takas mesajları yasaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 7 Haziran 2019; 14:45:39 >

• Ben elimden geldiği kadarıyla, kullanmaya fırsat bulamadığım kodları paylaşmaya çalışıyor(d)um. Ancak dikkat ettim, her ne kadar kendim kullanacağım diyen varsa bir şekilde ticari olarak yararlanıyor, gerçekten ihtiyacı olup da kullanan çok azdır. Gerçekten ihtiyacı olanları tenzih ederim ama yeğenlerimi götüreceğim, çocuklarımı götüreceğim diyenler vb. durumlarda artık biletinizi parası neyse verip almak gerekiyor.

Geçenlerde bir arkadaş kod istedi, ona gönderdim. İki hafta sonra baktım, bir kaç film birden kod paylaşıyor, isteyen yazsın kodu göndereyim diyor. Madem öyle, sen istemesen belki gerçekten ihtiyacı olan biri zaten direkt olarak alacaktı. Sen niye istedin ki...

Geçen bir adet Dr. Strange kodum vardı, bir adet daha lazım oldu bende de Troller vardı takas etmek istedim, hiç kimse geri dönüş yapmadı. Ne yaptım gittim bir tane bilet aldım işimi hallettim. Ancak yardımlaşma vs. adına açıkçası hayal kırıklığı oldu. Her neyse...

Bugün bir arkadaş Fantastik Canavarlar kodunu satın almak istedi, ben de bedelsiz gönderdim kendisine. Bana samimi geldi. Umarım işine yaramıştır. Bana göre 5 TL vb. satış yapılacağına, kullanmayacak kişi bedelsiz paylaşmalı, onun ihtiyacı olur ben yardımcı olurum; benim ihtiyacım olur o yardımcı olur. Forumdaşlık bunun gerektirir. Buradan bedava kod paylaşımını artık yapmayı düşünmüyorum. Son bir adet Troller kodu mevcut, onu da ilk isteyene göndereceğim. İster satsın, ister izlesin...(Kod verilmiştir.)

Üç kuruşluk şey için bu kadar konuşmak da hoş değil, iyi forumlar.
    İşte benim kafadan birisi. Burda çocuğuyla gideceğini söyleyip kod isteyen birisine para mara talep etmeksizin kod yolladım. 1 saat sonra kodu satışa çıkardı. Hiç gitmeyeceğim halde sırf bu yüzden tüm planlarımı bozup o akşam o kodu kullanarak kendi çocuğumu sinemaya götürdüm. Satışını yapmış ama giden kişiye kod geçersiz demişler. Bir de üstüne utanmadan bana pm atıp kodu niye kullandığıma dair hesap sordu. Yüzsüzlüğün de bu kadarı.

Çocuğuna 15-20 TL ayıramayan babalar da olmaz olsun. Elimde Troller, Dr. Strange ve Fantastik Canavarlar için kodlar var. Gerçi Trolleri yarın çocuğum için, canavarları da haftaya eşim için kullanacağım. Lakin Dr. Strange kodu yanacak gibi duruyor. Kendi öz yeğenlerime söyledim, onlar kullanırız demezlerse de yansın gitsin.
    Modern dilencilik böyle oluyor işte. Sokakta çocuğum için ekmek parası diye dilenenler yerini ufaklıgi sinemaya götüreceğim kod verir misinize çevirmişler işi. Elinde kodu olup kullanmayacak olanlar, kodu isteyenlere Kızılay'a bağış karşılığı versinler kodu. Bağış karşılığı kodu almayı kabul etmeyecek birine de zaten kod vermeye değmez. Bağış linkihttps://www.kizilay.org.tr/Bagis/BagisYap/7/nakdi-bagis
    Sen kimsinki millete böyle atarlı konuşuyorsun ? Senin gibi herşeyi beleş talep edenlerden gına geldi artık millete..

Ufaktan yol alması gereken biri varsa oda belli, beleş kapınız kapandıysa sağ üst köşede çıkış butonu mevcuttur işinize yarıyacaktır..

Adam söz veriyor sanki buradaki üyeler mecbur bu arkadaşa kod vericek bu nasıl bir saçmalıktır.
  • Haber için teşekkürler. Heyecanla bekliyoruz.
  • sıcak fırsatlarda nirvanaya ulaşmak, henüz ortada olmayan fırsatın haberini vermek takdire şayan..
  • Önceden bilgilendirme sonucta bu kampayalar sitede bile olmuyor yakalayan yakılıyo ilk gün kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 sinden sonra olur kod

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde ligtv var sadece patladık kampayada çoçuk,sinema,avantaj paketlerine veriyorlarmış

• Bu kampanyalar nerde belli oluyor eskide web sitesinde yayinlanirdi onuda kaldirdilar artik

• Giriş+Spor extra paketim var kod alabilir miyim sizce?

• @cagataybas bu kampayının olacağıda kesin değil ama %99 yapacaklar @erikh cocuk sinema avantaj paketi yapmıslardı geçen labirent filmine

• kız güzel.
  • Geç kaldı bu ay sinema biletleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo pusuya yattık bakalım

• Konu takip

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    E-takip

• Takipteyiz

• Takip :)

• takip
  • ACLIKOYUNLARI YAZIN GÖNDERİN SMS ŞİFRELERİ GELİYOR.... :
  • Takibe takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.