Şimdi Ara

DİGİTÜRK 4K SONLANIYOR BİLGİNİZE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
12.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aylık ücreti ne kadar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ertugrulkose E kullanıcısına yanıt

Hocam müşteri hizmetleri ile şimdi görüştüm, kodu girmeye çalıştığımda Türksat'dan yayın aldığınız için eklenmiyor, Kasım'ı bekleyin dedi. Siz nasıl eklettirdiniz? Özellikle söylemem gereken bir kısım var mı, şu şekilde ilerleyin diye? Bazı MH çalışanları tecrübesiz olabiliyorlar.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt

Editlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 30 Eylül 2022; 12:30:54 >
  • ertugrulkose E kullanıcısına yanıt

Editlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 30 Eylül 2022; 12:31:14 >
  • notropil kullanıcısına yanıt
    Hocam lg TV var bende 2021 model tkgs var ama tkgs den çıkmadı Türksat 5b kanalları bende Türksat frekans listesinden 5b uydusunu bulup oradaki digitürk frekanslarını buldum 2 tane tp sini 5b taşımış Türksat o 2 tp yi ekledim 40 civarı kanal geldi yanılmıyorsam digitürk 4k vardı içinde diğer Türksat 5b geçen digitürk kanalları açıldı ama digitürk 4k daha modüle vermiyorlar şifreli aslında açsalar açarlar ama para almak içinmi bekliyorlar anlamadım aradım parası neyse verelim dedim yine de Türksat modül için şuan 4k verilmiyor dediler dediğim gibi e18-4 ülkesel bölgesel kanal uyarısı veriyor şifreyi çözseler açılır izlenir modülle felan ds alakası yok bence hatta Trabzon Galatasaray maçında açmışlar benim haberim yoktu ama modül ile 4k izleyenler olmuş Türksat üzerinden.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt

Editlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 30 Eylül 2022; 12:31:38 >
  • Editlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 30 Eylül 2022; 12:31:54 >
  • yeni ÜYELİK AÇIYORLARMI ACABA ?

• jasem-84 J kullanıcısına yanıt
    Açıldı. Ben modüllü üyelikte 60tl verip yıllık üyelik aldım. Kutulusu da yıllık 300 tl. Aylık 6 ve 25

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bu konu kapatılırsa iyi olur kafa karışıklığı yapabilir 4k yayın abonelikleri açıldı 2 gün önce

• fener16 kullanıcısına yanıt

Uydudan hizmet alanlar için de açık mı ?

• Musteri hizmetleri 4k cihazlarinin olmadigini soyluyor, teknik servis olurmu oyle sey 4k var takiyoruz biz diyorlar :) elimdeki 4k cihazi aldilar cacik cihaz verdiler cildirtiyorlar insanlari

• kasabali344 K kullanıcısına yanıt
    Yalan söylüyorlar elimde 4k cihaz var cihaz değişmedi sadece anten yönü değişti

• R-Kartal kullanıcısına yanıt
    Amaclari ne ki anliyamadim , 4k icin extra para oduyorum sonucta yani

• Yıldız dolu paket i yeni üyelik aldım şimdi 4k olmayan cihaz mı gelir sizce de ben 4k izlemek istiyorum dersem cihazın değişmesi mi gerekir sadece ek ücret mi alırlar aylık

• fabyanenstxx35 F kullanıcısına yanıt
    Modul dısında 4k vermiyorlar suan

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın pek bilgim yok ama modül dediğiniz nedir tam olarak ve buna nasıl geçiş yapılıyor

• fabyanenstxx35 F kullanıcısına yanıt
    Tv nin dahli uydu alıcısı ile digiturk izlemeye yarayan bir kart

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.