Şimdi Ara

Digiturk 4K Kutu Stok Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, dün Digiturk için başvuruda bulunmuştum. Daha sonra gün içinde hemen arandım. Ellerinde 4k kutu olmadığını ve 2 aydır da gelmediğini söylediler. Ben de beklemeyi tercih ettim stok gelene kadar.

Bu stok sorunuyla başka karşılaşan oldu mu? Başka bir çözüm önerisi veya tavsiyesi olan var mı? Ankara ilindeyim bu arada, il bazlı da değişiyormuş sanırım.

• Hocam Merhabalar

Uzun zamandır bu sorun var maalesef.

Müşteri hizmetleri üzerinden talep oluşturun gelince haber versinler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    En son o şekilde konuştuk müşteri hizmetleri. Ne zaman gelir peki bir tahmininiz veya bilginiz var mı?
  • Hocam Merhabalar

3 4 aydır durum bu şekilde.

Size şöyle bir şey önerebilirim denenmiştir.

Bayinizden varsa müşteri hizmetleri ni araya sokmadan getirip kurdurun ardından digiturk e şikayet kaydı açıp hizmeti üyeliğe tanımlanır

• Üstad 1 tane 4K kanal var.. ne yapacaksın merak ettim 4k kutuyu:)
  • mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Almışken 4k aldım hem sonra değiştirmekle uğraşmayacağım hem de ligler başladığında 1-2 maçı 4k izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Olay sadece 4k degil. 4k kutu kanal gecis ve yazilim hizindan sonra plus kutu bundan bir tik geri de kaliyor diger hd kutular ise yaninda cöp kaliyor.. Anlayacagin dilde intel i7 islemci = 4k kutu ise, sirasiyla digerleri de i i5 ve i3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadir59 -- 24 Mayıs 2020; 17:6:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi digitürk üyeliğimde kullanıyordum bu cihazı ve gayet memnundum.
    ailemin evindeki hd plus kutu berbat hâle gelmiş, her şeyi çok yavaş. o yüzden bu kutuya geçireyim diye aradım, yazılım sorunu var o yüzden veremiyoruz gibi bir şey söylediler. keşke benim kutuyu getirseymişim bizimkilere

koca bein'in 4K kutu getirememesi rezaleti ise bambaşka. yazık.
  • Masraflar yuksek. Coronadan dolayi dogrudurust mal gelmiyor. Gelse bile tatmin edicek icerikyok bende bu kutudan var 4k tv var fiber internet var ses sistemide var ama 4k ya alinca bende goruntu kalitesinde daha dogrusu renk kalitesinde belirgin dusus oluyor elimdeki tv 2014 un amiralgemisi samsung ue55hu8500 tum ayarlar problemsiz kablo hdmi 2.0 kutuyu birsonraki ju serisiyle kullandigimda cam gibi goruntu var ama oda 40 inch uzun lafin kisasi kutuyu hizli diye digiturkude maclar vardiye aliyorum zaten gerisi icin youtube netflix hbo disney plus yeterde artar uyduculuk oldu yasasin yeni kral digital platformlar

• Ayrica digiturkun bir turlu beceremedigi kaliteli goruntu ve ses ozellikle sd doneminden beri tum kutulari dolbydigital 5.1 desteklemesine ramen birturlu teknik ekip bu isi becerip 5.1 ses veremedi sadece digiturk degil ayni sorun dsmarttada var 2020 yilinda size stereo ses veriyoruz neyinize yetmiyor diyor adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakdc -- 4 Haziran 2020; 16:53:14 >
  • Zapper kutu isteyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.