Şimdi Ara

Digitürk 4k (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
1
Favori
17.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Görüntü kalitesi standart kutulara 1 tık daha iyi. Ancak sadece bunun için alacaksanız değmez. Kayıt özelliğini kullanıyorsanız öneririm. Onun dışında gereksiz bir masraf.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 tane kanal harici 4K kanal yok yıllardır boşa kullandığım bir cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm yardımcı olan destek olan forumdaşlara teşekkürler. 4k yayında bir süre daha bekleyeceğiz anlaşılan. aslında hd yayına geçme hızlı olmuştu bütün kanallar hızlıca hd yayına geçmişti ancak 4k da yavaş kaldılar.

• Arkadaşlar Digitürk 4K Lig maçları ile hali hazırda devam eden avrupa şampiyonasının Trt 4K'daki maç yayınını kıyaslar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halihazırda plus için 20 tl ödüyorum 4k tv aldım 4k kutu 22tl diyor 2tl fazla verip 4k geçeyim istiyorum ama 4k kutularda kayıt özelliği var mı sırf yayın mı?

birde @Metin Bilgin en doğru yanıtı senden alırım sanırım internet sitesinden başvuru yapınca(online işlemlerden) değişim ücreti "0" diyor arayan servis 73tl kutu değişim bedeli diyor hangisine inanmam lazım?

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

4k zapper kutu 11 tl 4k plus kutu 22 tl

4k plus kutu da kayıt özelliği var. Servis ücreti için şikayet var üzerinden yazın ücretsiz olarak talep edin yardımcı olurlar

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

kutu değişimi yapıldıktan sonra mı yazayım direk yazayım mı? Telefonda görüştüğüm kişiler kutu yok diyor bayi kutu yok demedi zapper dediğin kutuyumu söyledi bayi acaba plus kullanıyorum plus özellikli olması önemli gene.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Değişim olmadan önce yazın

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

aktivasyon ücreti diyorlar değişim ücreti değilmiş :D abone olduğum firmaya üst paket için bide aktivasyon ücreti kim karar veriyorsa bu işlemlere sayesinde güzel üye kaybettibein. Belki yönetici falan görür diye yazdım. Size teşekkür ederim.

• Beşiktaş maçındaki görüntünün 4k ile alakası yok piksel piksel karıncalanma var.

Hatay-Alanya macının goruntusu daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 28 Ağustos 2021; 22:34:51 >
  • Şu anda kasimpasa g.saray maçını izliyorum. Sözüm ona 4k. Hic bir şekilde alakası yok. Bu olay aleni dolandırıcılık. Bunları şikayet edebileceğimiz bir mecra yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Bende şikayet etmek istiyorum ama müşteri hizmetlerinin teknik bilgisi yok bununla ilgilenen üst kuruluş var mı ki ancak öyle gerekli yere iletilir.

• 4k gerçekten değil.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin ben denedim btk uzerinden sikayet olusturdum suclu ben ciktim resmen tv nizi kontrol edin dediler ona getirdiler lafi su an rezil bir yayin kalitesi var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlardaki en düzgün görüntü var bence bjk maçın da

• Digiturk’deki 4K yayın sadece pazarlama.Sky Almanya izliyorum.SKY 4K ile Bein 4K arasında dağlar kadar fark var..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • digiturk bana 4k kutularin stokta olmadigini soyluyor, dogru mu degerli arkadaslar?

• leop L kullanıcısına yanıt

Zapper kutu dedikleri var diye biliyorum.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    hocam cevabiniz icin tesekkur ederim. teknik servisi aradim zapper var dediler.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.