Şimdi Ara

Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.908
Cevap
61
Favori
332.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu pakette sadece Avrupa maçlarını izleyebilirsiniz. Süper Lig ve 1. Lig maçlarını izleyebilmek için aylık ya da sezonluk Süper Lig paketini almanız gerekiyor.

• Mevcut üyeliği yenileyince düzgün bir paket vermemeleri ihtimaline karşı daha önceden satın aldığım "12 aylık Sporun Yıldızı" uydu paketi koduna ihtiyacım kalmadı Yeni üyelik açmak için bu kodu almak isteyen olursa mesaj atabilir.

Satış İlanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 5 Eylül 2022; 9:44:45 >
  • eylül ayı içinde fiyat teklifi alan oldu mu?

sporun yıldızı paketine.?

• beyler module yan oda oluyor mu

• Bana yıldız dolu + yan oda için 249₺ teklif ettiler 18 ay taahhütlü. Nasıl fiyat?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar. 4k paketini aylık 6 tlye eklettim. İndirim süresi sınırsız. Bilginiz olsun dostlar.

• Aynı teklifi yan odasız aldım. Bence yan odasız kötü teklif. Yan oda ile belki düşünebiliriz

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Merhabalar.

Digiturk paketlerine pek aşina değilim de...

Maçlar ve olursa içinde diğer paketler için Bein Connect mi almalıyım yoksa Digiturk uydu mu? Yani nasıl oluyor acaba? Ne farkları var..?

Teşekkürler...

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Her türlü uydu alın hocam. Modüllü alın ek dekoder istemiyorsanız. Zaten uydu alınca connect de veriyorlar ek ucret almadan

• Peki Bein Connect alsam ne oluyor? Sadece PC den mi izleyebiliyorum maçları veyahut filmleri..?

Farkları nedir tam olarak?

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Bein connect yayınları uydu yayınına göre daha düşük kalite hocam. ve internet hızınızdan etkilenir fazlasıyla

• Kombine sahibiyim, takımımın deplasman maçlarını izlemek için connect vey uydu farketmez en ucuz nasıl alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Yanlislikla sezonluk super lig paketi satin aldim. Yurt disinda oldugum icin izleyemiyorum. Paketi dun aldim ucret olarak 924 TL odedim. 800 TL karsiliginda paketi isteyen birine satabilirim.

• İptal faxı sonrası 59tl taraftar ve anadoludan bir takım şeklinde paket sundular daha iyi teklif var mı metin bey

• serdarin S kullanıcısına yanıt

bana da filmin paketi + 2 ay sectiğin takımın maçları + yıl sonuna kadar 1 anadolu takımı + yıl sonuna kadar avrupa maçları için 59 TL fiyat verdiler..

• Laroux L kullanıcısına yanıt
    Bein connect mi aldiniz veya uydudan mi izliyosunuz?

• Uydu

• Uydu ise yurt disinda izleniyor.

• DRONZZO61U kullanıcısına yanıt

Uydu degil. Bein connect aldim ama malesef yurt disindan izleyemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.