Şimdi Ara

Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.908
Cevap
61
Favori
332.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl bir kurumdur nasıl bir fiyatlandırmadır anlamadım. Arkadaşım sporun yıldızı paketini kredi kartı ödemesi ile aylık 109 TL'ye aldı bana tavsiye edince aradım kampanya bitti aynı paket yine kredi kartı ödemesiyle aylık 179 TL diyorlar buraya girip bakıyorum 149 TL olarak gözüküyor. Ne bulurlarsa geçiriyorlar sonra millet kaçak yayına yönelince vay efedim kaçak yayın hırsızlıktır siz çok mu hırlısınız?? Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) 

• 18 Temmuzdan sonra 109 Tl’ye sporun yildizlarini alabilen var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ziraat Digiturk Kampanyası

Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Telefonla güncel fiyattan üyelik aldım sporun yıldızı. Onay linki geldi. Bein connect kullanmaya başlayabilirsiniz dedi kurulum olana kadar onay verdim. Müşteri hizmetlerine yazıyorum yok değişti o kurulum olmadan olmuyor diyor. Ulan onayı ben ona göre verdim, öyle yazıyor onaylıyorum değişti diyor. Bismillah daha yeni üye olduk saçma sapan işlere başladılar.

• Geçen ay paket almışım referansla onayladilar sorun yok demişlerdi bu ay iki aylık fatura yansımış nasıl itiraz ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tüm kanallar gitmiş gözüküyor eve geldim. Özellikle bein kanalları yok. Hızlı kurulum yaptım fakat gelmedi kanallar.

Ne yapmam gerekiyor?

• dazed D kullanıcısına yanıt

42LM620S var 640S yok. Modül yeri de var 640S'de ama bu listede olmayınca uyumlu değil anlamında mı geliyor acaba?

• yeni üyelik yaptıran oldu mu arkadaşlar 109 tl lik kampanyayı kaçırdık.. şimdi alsak ne kadar olur acaba
    taraftar paketi sadece.

• Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu)

Şimdi internet üzerinden bu paketi alırsam süper lig , TFF maçları ve Premier Lig Bundesliga ve Ligue 1 maçlarını izleyebilecekmiyim.

• Ahmet Emin WPREY A kullanıcısına yanıt
    Yardım edecek kimse yok mu

süperlig izlenmez diğerleri izlenir, süperlig için ayrıca süperlig paketi almalısınız

• Beyler digiturk bağlatacaktım da beinconnect mi bağlasam acaba? Sanki biraz demode kaldı eve receiver bağlatmak vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler digiturk bağlatacaktım da beinconnect mi bağlasam acaba? Sanki biraz demode kaldı eve receiver bağlatmak vs.
    Modüllü yapın

• modül alıncada getirip zorla receiver kurulumu yapıyorlar sonra ücret istiyorlar modül için

• sait1954 S kullanıcısına yanıt

ıptal basvurusu yaptı ısenız kapatıyorlar mh den actırabılırsınız

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

uydu veya modul olabılır ama beınconnet gerıden gelıyor sevmıyorum. bu arada uydu modul alana beınconnect zaten hedıye

edılıyor

Selam. Bu paketi dün Hepsiburada üzerinden 6 aylık olmak üzere 159 liraya aldım. Bu teklife göre daha uygun görünüyor.

• Arkadaşlar, beIN connect 4 ekran (TV, Web, cep, tablet) sezon Paketine GS, FB VE BJK taraflarımız oluştu.TS isteyen varsa ortalık kurabiliriz. Özelden mesaj bekliyorum.

• Arkadaşlar 2017 model cı modüllü bir arçelik tvim var şimdi digitürk modüllü satış var digitürk cı+ modülmüş tv çalıştırırmı kimi yerdr çalıştırır yazıyo ama kimileride bazı kanallar için cı+ uyumluluğu gerekiyo diyor bilgisi olan yardım ederse sevinirim maç kanallarını açsa yeter

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.