Şimdi Ara

Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.908
Cevap
61
Favori
332.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En alt paket kresi kartiyla aylik 29 tl gunah yahu verilen kanallarda stv star kanald yani. Normal antenle izleme imkanim olsa alir miyim hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    Hocam Ailenin Yıldızı en hesaplı paket. iki film, bir dizi kanalı ve beIN SPORTS tff 1.lig yayınları haricinde çocuk kanalları, belgesel kanalları var. Onun haricinde bana sezon sonuna kadar yabancı ligler hediye edildi ayrı mesele :) bide artık her ay bir Süper Lig maçı "sistemin belirlediği" hediye ediliyormuş üyelere.
  • Merhabalar
    Filmin yildizi paketim var ve 1 adet yan odam var.
    Kapatma talebi vermistim. Şöle bi teklif yaptilar .sizce nasıl kabul etmeli miyim?
    12 ay sabit fiyat 46 tl + sezon souna kadar lig maclari acik+ 6 ay dizi kanallari acik?

• berkay ticarq B kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Çok iyi kesinlikle kabul edebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim aboneligim 30.07 de bitiyor, buna bi örnek vereyim
    mayis veya simdi uzatirsam 30.07'a kadar ödenmis para kaybi mi oluyor veya paket 30.07 sonrasi olarak mi kabul ediliyor. yani ödenmis oluyor
  • Bir firma neden üye kazanmak istemez ben anlamadım :) Annem Digiturk kullanıyor evde. Ben de malum aynı evdeyim, Digiturk'e üye olmak istiyorum evde aktif üyelik olduğu için sadece yan oda bağlatabilirsiniz diyorlar. Neden aktif olarak vermek istemiyorlar, bir bayii falan varsa İstanbul Beyoğlu civarı bu durumun bilgisini verebilir mi bana?
  • Yeni üyelik yapmak istiyorum..1 yıllık taraftar paketi benim için yeterli...Makul fiyatlar nedir???Hangi Aralık’ta bir fiyat alırsam kaydımı başlatayım...Bana çok pahalı geliyor....

• Kolomen_596 K kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yan oda olarak aynı paketi yarı fiyatına alabilirsiniz. Maalesef aynı evde 2 adet aktif ayrı üyelik olmuyor.

• smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kredi kartı ile 69 TL den alabilirsiniz şuan için. Veya filmin yıldızı paketi alarak hazirana kadar taraftar paketi hediyeli olarak alabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    69 iyimişşşş...Hangi paket hocam..Uydu üzerinden Vermiş olduğunuz fiyat doğrumudur???Şampiyonlar ligi,UEFA,basketbol yok sanırım...Sadece tuttuğun takımın lig maçlarımı???

Hocam Merhabalar

Taraftar paketinde tuttuğunuz takımın tüm maçları dahil. Ayrıca dilerseniz referans verebilirim böylece 1 fatura değerinde bakiye tanımlanır paket satın alma veya yenilerken kullanabilirsiniz.

• Bilgilendirme

N11 üzerinden satılan ailenin yıldızı ve dizi paketi 160 TL aylık ortalama 14 TL'ye geliyor

Digiturk Ailenin Yıldızı + Dizi Paketi 540,00 TL yerine 160,00 TL

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/digiturk-ailenin-yildizi-dizi-paketi-P312791760

• 4k cihaz isteyecegim musteri hizmetlerinden özellikle model belirtebiliyor muyum? Eğer öyleyse hangi cihazı istememi tavsiye edersiniz?

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sagemcom 4k plus kutu ve normal 4k kutu var fakat şuan sadece 4k kutu veriyorlar diğeri stokta yok maalesef.

Selam hocam bu paketin üzerine tek takım alınabiliyormu sonradan..Alınabiliyorsa fiyat ne olur???Birde dün yazmışsınız alırsanız bir ay bedava gibi bir kampanya yaparız demişsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smolwarf -- 16 Ocak 2020; 22:33:6 >
    Hocam Merhabalar

Sonrasında taraftar paketine geçiş isterseniz 79 TL veriyorlar. Hazır paketlerde avantaj olmuyor maalesef.

Faturalı üyeliklerde mevcut üye referans göstererek 1ay bedavaya getirmeniz mümkün. Kredi kartı ile de 1 fatura değerinde bakiye tanımlanır paket satın alma veya yenilerken kullanabilirsiniz.

69 TL demiştiniz tek takımlı....Bir ay bedava gibi bir durum oluyorsa 63-64 TL civarında oluyor...Doğrumu???

Hocam Merhabalar

İlk başlangıçta direkt taraftar paketi alırsanız 69 TL den alabilirsiniz kredi kartı ile fakat n11 üzerinden satılan paketi alıp sonrasında ekleme yaparsanız 79 TL

Bununla birlikte eğer filmin yıldızı alırsanız sezon sonuna kadar taraftar paketi 3 haziran 2020 ye kadar

Ondan sonra dilerseniz 79 TL den tekrar geçiş yapabilirsiniz.

Dostlar kampanyası kredi kartı ile fatura indirimi olmaz maalesef. Sadece 1 fatura değerinde bakiye tanımlanır paket satın alma veya yenilerken kullanabilirsiniz. (farklı bir paket veya servis)

İnternet servis sağlayıcıları bile ayrı abonelikleri tek adreste aktif ediyor. :) Valla müşteri hizmetlerine başvuru yaptım gece. Gün içinde bayii arar dediler. Aradıklarında söyleyeceğim. Eutesat uydusu üzerinden aktif yayın var. Turksat paketi tanımlanabileceğini düşünüyorum? Neden olmuyor ki böyle.
    https://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/taraftar-paketleri

İlk ay Sporun Yıldızı Paketi hediye son başvuru tarihi: 3 Şubat 2020
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.