Şimdi Ara

Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.908
Cevap
61
Favori
332.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

AVRUPANIN YILDIZI + SEZON SONUNA KADAR SÜPERLİG TARAFTAR PAKETİ 588,00 TL yerine 499,00 TL

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/avrupanin-yildizi-sezon-sonuna-kadar-superlig-taraftar-paketi-P390298931

NOTLAR:

Ana paket Avrupa’ nın Yıldızı Paketidir. Kurulum yapıldıktan sonra 1 yıl süreyle geçerlidir.

Taraftar Paketi, hediye paketidir. Taraftar Paketi sezon sonuna kadar geçerlidir.

Digiturk Bein Connect üyeliği de ücretsiz olarak paket içeriği kapsamındadır. Bu sayede cepte, tablette ve bilgisayarda da Digiturk elinizin altında. Yok böyle keyif !!!

Taraftar Paketinde, taraftarı olduğunuz 3 büyüklerden 1 inin tüm süperlig maçlarını 2019-2020 sezonu bitimine kadar ücretsiz izleyebileceksiniz. Haydi Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaraylılar deplasman yada iç saha fark etmez, bu paket kaçmaz !!!

Sadece yeni üyeler bu paketten faydalanabilir.

Müşterinin binasında uydu alt yapısı olduğu düşünülerek tüm kurulum işlemleri için fiyat dahil denmiştir. Eğer binada hiçbir kablo yada çanak yok ise ve talep edilir ise 17,5 tl*12 ay faturaya yansıtılır yada 155 tl kurulum personeline peşin ödeme yapılabilir.

Paket içeriği standart olmayıp, N11 müşterilerine özel tasarlanmıştır.

N11 in avantajlı taksit imkanlarından, kullandığınız kart türüne göre yararlanabilir, 6 eşit taksitte ödeyebilirsiniz.

Paket içeriği gereği müşterilere paket kodu gönderimi yapılmaktadır. Paket Kodları sınırlı sayıda üretilmiştir. Digiturk’ ün Paket Kodları tükendiğinde yada farklı bir durumla karşılaştığında satışı durdurma hakkı saklıdır.

LİNK

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/avrupanin-yildizi-sezon-sonuna-kadar-superlig-taraftar-paketi-P390298931

Metin Hocam merhaba, ben de n11’den 11.11 indiriminde bu ürünü aldım, servis gelip kurulumu yaptılar ancak tv nin alt kısmında ince bir şerit var, rengi yeşil pembe mor krem vs renklere dönüşüp duruyor, arayıp durumu anlattım hdmi girişinden olabilir değiştirin girişi tekrar ederse arayın dediler, girişleri değiştirdim yine aynı. Becerebilirsem çektiğim fotoyu da yükleyeceğim, ayrıca kutunun HD kalitesini de beğenmedim, taktıkları kutu dt 5103 HD . Sizce kutunun değiştirilmesini istemeli miyim ve
    Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu)hangi kutu talep etmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu)

• nkaradeniz kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yüzde doksan kutu alakalı bir durum bu yüzden humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız öneririm. Online işlemler üzerinden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin humax 9505 isteyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler Hocam

• nkaradeniz kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Umarım yardımcı olurlar.

• iptal faksı sorası arandım
    129 tl aylık ücret 6 ay%50 indirim yaparız
    yada 109 tl 12 ay alırız 15 ay olur karttan dediler
    yarın arayın dedim
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Maalesef en uygun teklif bu şekilde.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Şuan için kampanya var mıdır hocam film belgesel için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Şuan için en uygun yeni üyelik olarak teb kampanyası 378 tl den alabilirsiniz bunun dışında faturalı olarak ilk 3 ay 19 tl geri kalan aylar 52 tl den alabilirsiniz.

• Hepsiburada üzerinden taraftar paketi hediyeli Avrupanın yıldızı paketi 469 TL'ye geliyor link paylaşıyorum

https://www.hepsiburada.com/digiturk-avrupanin-yildizi-paketi-12-ay-sezon-sonuna-kadar-super-lig-taraftar-paketi-uydu-kurulumlu-p-HBV00000P2S5G?magaza=digital

• Bilgilendirme

Sezon sonuna kadar taraftar paketi hediyeli Avrupanın yıldızı paketi 399 TL'ye geliyor hepsiburada üzerinden. Link paylaşıyorum

https://www.hepsiburada.com/digiturk-avrupanin-yildizi-paketi-12-ay-sezon-sonuna-kadar-super-lig-taraftar-paketi-uydu-kurulumlu-p-HBV00000P2S5G?magaza=digital

• Muhteşem Cuma Kampanyası

LİNK

https://www.digiturk.com.tr/hata/404.htm

Kampanya 22.11.2019 – 02.12.2019 tarihleri arasında kredi kartlı tekliflerde geçerlidir. Kampanya kapsamında yıllık kredi kartlı teklifler sırasıyla; Ailenin Yıldızı Paketi 228 TL, Ailenin Yıldızı Paketi + Dizi 288 TL, Filmin Yıldızı Paketi 420 TL, Filmin Yıldızı Paketi + Dizi 480 TL, Taraftar Paketi 708 TL ve Sporun Yıldızı Paketi 1.188 Tl olarak faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında 1 ay Yıldız Dolu hediye edilecektir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80 ’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu)

• 1 yıl boyunca Beşiktaş maçlarını + bu sezon sonuna kadar da tüm maçları (Süper Lşg ve Avrupa Ligi) hediye olarak verdiler. 708 TL /12 yapacaklarmış karta. Bağlayın dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

1 yıl boyunca Beşiktaş maçlarını + bu sezon sonuna kadar da tüm maçları (Süper Lşg ve Avrupa Ligi) hediye olarak verdiler. 708 TL /12 yapacaklarmış karta. Bağlayın dedim.
    masıl bu kadar iyi bir teklif aldınız ya?

hangi ilde oturuyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

masıl bu kadar iyi bir teklif aldınız ya?

hangi ilde oturuyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Hatay. Sanırım ile özel bir kampanyaymış. İlk ay da tüm sinema kanalları da hediye demişlerdi. Bence de fiyat bayağı iyi. Yani bunu bana veriyorlarsa tüm kullanıcılara standart olarak verseler satış patlaması yaşanır sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 24 Kasım 2019; 16:45:43 >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Çok iyi teklif hayırlı olsun.

• quote:

Hocam Merhabalar

Çok iyi teklif hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim Az önce de gelip kurulumu gerçekleştirdiler. Tam 24 saatte tüm işlemler bitti. Bayağı hızlı oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 24 Kasım 2019; 16:43:41 >
  • Since1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam

Çok şanslısınız :) keyfini çıkarın :)

• quote:

Hocam

Çok şanslısınız :) keyfini çıkarın :)
    Tekrardan teşekkürler kardeşim :) Aklıma şöyle bir şey takıldı onu paylaşayım. Kuruluma gelen arkadaş ısrarla cihazınızı internete bağlayın deyip durdu kıllandım. Hatta bir sonraki taahhüt bitiminde indirimli teklif alırsınız falan dedi. Neden böyle ısrar etti acaba ?

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.