Şimdi Ara

Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.908
Cevap
61
Favori
332.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde tek çanağım var 4 lü lnb bağlı çanak türksata dönük.

O çanağın üzerinden multifeed diye bir aparat varmış onunla digitürk uydusuna çevrilir mi? Bir arkadaş uydu işinden anlayan olmaz dedi ama pek ikna olmadım

Ayrıca balkonda digitürk çanağı montaj yapacak yerim yok diğer uydu çanağındanda vazgeçemem bu durum canımı sıktı yine digitürkplay devam mı edeceğim😤

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kokoci35 kullanıcısına yanıt
    Turksat 42 Doğu, Eutelsat 7 Doğu uydusudur.

Yani Turksat Sola bakar, Eutelsat Digiturun paketinin bulundugu uydu sağa. Arada baya açı farkı var o yüzden olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emopi -- 21 Haziran 2019; 9:56:43 >
  • Nerde eski digitürk servisler bile azalmış cihaz değişemiyoz ellerinde yok.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Bana dt 9103 hd diye bir cihaz getirdiler. Kumandasının pili akmış. Gelen teknik servise sordum Humax 9505 istiyorum diye, maalesef elimizde yok şuanda dedi bu var bunu kurabiliyoruz. Peki dedim Adam birde 30 tl yol ücreti aldı.

Metin Hoca şikayet kaydı oluşturun dedin bende hemen online şikayet oluşturdum ertesi gun aradılar.

Şikayet kaydı oluşturduktan sonra aynı adam geldi yine elinde sıfır Humax 9505 ile :) taktı bir baktı cihaz arızalı , gitti arabaya bir tane daha getirdi onu taktı bu sefer oldu.

2 gun once elinde cihaz yok diyen adam elinde 2 Humax 9505 ile geldi. Hani cihaz yoktu?

Eski cihazları millete yutturmaya calişiyorlar. Şikayet kaydı oluşturun, memnun degilim bana baska cihaz gonderin diyin getiriyorlar.

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emopi -- 21 Haziran 2019; 10:3:19 >
  • emopi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam yazdım bakalım güzelim platformu ne hale getirmişler

• emopi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Servisler çabuk bozulup ücret almak için bilerek yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncel spor pakedini içeren kampanya yaptılarmı bu sene için?
  • Mrb arkadaşlar 4k kutu kullanıyordum bu sene artık para ödemek istemiyorum 4k kutu yerine hangi kutuyu istemeliyim(herkes humax 9505 diyor fakat eski bir kutu değilmi humax birde iyi olan özellikleri nelerdir bu kutunun)

• rakdag007 R kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Humax 9505 gayet stabil bir kutudur. Sık arıza vermez. Boyutları küçük ve şıktır, hızlıdır üzmez.

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Nasıl bir kampanya?

Şuan en uygun n11 üzerinden 899 TL'ye geliyor.

• n11 den alınan şifreyi mevcut üyeliğine ekletebilen oldu mu, ben aradığımda mevcut üyeliğe ekletemezsiniz, yan oda üyeliği veya yeni üyelik olarak aktivasyon yapabilirsiniz dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Nasıl bir kampanya?

Şuan en uygun n11 üzerinden 899 TL'ye geliyor.
    Hocam ben bu n11 işini tam anlayamadım. şimdi ordan alınca bize sadece şifre mi veriyorlar. Kutuyu nerden nasıl temin ediyoruz.
  • ferruhozcan F kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Üyelik faturalı ise ekleme konusunda sıkıntı olur fakat kredi kartı ile ise mevcut üyeliğe bitmeye yakın iptal talebi vererek ekleme yapabilirsiniz.

• Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

N11 üzerinden satın alıyorsunuz sonra size mesajla bir kod gönderiyorlar bu kodla 02124737373 müşteri hizmetleri ni arayıp başvuru yapıyorsunuz servis gelip kurulumu yapıyor.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

Üyelik kredi kartı ile ve 29.07 üyelik bitiş tarihi.

Üyeliğin bitiş tarihine yakın mevcut üyelik iptal edilmeden eklenmiyor anladığım kadarı ile. İptal edip sıfırdan yeni üyelik mi olacak o zaman ? Kutu iadesi falan mı olacak eski üyeliğin.

Bu kodların son kullanım tarihi hakkında bilginiz var mı peki ?

Hocam Merhabalar,

İptal talebi vererek iptal olmadan satın alarak mevcut üyeliğe ekleme yapabilirsiniz. Aktivasyon ve diğer konularda almadan önce satıcıyla bir görüşün. Daha önceden kredi kartı ile üyelik ekleme yapan bir çok kullanıcı mevcut forumda görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

N11 üzerinden satın alıyorsunuz sonra size mesajla bir kod gönderiyorlar bu kodla 02124737373 müşteri hizmetleri ni arayıp başvuru yapıyorsunuz servis gelip kurulumu yapıyor.
    Teşekkürler hocam

• Arkadaşlar 14 yıllık digitürk üyesiyim önümüzdeki ayın 2 sinde sözleşmem bitiyordu iptal talebi verdim ve 3 gün öncede bende n11 den kod satın aldım bugün iptal departmanından arandım ve kodu verdim 12 ay boyunca sporun yıldızı ve 6 ay dizi ve sinema paketini açtılar kutu değişim ücretide ödemedim gayet uyguna geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: rakdag007

Arkadaşlar 14 yıllık digitürk üyesiyim önümüzdeki ayın 2 sinde sözleşmem bitiyordu iptal talebi verdim ve 3 gün öncede bende n11 den kod satın aldım bugün iptal departmanından arandım ve kodu verdim 12 ay boyunca sporun yıldızı ve 6 ay dizi ve sinema paketini açtılar kutu değişim ücretide ödemedim gayet uyguna geldi
    üyelik iptalini, üyelik bitim tarihinden kaç gün önce verdiniz. Biraz daha detay bilgi verebilir misiniz ?

Bitmesine 10 gün kala verdim iptal talebini

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.