Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Digiturk 2019-2020 Güncel Paket Fiyatları (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
695
Cevap
28
Favori
148.304
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digiturk 2019-2020 Güncel Paket Fiyatları (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3186 Mesaj
    Bu lige 119 TL mi istiyorlar gerçekten?

Hayır artık 129 tl istiyorlar... 3 ocak 2019 tarihi itibariyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hayır artık 129 tl istiyorlar... 3 ocak 2019 tarihi itibariyle.

Alıntıları Göster
    50 TL bile etmez şu lig, 129 TL'yi 1 sene boyunca vereceklere sabır diliyorum. Az değil senede 1548 TL.

Orijinalden alıntı: K E N

50 TL bile etmez şu lig, 129 TL'yi 1 sene boyunca vereceklere sabır diliyorum. Az değil senede 1548 TL.

Alıntıları Göster
    Lig geçiş sürecinde geçmişte yapılan hatalı transferlerden dolayı, bence seneye çok iyi ve heyecanlı bir lig olacaktır.
    |
    |

Ama alıcıları iade etme günü geldiğinde şöyle indirim yapıldı böyle hediyeler verildi ev ortamında ailemle hafta sonu eğlencem sadece bu vardı vs. bisürü bahanelerle üyelikler uzatılacak 2020 zamlarını da böyle okumaya devam ederiz. hepimize iyi seyirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

200 liraya kadar yolu var :)

|
    |
    poison06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1739 Mesaj
    ocak ayında tahhütüm bitiyor, geçen gün bi fiyat alayım dedim demez olaydım. resmen uçmuş bunlar.

sporun yıldızı + 4k kutu kredi kartına 115 tl, taahhütlü aylık abonelikte ise 139 tl dediler. geçen sene aylık 85 tl'ye yenilemiştim aynı paketi. yola iptv ile devam etmenin vakti gelmiş gibi duruyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkoc -- 1 Ocak 2019; 1:21:42 >

Samsung Galaxy S9

2,8 GHz Octa-Core İşlemci | Exynos 9810 Octa - EMEA | 4 GB DDR4x RAM | LTE 1,2 Gbps | Android 9.0.0 Pie | 3000 mAh Batarya

QHD+ 2960 x 1440 SUPER AMOLED | 5.8 Inc | 570 PPI | HDR10 | Dual Pixel 12 Mp f/1.5-2.4 | HD 960 fps Ağır Çekim
  • Yarbay
    5888 Mesaj

Hocam Merhabalar,

N11, hepsiburada gibi sitelerde 949 TL'ye geliyor daha uyguna getirebilirsiniz. Ayrıca iptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

3 ocak 2019 a kadar geçerli olmak üzere,

1 ay ücretsiz sonra ki ay 36 tl 4 ay 59 TL 6 ay 119 tl 6ay dizi film hediye (ortalama 82,1 TL'ye geliyor)

Teklifler var.

|
    |
    anilkoc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj

En doğru karar iyi eğlenceler
    |
    |
    AMC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ufuk_aktan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ufuk_aktan

Merhaba,

Sezonluk pakette ligin 2. yarısını izlemektesiniz.

3 Ekran olan paket (Web, Cep, Tablet) izlenmekte. 8 taksitle aylık 34 Tl ödemeniz gerekmekte. Toplam 272 Tl yapıyor.
    4 Ekran olan paket (Smart TV, Web, Cep, Tablet) izlenmekte. 8 taksitle aylık 39 TL ödemeniz gerekmekte. Toplam 312 Tl yapıyor.

17 haftayı izleyebileceksiniz bu pakette. Yani hafta olarak baktığınızda ödediğiniz paraya göre hesapladığınızda 16 Tl'ye 1 haftada gerçekleşen maçları izleyebileceksiniz. Fiyatlar gayet normal değil mi?

Alıntıları Göster
    Peki izlenebiliyor mu ? Takılma falan var mı ? Üyeliği tamamen iptal edip maçlar için digitürk play üyeliği yapayım diyorum

• Teğmen
    120 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Peki izlenebiliyor mu ? Takılma falan var mı ? Üyeliği tamamen iptal edip maçlar için digitürk play üyeliği yapayım diyorum

Alıntıları Göster
    İnternetinizin gücüne bağlı hocam. Yayında hiçbir sıkıntı yok. Tavsiye ederim.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar benim de D-smart aboneliğim bitiyor tesadüfte uydu alıcısı yandı şimdi.Hali hazırda maç yayınları hariç bütün her şeyin açık olduğu bir digitürk aboneliğim var ofiste.Nasıl bir paket tavsiye edersiniz ev için ? .1 ay önce arayıp 2.bir aboneliğim olduğu için bir avantaj sunuyor musunuz diye sormuştum takribi 39 TL ye gelecek şekilde bir servis sundular kabul ettim ama gelip kurmadılar.İnternetten baktığımda fiyatları uçuk gözüküyor yakın zamanda abone olup fiyat alan var mı ?
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI RTX2080 Tİ Trio gaming x / ASUS ROG SWIFT PG278Q G-SYNC Monitör246/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ GSKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2x 1 TB Samsung 970 EVO PLUS/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO
  • Yarbay
    5888 Mesaj

Çok iyi hocam.

Kaç yıllık üyeliğiniz vardı?

|
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5888 Mesaj

Hocam Merhabalar,

Kredi kartı ile filmin yıldızı +dizi paketi önerebilirim.

Şuan digiturk fiyatı 42 TL'ye geliyor fakat mevcut aboneliğiniz varsa belki indirim verirler.

İnternet üzerinden 39 TL den filmin yıldızı paketi +12 tlye dizi paketi toplam 51 TL'ye geliyor

|
    |
    Alkımm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4281 Mesaj

Cevap için teşekkürler bu tarz bu paket yeterli olur benim için .Cihaz parası ödemiyoruz sanırım Digitürk te 1-2 yıllık sözleşme yapınca doğrumudur ?
    |
    |
    Metin Bilgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI RTX2080 Tİ Trio gaming x / ASUS ROG SWIFT PG278Q G-SYNC Monitör246/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ GSKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2x 1 TB Samsung 970 EVO PLUS/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
instagram takipçi
haberler
google reklamları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.