Şimdi Ara

Digiturk 2018 Paket Fiyatları! Ne Düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
23.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Digiturk 2018 itibariyle paket fiyatlarını güncellemiş bulunmakta.

-Ailenin Yıldızı 27 TL
    -Filmin Yıldızı 49 TL
    -Sporun Yıldızı 109 TL
    -Yıldız Dolu Full Paket 139 TL

Yeni fiyatlarıyla paket içerikleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Evlerinizde hangi platformu kullanıyorsunuz ?

Keyifle TV izlemek istiyorum, önerilere açığım

• ufuk_aktan U kullanıcısına yanıt
    Engelli indirimi ile sporun yıldıxı 75 e dusuyor %50indirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 109 tl nedir ya? ligler bitince benim süre doluyor. Bu fiyatla bana gelirlerse asla asla asla yenilemem. 10 yıllık birlikteliğimiz biter. Net!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Digitürk fiyat konusunda iyice sapıttı. Gözümü kararttim kredi kartına 79 tl den alacaktım şimdi de 89 yapmislar.

Artık alternatiflere bakacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar ligini de bu 109 tl nin içinde verirlerse eğer mantıklı ama Şampiyonlar Ligi ile birlikte fiyatı daha da yükseltirlerse kimse devam etmez...
  • 8 yıl 6 aylık aboneliği sonlandırdım...

O kadar zengin değiliz aga....

• filbox hocam.Sadece belgesel film meraklısıysanız yeterli.18 aylık 119 liraya yenilettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

filbox hocam.Sadece belgesel film meraklısıysanız yeterli.18 aylık 119 liraya yenilettim.

Filbox da düşünmüyor değilim aslında ama yeni üyelik alacağım için 299 tl fiyat ödemem gerekiyor.
    Yinede tercih edilebilir tabi. Vizyonda olan filmleri ne kadar sürede yayınlarına ekliyorlar? Görüntü kalitesi nasıl?
  • arkadaşlar...dijitürk yeni paket fiyatları bayağı pahallıymış zira biz evde dijital kablo tv,apple tv (netflix),filmboxlive...astra uydu yayını ve web tv ayrıca iptv yayını kullanıyoz...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Tivibu konusunda ilgili platformu önermediğinizi yazmışsınız bana.Peki sonuç olarak ne önerirsiniz?IPTV kullandım, görüntü kalitesi kötü geldi hatta gözlerim bozuldu şuan.Kablo tv altyapı gerekiyor büyük ihtimal.netflix kullanıyorum zaten ama yeterli gelmiyor.Astra sıkıntı,kanal listesi oluşturamadım,frekanslarda sürekli değişiyor.yeterli değil.ŞL yayın haklarından sonra digitürk almak mantıklı şuan araplar tekel konumunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharm4vita -- 14 Ocak 2018; 1:42:30 >
  • 4 ay ücretsiz 99*8 fiyat alan da var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 lira 12 ay iyi iş valla almayın arkadaşım almayın digitürk play aldım 250 liraya sırf korsan izlemiyeyim diye uydu fiyatları böyle olduğu sürece almam faturasız almıştım onuda 125 yaptılar onuda attım kenara

• Normal üyeliğin engelli üyelikten daha ucuz olduğu kuruluşun adıdır digitürk.batar gidersiniz inşallah.
  • Ne düşünüyorum iptal dilekçesi ve düşündüğümü yaptım. Modüllü üyelik olarak kullandığım 7 yıllık aboneliği sonlandırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aile paketine taahütsüz abone oldum.İlk ay bein sport hediye,sonrasında spor paketine iyi bir fiyat verilmez ise aboneliği iptal edeceğim.Spor paketinin ederi aylık 40 tl dir.İstenilen ücreti hak etmiyor kesinlikle...
  • Maç izlemeden duramayan biri olarak yapıcak birşey yok. Gerçi dışarı çıkıp kahvelerde falan harcadığım fiyata göre gayet ucuza geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: merol77

Maç izlemeden duramayan biri olarak yapıcak birşey yok. Gerçi dışarı çıkıp kahvelerde falan harcadığım fiyata göre gayet ucuza geliyor :)

demek ki fiyatların % 100 daha artması lazım bu fiyatlar bile ucuz geliyor dediğine göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 11 Şubat 2018; 11:37:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: merol77

Maç izlemeden duramayan biri olarak yapıcak birşey yok. Gerçi dışarı çıkıp kahvelerde falan harcadığım fiyata göre gayet ucuza geliyor :)

demek ki fiyatların % 100 daha artması lazım bu fiyatlar bile ucuz geliyor dediğine göre

rakibin yoksa fiyatların böyle olması normal.
  • Maç yayınları olmasa fiyatlar dip olur. Full paketi 20TL den satarlar.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Evde Babam ve Kardeşim maç hastası ve tutturdular Sporun Yıldızı Paketini alalım diye.Telefon açtım,faturalı olursa;İlk 2 ay 54 TL,Geri kalan aylar; 109 TL dedi.

Kredi Kartına Aylık; 89 TL dedi.Ama,12 aylık bloke konulup taksitler aydan aya düşülüyormuş öyle dedi...

Eutelsat ve Türksat uydularından bahsetti.Eutelsat'a bakan çanak varsa Servis ücretsizmiş.

Türksat'a bakan çanak Servis 35 TL imiş.

Ne farkı var dedim; Eutelsat'ta 11 Belgesel kanalı,Türksat'da 6 Belgesel kanalı var dedi.

Şimdi siz Üstadlar dan öğrenmek istediğim.Maç yayınları Türksat ve Eutelsat'da aynı mı? HD kanallar mı yani?

Bir de,Türksat'a bakan çanak var çatıda oradan kablo indireceğiz,Türksat uydusunda ki ücretsiz kanalların hepsini izlemek mümkün mü,yoksa illa Digitürk'ün listesi mi izlenebiliyor,Frekans girilebiliyor mu elle mesela?

Biliyorum bu sorular çok sorulmuştur ama bir de bana yardım edin rica ederim...

Bu arada ben evimde Kablo Tv kullanıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.