Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.145
Cevap
79
Favori
18.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bencede anormal fiyatlara gitti digiturk.. Avrupa maçları için izliyordum, alternatif olarak hangi firmayı önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar ligi ve avrupa ligi beinsportta. Acaba bu fiyatın içinde o pakette var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbyl03

Şampiyonlar ligi ve avrupa ligi beinsportta. Acaba bu fiyatın içinde o pakette var mı?
    Listede şampiyonlar ligi ve avrupa maçları yok. Eklenirse zam gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: shift_rk

Bencede anormal fiyatlara gitti digiturk.. Avrupa maçları için izliyordum, alternatif olarak hangi firmayı önerirsiniz?
    Alternatifi yok. İşin kötü yanı ise bu. Neredeyse bütün liglerin yayın hakları ellerinde. Ama fiyatlar uçuk. İstatistiklere baktığınız zaman üye kaybettiğini göreceksiniz.

• Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) Duyuru ////// BTK 4. çeyrek verileri açıklandı:
    💥 Digiturk : 16.253 abone kaybı yaşadı.
    💥 D-Smart : 2762 abone kaybı yaşadı.
    💥 Filbox : 1933 abone artışı yaşadı.
    💥 Tivibu : 106.203 abone artışı yaşadı
    Bu verilere bakarsak; Digiturk büyük bir abone kaybı yaşarken Tivibu baya bir abone kazanmış bulunmakta, D-Smart abone sayısı korundu, çok az abone ayrıldı. Filbox ise azıcık da olsa abone kazanmaya devam etmekte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fatura nerdeyse 150 lira olduğu için iptal ettirmiştim benim digiturk'u. bu fiyatlarla batarlar.
  • yok üstad digiturk asla batmaz sen 1 ay 150 tl ödüyorsun peki kahvehaneler kafeler gibi ticari müşteriler ayda kaç tl ödüyor biliyormusun aylık 1.500 - 3.000 tl arası yıllık değil aylık :)

• Ekonomi berbat durumda bırakında zam gelsin 10 liradanmı izliyecektiniz ?
  • Parayı verenin yani bizlerin ekonomisi berbat değil mi ? O parayı verecek insan sayısı da azalcak haliyle ...fiyata zam yapması diginin kasasına girecek parayı arttırmaz bence... sonuçta euro 6 tl ye yaklaştı ama digi 4.5 tan sabitlediği için o şekilde ödüyor. Olan külüplere oluyor yerli futbolcular bile euroyla sözleşme yapıyorlar...

• Evet ve 200 lira aylık ödeyen müşteriler de var batması imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegrators

Digitürkplay 2019 sezonluk pakette, eski üyelere bu sene kampanya yok mu? Mail gelen var mı?
    mail gelmedi hocam henüz.

Siteye giriş yaptığım zaman yeni sezon için satın almayı göremedim ben,600 iken 500 vermiştik,660 için 560 veririz sanırım.

Üye girişi yapmayınca paketleri görebiliyorum ama giriş yapınca kayboluyor
  • 31 mayısta sona ereceği için bize görünmüyormuş,iptal ettirdim,şimdi açıldı.

660 lira görünüyor off...inşaallah üyelere 100 lira olsa da indirim gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Ekonomi berbat durumda bırakında zam gelsin 10 liradanmı izliyecektiniz ?
    Ayda 12 tlye Teledünya izliyorum, içerik Digitürk'ün hemen hemen aynısı.

Digitürk'ün tek artısı "benim kullanmadığım" dizi kanalları ve biraz daha güncel filmlere sahip Vizyon kanalları.

Spor kanallarını çıkar bana göre diğer platformlardan hiçbir üstünlüğü yok.

Digitürk'ün spor içermeyen Aile paketi kaç para peki? Aylık 45 tl.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    25 liraya iliyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

25 liraya iliyom
    Ben genel pakete göre konuşuyorum, Digitürk verdiği "özel" tekliflere göre değil.
  • valla digitürk ş.ligi dahil 89 derse ozaman kimse itiraz etmez sanırım ama ben g.sarayda seçimi bekliyorum dursun özbek belası seçimi alamazsa p.tesi en geç salı alacam sıfırdan üyelik açacam
  • Üyelik düşünürseniz benim üyeliğimi referans göstererek ikimiz de bir ay fatura ödemeyiz kabul ederseniz iletişime geçmenizi rica ederim 😊

• Erwin kullanıcısına yanıt
    Zaten arkadaş genel fiyatı vermiş. Ailenin Yıldızı paketi 25 TL idi şimdi 27 TL. S Sport, Eurosport'lar, 1. Lig vs. de dahil bu pakete
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CD2341F8A

valla digitürk ş.ligi dahil 89 derse ozaman kimse itiraz etmez sanırım ama ben g.sarayda seçimi bekliyorum dursun özbek belası seçimi alamazsa p.tesi en geç salı alacam sıfırdan üyelik açacam
    Şampiyonlar ligi hala eklenmemiş.

Sanırım UEFA daha resmi yayıncıları yayınlanmadı. Fiyata zam mı gelir bilemiyoruz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kullanıcı14533 -- 11 Haziran 2020; 12:4:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.