Şimdi Ara

GitHub Öğrenci Paketi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
67
Favori
26.507
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • You have an outstanding discount request for @xxxxx. We will get back to you soon.

yazıyor ilerleyemiyorum herkes de bu şekilde mi acabA?
  • bendede bu şekilde onaylama epostası falan geldi ama sanırım talep çok yoğun
  • Gordon Freedos kullanıcısına yanıt
    kredi kartı bilgilerini verdikten sonra otomatik olarak karttan para çekiyor mu ? Kart bilgilerini vermek güvenli mi acaba ?
  • zhny kullanıcısına yanıt
    Sitede ücretlendirme son derece şeffaf, istediğiniz dışında para çekmez, tabi 4.5 dolarınız varken 5 dolarlık paketi 1 ay boyunca kullanırsanız 1 ay sonunda 50 cent çeker, tamamen sizin kontrollü kullanmanıza bağlı.
    Ücretlendirme periyodu her ay başı, istediğiniz zaman serverı olduğu gibi yedekleyip, silebilirsiniz, saat başı ücret hesaplanıyor zaten, bir nevi dondurabilirsiniz.
  • Revenge® kullanıcısına yanıt
    Bu mail geldiyse onaylanmış demektir, linkteki kodlar aktif olmuş olması lazım.
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    okulun bana verdiği mail adresi ile 100$ kuponu aldım ve hesaba yüklettim fakat bu parayı kullanmak için kredi kartı istiyor yine bizden para mı kesecek her ay
  • zhny kullanıcısına yanıt
    Belirttiğim gibi sanal kartıma 5 tl limit tanımlamıştım ve doğrulama amaçlı otomatik 2 küsür lira çekti. Ayrıca sanal kart girdiğim için güvenlik konusunda bir endişem yok. İnternet üzerinden her türlü alışveriş vb durumda sanal kart kullanmak en doğrusudur.
  • Gordon Freedos kullanıcısına yanıt
    sanal kart oluşturamıyorum karttan şuanlık.. 100$ ücreti kullansam 5$ 'lık vps var onu alsam acaba 20ay para vermeden mi kullanıcam ? 21. ay 5$ karttan otomatik mi kesecek bu olayı çözemedim
  • You have an outstanding discount request for @xxxx We will get back to you soon.

yazıyoru bende 3 gündür neden olab,ilir bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

.me uzantılı domain aldım ama kontrol paneli falan nerede bulamadım.
    Nasıl yapacağız bundan sonrasını?

Hocam nasıl aldınız benim okulun mail adresini kabul etmiyorda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

.me uzantılı domain aldım ama kontrol paneli falan nerede bulamadım.
    Nasıl yapacağız bundan sonrasını?

Hocam nasıl aldınız benim okulun mail adresini kabul etmiyorda ?

Hocam beni de bilgilendirebilir misin? Ben de kabul ettiremedim okul e-mail adresini.
  • You have an outstanding discount request for @mon. We will get back to you soon.

3 gündür böyle ne zaman onaylanacak
  • Ya onay gelmiyor kaç gün oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vpsi nasıl kulalnıyoruz masaüstü felan nasıl açılıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

http://www.namhuy.net/3106/install-vnc-server-ubuntu-14-04.html

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

5$ lik paket küçük bir WP sitesi ve mail server i için yeterli olur mu? Bunlara yeterse üstüne bir de arada kullanılacak vpn ekleyerek teklifimi arttırıp soruyu tekrarlıyorum

Ben zpanel kullanıyorum ve öneriyorum toplamda 10 a yakın site barındırıyorum ve bunlara dahil mailler toplamda 450 mb yiyior yani hite vs'ye göre değişitr tabikide,bu durumunuzu göz alarak yetceni söylemek isterim.
  • Ya benim bir aydır onaylanmadı

• Bakalım başvurdum benide onay sırasına aldılar sanırım.Çok güzel bi kampanya.Birde bu kuponların son kullanım tarihleri var mı ? Ve bu digitalcloud daki 100$ in belli bir geçerlilik tarihi var mı kullanmadığında şu tarihte hesabından silinir tarzında?
  • Hala onaylanmadı. Ne yapabiliriz onay almak için?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.