Şimdi Ara

DIGITALITE (AvrasyaTV) (10:30-12:00) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
14.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • digitalite'yi ben de takip ediyorum, programın en beğendiğim yönü iki yorumcunun da birbirinden farklı olması, ikisi de değişik açıdan bakıyorlar oyuna...
  • uydu da yabancı da olsa oyun kanalları var mı? tavsiye edebilecek bilgi bir arkadaş var mı aramızda?
  • bugün programı seyrettim

ve son program olduğunu söylediler
    zaten adamların yüzünden düşen bin parça idi

üzüldüm bittiğine
  • 90 hafta dedi ama son program mıydı ?
  • TV'de gördüğüm en kaliteli oyun-teknoloji programı idi. En azından cahil değildiler. Araştırıp geliyorlardı.
  • selam

Ne yazıkki dünyanın birçok ülkesinde önemli bir sektör olan oyun sektörü ülkemizde (kıbrıs da dahil) sektör olamamanın sonuçları.

İş dünyası da bu konuda duyarsız olduğunu gösterdi bunca zamandır seyrediyorum bir tane reklama rastlamadım ne vardı bir kaç firma reklam versydi

Cumartesileri bizlere keyifli dakikalar yaşattıkları için teşekkürederim.
  • cumartesileri büyük bir boşluk oldu.baya üzüldüm bitmek zorunda olduğuna.yeni projelerle gelebiliriz diyor ama uzun bir bekleyiş olacağı belli gibi.

EKLEME: Bvtlive TV 3.0 adlı türk yapımı programı yükleyin o programda gameTV isminde bir alman kanalı var.digitalinin yerini asla doldurmaz ama gameplay filan gösteriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LOSTPLANET::: -- 20 Eylül 2009; 17:09:21 >
  • Kadir Kocasoy (programın sunucusu) bilgiyi verdi yeni kanalda yakında sizlerle birlikte olacağız diyor
  • eski sky türkteki program müthişti yaa
  • arkadaşlar mail atalım toplu olarak çok güzel bi programdı aniden bitti ... yazık gerçekten bu gibi programların çoğalması gerekiyor sona ermesi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Physio_

arkadaşlar mail atalım toplu olarak çok güzel bi programdı aniden bitti ... yazık gerçekten bu gibi programların çoğalması gerekiyor sona ermesi değil

Bu sabah 11'de vardı.NFS Shift'i Ps3 ve Xbox 360 görüntülerini karşılaştırdılar.Birde Mortal Kombat vs Street Fighter animasyonunu gösterdiler.
  • DIGITALITE programı Kıbrıs genç tv'de frekans değerleri:Türksat Uydusu 11953 V-Dikey, SR: 2980, FEC: 3/4, Batı (West)

http://www.kibrisgenctv.com/
  • Program askıya alındı. Yayın günü ve saati belli değil.
  • bugün 15:30da var
  • 15:40 bugün başladı şuanda yayında önümüzdeki hafta cumartesi yayınlanacak sunucu Kadir bey söyledi ayrıntılı bilgi için Kıbrıs genç sitesini takip edip yayın saatini oradan bakabiliriz.
  • http://img684.imageshack.us/img684/2774/digitalite.png[simage][/simage]

Yukarıdaki linkde program görüntüsü var
  • http://www.youtube.com/watch?v=8ZgtEjY2lNk

Kısa video youtube sitesinde minik video
  • Dün bende merak ettim bi açık bakıyım dedim.Bence adamlar anlamıyo veya konuşamıyor biri EXBOX diyo biri Nintendo DESE aynen böyle diyolar ve adam konuşurken arkadan saçma sapan sesler geliyor Mesele Bilgisayar açılma sesi geldi bi ara ama yinede güzel bir program teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestSideKinG

Dün bende merak ettim bi açık bakıyım dedim.Bence adamlar anlamıyo veya konuşamıyor biri EXBOX diyo biri Nintendo DESE aynen böyle diyolar ve adam konuşurken arkadan saçma sapan sesler geliyor Mesele Bilgisayar açılma sesi geldi bi ara ama yinede güzel bir program teşekkürler

Doğrusu da budur zaten XBOX(eksbaks) olarak okunur

Ama Nintendo DS(di-es) olarak okunur

Amaan boşverin şu telaffuz olayına,önemli olan siz anlıyorsunuz ya,gerisi önemli değil

• Bu kadar ters saat omrumde gormedim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.