DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
digital uydu alıcısını bilgisayara bağlama
10
Cevap
0
Favori
11.222
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> digital uydu alıcısını bilgisayara bağlama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      400 Mesaj
      10 Temmuz 2005 21:24:36 Konu Sahibi
      eve televizyon için digital uydu alıcısı aldık. acaba bunu ekran kartındaki tv out çıkısıyla bilgisayara bağlayarak bilgisayarda capture yapabilir miyim? bu mümkünse hangi programları yüklemeliyim. yardımınız için şimdiden teşekkürler.

|
      |

• Teğmen
      237 Mesaj
      10 Temmuz 2005 21:31:02
      dostum goruntu alabılmen için dijital karta sahip olaman lazım oburturlu olamaz kartın olsaydı bir yolu vardı

saygılar...
      |
      |

10.ur
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      10 Temmuz 2005 21:38:19 Konu Sahibi
      yardımın için saol demek ki boşuna heveslenmişim
      |
      |

• Yarbay
      3748 Mesaj
      10 Temmuz 2005 22:43:21
      en azından Tv Kartın olması gerek
      |
      |

• Yarbay
      2694 Mesaj
      11 Temmuz 2005 04:42:30
      yyoo usp ile çözebilirsin sorunu hadi byes
      |
      |
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      11 Temmuz 2005 23:34:17 Konu Sahibi
      usp ile nasıl yapanbilrim. illa tv kartı almam gerekiyırsa ekran kartındaki tv out çıkışı ne işe yarıyor peki.
      |
      |

• Yüzbaşı
      381 Mesaj
      12 Temmuz 2005 00:53:35
      selam arkadaşım ekran kartındaki tv out çıkışı bilgisayar ekranındaki görüntüyü tv gibi başka bir görüntü cihazına aktakmak için kullanılır.
      dijital uydu alıcısından,bilgisayarına görüntü almak içinse en azından bi tv kartına ihtiyacın var en basitinden fly video olabilir (benim gibi )

o zaman gerekli ses ve görüntü bağlantılarını yaptığın taktirde istediğin olayı gerçekleştirebilirsin

çalışmalarında başarılar
      |
      |

BİLGİNİN; KÖLESİ DEĞİL, EFENDİSİ OLMAYI ÖĞRENİN.
    • Yarbay
      2579 Mesaj
      14 Temmuz 2005 15:03:32
      kardeş bi 30 dolarlık en dandiğinden tv kartı alcan digital olmucak ama kablotv nin çıkışına uyanlardan alcan sonra bağlıcan onu tv kartına izlicen bu kadar
      |
      |
    • Teğmen
      237 Mesaj
      14 Temmuz 2005 16:44:48
      ama soyle bi sorunun olcak reciverde ne izlenırse ordan sende onu izleyeceksin

yanı kanal degıstıremıyeceksın
      |
      |

10.ur
    • Binbaşı
      1582 Mesaj
      17 Temmuz 2005 15:02:03
      okiboy
      Teğmen

14 Temmuz 2005, 16:44:49

--------------------------------------------------------------------------------

ama soyle bi sorunun olcak reciverde ne izlenırse ordan sende onu izleyeceksin

yanı kanal degıstıremıyeceksın

DEMİŞLER ,, arkadaşlar doğru söylüyor ama bir yanlışla iyi okuyun, şuanda uydum ve bilgisayar analog tivi kartım vede internetim vede.kumandam elimin altın da5/1 yerde misali monütörü tv yerine kulanıyorum. ayrıyeten 2 ci partı yazılımlarla bilgi sayara kayıtta yapıyorum şifreli paralı parasısız tv radyo daha ne isteyek değilmiyalnızca uydu alıcın bilgisayarın yakının da olacak.bukadar O GAZETELER DEKİ SİTELERDEKİ 500 DOLARLIK DVD KAYIT CİHAZLARINA GEREK VARMI
      |
      |

CPU QuadCore Intel Core i5-3570K, 4300 MHz (43 x 100) Anakart Asus P8Z77-V LX/8 gb2 x 4 Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX /Asus R9 280 ROG STRIX 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran kartı Terhmaltake 600W bronze 80 plus / A4TECH BLOODY T60 MULTI-CORE GAMING MOUSE ( BATTLEFIELD 2 BAD COMPANY.. BATTLEFIELD 3 .. BATTLEFIELD 4 ..[TR] suleyman1970 )
    • Teğmen
      237 Mesaj
      17 Temmuz 2005 15:41:54
      hocam senin ne dedigin anlasilmiyor ama ne yi yanlis soylemisiz baksende demissin bende analog tv kartim

var diye bizde onu dedik dandikte olsa bi analog tv kartin olmasi lazim izlemen icin diye yazdik

sen analog tv kartina reciverden mi aldin kablo yu nasil kanal degistirebilirsin kumandam elimde felan demissin?

DVD kayit cihazlari gerektirmez demissin kim demis benden alinti yapmissin sanki ben dedim diye

konusmalarda DVD geciyormu hiç
      |
      |

10.ur
Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,182
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.