Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Digital Tv kartları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Digital Tv kartları hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    735 Mesaj
    merhaba,

bu digital tv kartları ile malum kanalı izleyebiliyor muyuz? yani türk futbolu felan?

bir de sadece bu kanalı izleyebilmek için gerekli alet-edevat toplan ne kadar tutar?

teşekkürler.

|
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj
    arkadaş bu digital tv kartı bi uydu sistemi çanak ve digital elembi lazım bide birden fazla çanak kurarsan dayzek denen bi alet var bun lar gerekli fiyatları kart hariç dayzek 10 dolar çanak 20-25 milyon elembi fiyatlarını bilmiyorum ama tahmini 10dolar yani hepsi 35 dolara alınır nerede oturuyorsun ts-avsiye edebilirim bide sen hangi model kart duydun skystar2 mi yoksa avermedi mı hangisi cvp bekliyorum
    |
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj
    arkadaş bu digital tv kartı bi uydu sistemi çanak ve digital elembi lazım bide birden fazla çanak kurarsan dayzek denen bi alet var bun lar gerekli fiyatları kart hariç dayzek 10 dolar çanak 20-25 milyon elembi fiyatlarını bilmiyorum ama tahmini 10dolar yani hepsi 35 dolara alınır nerede oturuyorsun ts-avsiye edebilirim bide sen hangi model kart duydun skystar2 mi yoksa avermedi mı hangisi cvp bekliyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1385 Mesaj
    henüz digiturk olmuyo galiba.
    Digiturk de olsa kaçmaz hemen bir digital tv kartı alınır doğrusu ama.Olmuyo işte ne yapalım yakındır inşallah
    |
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj
    digitürk olsa tabi kaçmaz ama fiyatıda ucuz olmaz 4-5 aya kadar çözmeden almak lazım bigisi olan varsa hangi modeli almamı önerir skystarmı avermediamı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    dijital kartı analog olarak kullanabilirmiyiz??
    |
    |
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    skystar2 çok iyi bir kart. alacaksanız digital tv kartı alın derim. kesinlikle verdiğiniz parayı hakediyorlar. skystar3 de çıkmış(wintv nova diye geçiyor). belki o kart çok daha iyidir. ama daha yeni çıkmış galiba.
    |
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj
    bide piyasada avermedi digital kart varmış fazladan vido girişi varmış duyan varmı hangisini önerirsiniz????????????
    |
    |
  • Yarbay
    4656 Mesaj
    Skay star ile yazılımla şifreli kanallar çözülebiliyormuş. Yani ayrıyetten modüle ve karta para vermiyorsunuz.
    Benc Skaystar tercih edilebilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj
    Teşekkürler.

Anladığım kadarıyla henüz maçlar izlenemiyor. O zaman ben normal tv kartı alayım 20$'a. :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    Arkadaşlar biz eşşekbaşımıyız neden cevap vermiyorsunuz;
    dijital kartla analog yayın izleyebilirmiyiz ??
    |
    |
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    İzleyemezsin medogan
    |
    |
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>Arkadaşlar biz eşşekbaşımıyız neden cevap vermiyorsunuz;
    dijital kartla analog yayın izleyebilirmiyiz ??
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Digital TV kartıyla analog yayınları izleyemezsiniz.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,270
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.