Şimdi Ara

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
17
Favori
56.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su-27 ile düz uçabilen var mıdır acaba ? trim üstüne trim yese bile sürekli sapıyor. Başka bir yöntemi mi var yoksa benim bilmediğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboyyashiro

Su-27 ile düz uçabilen var mıdır acaba ? trim üstüne trim yese bile sürekli sapıyor. Başka bir yöntemi mi var yoksa benim bilmediğim ?
    Hızı değiştirdikçe trim atmanız gerekir. Hızı değiştirmezseniz bıraktığınız yönde gider. Autopilot modlarını kurcalayın düz uçuş için uygun bir tane bulursunuz. H tuşu irtifayı sabitliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badboyyashiro kullanıcısına yanıt
    Su27'de fly by wire yoktur. Yani pek amerikan uçakları gibi uçmaz. Hızı kararlı hale getirip ince düzeltmelerle idare edeceksiniz
  • yeni ücretsiz harita geliyor

Mariana Adaları

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Steam için de geçerli olacak mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboyyashiro

Steam için de geçerli olacak mı acaba ?
    muhtemelen gelir hocam

modern combat ta bu sene geliyor

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

• DIY Tracker konusuna girdim ve sitedeki videodan da faydalanarak bir adet yaptım. Kamera filtresini söktüm, disketten bir parça ekledim. LED ler lehimlendi, batarya yuvası da tamam ama ne hikmetse kafamı sola çevirince sorunsuz iken sağa çevirince çıldırıyor görüntü. Kamera ayarları, Tracker ayarları hiç biri kar etmedi. Ledleri plastik haznenin daha da ilerisine çıkarttım oda fayda etmedi. Benzer sorunu veya çözüm önerisi olan var mıdır acaba
  • Arkadaşlar merhaba,

HeadTrackir satın almak isteyen arkadaşlara ürün konusunda yardımcı olabilirim. Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfzby

Arkadaşlar merhaba,

HeadTrackir satın almak isteyen arkadaşlara ürün konusunda yardımcı olabilirim. Bilginize...
    Az detay, resim vs paylaş Mustafa abi belki biz de alırız
  • Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

Trakya Hava Kuvvetleri isimli bir topluluğumuz var. Kendi sunucumuzda düzenli olarak eğitim, formasyon ve operasyon uçuşları düzenliyoruz. Tecrübeli tecrübesiz farketmez birlikte uçmak isteyen oyuncular alttaki discord linkinden bize katılabilir.

https://discordapp.com/invite/Dnq9nGT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 24 Şubat 2020; 0:12:13 >

• JakSocket kullanıcısına yanıt
    binbaşım sizin için özel bir TrackİR hazırlamayı düşünüyorum. 2020 TomCaT serisi olarak özel bir seri hazırlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

muhtemelen gelir hocam

modern combat ta bu sene geliyor

Alıntıları Göster
    Modern Air Combat sanırım DCS'den farklı bir oyun olarak çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fautzin

Modern Air Combat sanırım DCS'den farklı bir oyun olarak çıkacak.

Alıntıları Göster
    evet hocam ayrı bir oyun olacak Modern Air Combat daha çok aksiyon ve kolay bir öğrenme eğrisine sahip olacak

Digital Combat Simulator (DCS) World [ANA KONU]

• f-16 indirime girmiş, 188 tl olmuş
  • Şu oyun için grafik ayarı gösteren biyer yokmu bundan daha zorlayıcı oyunları açan pc buna gelince takılıyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Şu oyun için grafik ayarı gösteren biyer yokmu bundan daha zorlayıcı oyunları açan pc buna gelince takılıyo
    Depth of field, lens effects, SSAA ve SSLR off olsun sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle.
  • Falcon BMS de stiği yerde rudder olarak kullanabiliyoruz. DCS'de böyle bir ayar var mı? Stiği uçak yerdeyken sağa sola yatırdığımda rudder işlevi görsün istiyorum. Klavyede z, x ile ızdırap resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bullseye_F16

Depth of field, lens effects, SSAA ve SSLR off olsun sorununuz çözülecektir büyük ihtimalle.

Alıntıları Göster
    Saolun denicem 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.