Şimdi Ara

Digimon World 3 Walkthrough - <Tamamlandı> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
5.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Level kasmanı öneririm biraz. İlerleyen yerlerde zorlanabilirsin. Senden görüp tekrar başlamıştım bende. Sonrasında sıkıldım. 2 haftadır oynamıyorum ama baya hızlıyım senden. Oltayı unutmuşum sadece.

Digimon World 3 Walkthrough - <Tamamlandı>

• Ottoman_PoweR: Fena yardırmışsın hocam.Bunun yanında 2 oyun daha çekiyorum o yüzden sadece bu oyuna yardırırsam haksızlık olur.Bakalım ya ileride çok zorlayan bosslar çıkarsa level kasarım.

• güzelmiş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 12 Temmuz 2013; 21:05:37 >
  • Güzel konu kolay gelsin . Ben de bu konuyu görünce başlamıştım ve baya ilerlemiştim fakat Ice Dungeondan sonra oyun donuyor.Neyse sağlık olsun digimonların son hali böyleydi
     Digimon World 3 Walkthrough - <Tamamlandı>

• 0nuR^^: Sağlık olsun hocam sağlam takımmış valla.Umarım ben de o kadar ilerleyebilirim.

• Mobius Desert çok sıkıntılıdır internetten haritasına bakarak geç orayı ezbere video çekmeye kalkarsan baya uzun sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Mobius Desert çok sıkıntılıdır internetten haritasına bakarak geç orayı ezbere video çekmeye kalkarsan baya uzun sürer.

Hatırlıyorum orayı dediğin gibi çok sıkıntılı.Önceden bilmiyordum birçok kez kaybolmuştum.Not aldım nasıl geçileceğini ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Mobius Desert çok sıkıntılıdır internetten haritasına bakarak geç orayı ezbere video çekmeye kalkarsan baya uzun sürer.

Hatırlıyorum orayı dediğin gibi çok sıkıntılı.Önceden bilmiyordum birçok kez kaybolmuştum.Not aldım nasıl geçileceğini ^^

Fat kasa ps vardı bende ilkokul yıllarımda. O çölü haftalarca gezdim ama internetin gözünü seveyim yıllar sonra öğrendim geçtim.

• Ottoman_PoweR: Sorma ben de zamanında evrimleri bilmiyordum bot bot kasıyordum.

• 40 partta bitecek desene.

• @soniczeki: Bence de abi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrasHh -- 9 Ağustos 2013; 18:04:02 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.