Şimdi Ara

` Digimon Masters Sohbet Konusu [PRE CBT Açıldı!] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
0
Favori
14.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başlangıç için herkez agumonx almaz.Ben Agumonx alacağım.Burst modu en güçlü olan agumon.
    @mehmetars hatanı bulmak neden sevindirsin beni yav sadece adamları öle bir anlattın ki belgesel tadında
    bi de anlamsız bir kin taşıyosun o neden?
  • Joymax in eline düştük yandık ya hiç bi zaman zamanında birşey açmamıştır zaten.
  • Ben belki bizim şehrimizde ağustos 9 da açılır diye bekliyordum 9 u oldu ama bir değişme yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Joymax in eline düştük yandık ya hiç bi zaman zamanında birşey açmamıştır zaten.

Joymax yine WeMade'den daha iyi, Joymax'ın iyi eventları var fiyatlarıda WeMade kadar uçuk değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Joymax in eline düştük yandık ya hiç bi zaman zamanında birşey açmamıştır zaten.

Joymax yine WeMade'den daha iyi, Joymax'ın iyi eventları var fiyatlarıda WeMade kadar uçuk değil.

Digimonda da premium çıkarır büyük ihtimal sw leri doldurucak şimdi nasıl olsa çakar 25 - 30 liradan almadan gir bakım der sonra
  • beyler yine aynısı oldu id psw giriş sayfası geldi ama girmedi bu sadece bendemi böyle
  • Hala launher hatası alıyorum..
  • Aynen bende launcher hatası alıyorum Closed Beta Test Launch, Aug 9,2011 diyor
  • Sabahlıyorduk hani kimse kalmamış.
  • Burdayım
  • Buradayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rkérDr@bblé

Burdayım

Boşa bekliyormuşuz gibi bi his var içimde ama olsun maksat muhabbet.
  • Beyler az önce siteden baktım mısırlı bir adam isyan etmiş ne zaman açılacak diye
  • bende burdayım sabahlıcam
  • Oyun açılsında bi msn grubu yapalım.Burda post kasıyor görüntüsü vermeyelim.
  • Sitede ki rehberden Digimon Attack Pointleri baktım da Gaomon çok daha avantajlı gözüküyor hem Agumon'a oranla attack pointi hemde attack speed'i yüksek. Agumon daha çok defansa yönelik.
  • ileride tfu falan çıkar bence hacı sonrada pişman olma bunu seçtim diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqahmetqq

ileride tfu falan çıkar bence hacı sonrada pişman olma bunu seçtim diye :)

Senin görüşün ne yönde?
  • Heriflerde saat 8 oldu dayanın beyler pes edicekler
  • Hala Beklemedeyım bı 3 - 4 saat daha beklicem bakalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.