Şimdi Ara

DİEZDEKİ İTEM ÇILGINLIĞI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar bunun sebebi gold bar dupesidir adam lar gold barları 2ytl den satıyolar gb ler 1ytlye kadar indi
  • KİMSE İSTEMEZ BU TÜR ALAVERE DALAVERELERLE SAĞLAM İTEM ALMAYI İTEM DÜZMEYİ AMA HERKES BİRBİRİNE HAK VERMELİ BAŞKA BU DUPE LER KALKMAZSA Bİ SÜRE DAHA GB ALMAYA MECBURUZ (ististanalar hariç) TEŞEKKÜRLER İİ NAYTLAR
  • xxslayerxx nerde oturuyon kim satıyo bende alim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: war3star

xxslayerxx nerde oturuyon kim satıyo bende alim :D

bostancıda cafelere sor hepsi 1 ile 750kr arası
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

quote:

BEN AYDINDA OTURUYORUM PEKİ NASIL HALLEDİCEM
  • quote:

Orjinalden alıntı: freedy09

quote:

quote:

araştırman lazım ucuza satan.bide sıkı pazarlıkçı ol.sen nekadar vercen diye sorarsa sen kaça satıyorsun önce bir onu söyle de

• quote:

quote:

quote:

quote:

araştırman lazım ucuza satan.bide sıkı pazarlıkçı ol.sen nekadar vercen diye sorarsa sen kaça satıyorsun önce bir onu söyle de

TAMAM Bİ MAİL ADRESİ FALAN VER BARİ

• quote:

diezde acayip item çılgınlığı var fiyatlar çok yükseldi (CEM UZAN) el koymalı bu arada +7 MD ler bile 270m bu ne çılgınlık birden nie böyle oldu anlamadım allahtan shardları 850m den almıştım şimdi pazarda yok 999999999 dan bile koymuyolar 11-12 GB istiyorlar neden böyle bilgisi olan varmı IMF ye haber verelimmi (AYNI ŞEKİLDE RAPTOR BİLE SATMIYORLAR)

yaw sen ne diyon olympiada shardlar 25gb sheller pazarda yoq pp pazarda yoq +1 kukuri 700 800 dies normal olypiayaya göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: danqrew2

quote:

diezde acayip item çılgınlığı var fiyatlar çok yükseldi (CEM UZAN) el koymalı bu arada +7 MD ler bile 270m bu ne çılgınlık birden nie böyle oldu anlamadım allahtan shardları 850m den almıştım şimdi pazarda yok 999999999 dan bile koymuyolar 11-12 GB istiyorlar neden böyle bilgisi olan varmı IMF ye haber verelimmi (AYNI ŞEKİLDE RAPTOR BİLE SATMIYORLAR)

yaw sen ne diyon olympiada shardlar 25gb sheller pazarda yoq pp pazarda yoq +1 kukuri 700 800 dies normal olypiayaya göre

yaw harbi cıvkı çıktı diez olympia ya göre iyi allahtan

• ya hersey normal yukselebilir ama 2 hafta once md+7 120m di allahtan itemleri felan satmamisim
  • DİEZ DE SHELL +1 LER300 DEN BASLIYO..
    ADAMDIYOKI GELMIS BANA ELINDEKI RAPTORA 15 GB VERIYIM DIYO..NASIL YUKSELMEZ PIYASA ARKADASIN SMITE HAMEER +6 YA ADAM 40 GB VERIYO..
    SATMIYOZ..

BATTI PIYASA
  • edana piyasasını anlatıyım.ben eğer dupe artacağını bilseydim satmazdım itemleri şimdi koyardım tezgaha 2-3 kat fazlasına.

kekuri ring ler 70-90m idi eskiden. şimdi 250-300m
    cleaver +8: 160-190m idi. şimdi 350-450m
    fp+8 80m idi (benimkileri 80den satmıştım) şimdi 150 m
    chitin shell rebirth +1 350m gibiydi.şimdi 750-999m
    md rebirth+3 850-999m idi. şimdi 15-18gb.

siz düşünün gerisini.
    benim zararım yaklaşık 30gb yi buluyor.hem de çok rahat.kekuri +2 ring sattım 900m ye dupe ortaya çıkmadan 1-2 gün önce.
    şimdi adamlar kekuri +1 i o fiyata satıyolar neredeyse.

bi tek karım master açma itemlerimi almıştım önceden.inn de duruyolardı.bi de dd chitin +6 helmet almıştım.
    a tabi bi de dex +9 dual küpelerim ve dex+9 belt e toplam 450m vermiştim.
    dün gördüm dex+9 küpenin tekine adam 750m istemiş.
    yuh diyorum.
  • bi arada böyle olmuştu yıl başından sonra düzelecek gibi gelio belki yılbaşına bile kalmaz düşünce mutlaka eksikleri tamamlamak gerekli benimde tek karım shardlar 850M
  • :D öle olmus valla ben ne zamandır oyuna girmiyordum +7 fpleri bi koydum 8mden pazara 4 yada 5 sn sürdü (diez) peki şimdi ne olucak yani +7 fpler felan ne kadar oldu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frisky

:D öle olmus valla ben ne zamandır oyuna girmiyordum +7 fpleri bi koydum 8mden pazara 4 yada 5 sn sürdü (diez) peki şimdi ne olucak yani +7 fpler felan ne kadar oldu ?

dex basılı ise şuan 100m den aşağı bulamazsın
  • ESKIDEN MILLETE PARA YOK FIYATLAR DUSMUSTU SIMDIDE FIYATLAR YUKSELDI GENE ALAN YOK MP +9 KEMER 35 M ALINSIN DIYE 10 M DEN SATIYORUM ALAN YOKKKK DİEZ 2 MARADON GELEN GIDEN BİLE YOK GLEN PAZAR ACIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: peka

ESKIDEN MILLETE PARA YOK FIYATLAR DUSMUSTU SIMDIDE FIYATLAR YUKSELDI GENE ALAN YOK MP +9 KEMER 35 M ALINSIN DIYE 10 M DEN SATIYORUM ALAN YOKKKK DİEZ 2 MARADON GELEN GIDEN BİLE YOK GLEN PAZAR ACIYOR

işte dediğim gibi GB satışları durmadan mümkünatı yok düşmez (hocam dupe gerçekleri linki çalışmıo) diğeride çalışmıo kırık link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedy09 -- 19 Aralık 2006; 16:04:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.