Şimdi Ara

DİEZDEKİ İTEM ÇILGINLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diezde acayip item çılgınlığı var fiyatlar çok yükseldi (CEM UZAN) el koymalı bu arada +7 MD ler bile 270m bu ne çılgınlık birden nie böyle oldu anlamadım allahtan shardları 850m den almıştım şimdi pazarda yok 999999999 dan bile koymuyolar 11-12 GB istiyorlar neden böyle bilgisi olan varmı IMF ye haber verelimmi (AYNI ŞEKİLDE RAPTOR BİLE SATMIYORLAR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedy09 -- 19 Aralık 2006; 10:30:42 >

• 50 kısı felan ole koymustur mılle tte sapıtım ole yapmıs ıtr am aucuzlatma harekatını yaparsan cekerler ve pıyasa aynı kalır zor iş bı da dusmes
  • iyide bunu başlatan kim ve neden bir grup toplanıp itemleri kaçtan koyacaklarını konusunda toplantımı yapılar yok artık bence bunun tek sebebi GB satışları olabilir anca aklıma geldi
  • Ben Diezde oynuyorum ve size fiatlar şu anda yapılan bus dupe üzerine fiatlar bu hale geldi 1ytl ye gb satarlarsa millete yada daha aşağısına bu piayasa daha da yükselecek ve sonunda milletin hakkı ile kazandığı gb ler pul değerine düşecek bu gidişata sanırım gm ler bu ayın 21 inde son verecek gibi görünüyor nasıl diye sorarsanız Dupe Whitr geliyo ve yanında gb leri alıp gidecek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperburak

Ben Diezde oynuyorum ve size fiatlar şu anda yapılan bus dupe üzerine fiatlar bu hale geldi 1ytl ye gb satarlarsa millete yada daha aşağısına bu piayasa daha da yükselecek ve sonunda milletin hakkı ile kazandığı gb ler pul değerine düşecek bu gidişata sanırım gm ler bu ayın 21 inde son verecek gibi görünüyor nasıl diye sorarsanız Dupe Whitr geliyo ve yanında gb leri alıp gidecek...

İNŞALLAH HOCAM İNŞALLAH HERKES ELİMDEKİLERİ İSTİYO AYRIYETTEN İKİ TANE DE +2 RİBERTH VAR İKİSİNİ 500m E ALMIŞTIM MİLLET ÇOŞMUŞ İKİSİNE 770m VERİO BELLİ Kİ FİYATLAR UÇMUŞ BENDE TANESİNİ 450 DEN SATICAM Bİ İYİLİKSEVER DELİKANLI BEN DEĞİLİM DİMİ YANİ

• sen bi de edana yı görsen +7 md 400 M
  • YUH ÇÜŞŞ BIRRR YANİİ 120 DEN ALIYORDUM YAW DİEZ DE 270 ALLAHTAN ARASIRA 300 GÖRÜOM
  • Sadece Diez de değil, hemen hemen tüm serverlarda olay aynı,

750 kurşla 1.5 ytl arası 1 gb satılırsa fiyatlar böyle yükselir elbette. Edenada +1 md ler 10 m na satılıyordu şimdi 60-70 m arası, sheller 15-25 arası idid +1 leri şimdi 75-150 arası....

GM ler 1 saatte 8-10 kere restart atmıştı serverlara bence bu danışıklı dövüş idi bilerek yaptılar bunları ve bence başka bir server açarak belli üyelerini o servera gönderdiler tek tek pm yolu ile, çünkü Diez'de birçok ismi göremiyoruz çoktandır,

Bana kalsa gerçekten USKO yu Türklere bırakırdım yesinler birbirlerini , diğerlerini de tek tek özel bir servera aktarır , paşa paşa oynatırdım heriki topluluğu da.... Görün halinizi hillekarlar...Özel serverı da Türk İP leri giremeyecek şekilde organize ederdim, hacklerler miydi acaba ?? bilemem

canleecanly bu imza değil de ne pekii ?? efendim kural dışı imiş...Yok canım olur mu ? olur

• İNŞALLAH ALPERBURAK IN DEDİĞİ OLURDA Dupe Whitr MİDİR NEDİR GELİR NE VARSA SİLER SÜPÜRÜR BİRAZCIKDA OLSA FERAHLAR ORTALIK ÇÜNKÜ HİÇ BİR TADI KALMADI (BU ARADA SHARDLARIMIN TEKİNİ GB İLE ALMIŞTIM ) AMA YTL PARASINI ÇIKARTTIM FAZLASIYLA ÇÜNKÜ BİR TANE VARDI MECBUR KALDIM KUSURA BAKMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedy09 -- 19 Aralık 2006; 11:19:15 >
  • beyler sizce 750kr tan 30 tane gb alcam sorun çıkar mı?
  • bence bu piyasadaki gb lar silinmeyecek ve piyasa uzun bir süre yüksek kalacak
  • HAYAL İÇİNDE YAŞAYAN ... İÇİNDE ÖLÜRMÜŞ YİNEDE k2 DEN ÜMİT KESİLMEZ (xxplayerxx) BİNBAŞIM Bİ SORUN ÇIKMAZ 100M OLARAK ALICAN ZATEN BU ARADA BANADA LAZIM YİNE
  • Xgineona nedemeli yaa ne zamandır elixir alacam alamıyom.
    Rebirth -->600m den aşağı koyan yok yaww
  • quote:

Orjinalden alıntı: freedy09

iyide bunu başlatan kim ve neden bir grup toplanıp itemleri kaçtan koyacaklarını konusunda toplantımı yapılar yok artık bence bunun tek sebebi GB satışları olabilir anca aklıma geldi

bu sorduğun soruyu kendi kendime sorardım eskiden nasıl oluyo bu iş diye sonra nasıl oldugunu anladım hatta yaşadım,bir arkadasın yanındaydık kendisi duper yalan sölemiycem dediki sabaha yeni patch geliyo buslar gidicek giriyoruz serverlara ne malzeme varsa işe yarar çekiyoruz girdik ve çektik sabaha kadar o gün işe yarar ne varsa kasamıza girdi ve ertesi gün md +8 ler 13 gb den 30 gb ye fırladı fırlamayada devam ediyor bunu sadece biz yaptık demiyorum ama bizim gibi bir kaç grup yaptı orası kesin.
  • quote:

HAYAL İÇİNDE YAŞAYAN ... İÇİNDE ÖLÜRMÜŞ YİNEDE k2 DEN ÜMİT KESİLMEZ (xxplayerxx) BİNBAŞIM Bİ SORUN ÇIKMAZ 100M OLARAK ALICAN ZATEN BU ARADA BANADA LAZIM YİNE

750kr teklif gelince kaçırmak istemiyorumda saolasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx

beyler sizce 750kr tan 30 tane gb alcam sorun çıkar mı?

ben aldım ama daha pahalı
    şimdilik bir sorun yok
  • quote:

diezde acayip item çılgınlığı var fiyatlar çok yükseldi (CEM UZAN) el koymalı bu arada +7 MD ler bile 270m bu ne çılgınlık birden nie böyle oldu anlamadım allahtan shardları 850m den almıştım şimdi pazarda yok 999999999 dan bile koymuyolar 11-12 GB istiyorlar neden böyle bilgisi olan varmı IMF ye haber verelimmi (AYNI ŞEKİLDE RAPTOR BİLE SATMIYORLAR)

Pff Aynen öyle elixir rebirth i 180 m e aldım şimdi 600 m complete +7 setin taneısnı 175 den almıstım sımdı 500 den aşağı yok rebirth md ler uçtu gdiiyo piyasa koptu....
  • quote:

Orjinalden alıntı: CmrHun

quote:

şimdilik bir sorun yok

inş.olmaz ya belki 40 tane bile alabilirim.çok ucuz 750kr nedemek.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CmrHun

quote:

şimdilik bir sorun yok

inş.olmaz ya belki 40 tane bile alabilirim.çok ucuz 750kr nedemek.

SAĞLAMSA BENDE ALMAK İSTERİM 10 KADAR freedy09@hotmail.com

• quote:

Orjinalden alıntı: dieforyou1

quote:

iyide bunu başlatan kim ve neden bir grup toplanıp itemleri kaçtan koyacaklarını konusunda toplantımı yapılar yok artık bence bunun tek sebebi GB satışları olabilir anca aklıma geldi

bu sorduğun soruyu kendi kendime sorardım eskiden nasıl oluyo bu iş diye sonra nasıl oldugunu anladım hatta yaşadım,bir arkadasın yanındaydık kendisi duper yalan sölemiycem dediki sabaha yeni patch geliyo buslar gidicek giriyoruz serverlara ne malzeme varsa işe yarar çekiyoruz girdik ve çektik sabaha kadar o gün işe yarar ne varsa kasamıza girdi ve ertesi gün md +8 ler 13 gb den 30 gb ye fırladı fırlamayada devam ediyor bunu sadece biz yaptık demiyorum ama bizim gibi bir kaç grup yaptı orası kesin.

yapmayın gözünüzü sevem yaw valla suyu çıktı iyice dupenize bişi diyememde fiyatlar çok ..kiş diğer gruplarda tanıdığın varsa söyle pls çünkü oyuna yeni başlayanlar neyle karşı karşıya kaldıklarını bilmiyorlar yazık olacak o kadar insanın emeklerine

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.