Şimdi Ara

Diego Costa(Bjkliler yorum yapmasın Fenerbahçe bölümü zaten)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar Costa Atleticoya gidiyor. 6 ay bir kulupte kiralık olmak zorunda. İspanyada Valencia bilbao sociedad sevilla villareal e vermeyecekler daha alt bir takımda da oynamaz zaten. 6 ay kiralayalım ücretsiz maaşının bir kısmını öderiz Atletico da verir. Ocak ayına kadar makine gibi 20 gol atar zaten. Sonra bir forvet bakılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• geleceğini sanmıyorum gelmesin de zaten sevmiyorum costayı
  • come to besiktas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    pepeyi resmi olarak psg ve juve istiyordu.

ayrıca rvp'nin yıllık geliri 15m diyorlardı yani pepenin maaşının 3 katı.
  • Bjkliler yazmasın diyoruz saygı biraz ya. Sonra şikayet ediliyor konu siliniyor.

• Beşiktaşlılar yazmasın demiş. Sen kimsin ki bizim nereye yazıp nereye yazmayacağımıza karar veriyorsun? Sen Admin misin? Kimsin Sen?

FB liler kendi bölümlerinden çok Beşiktaş bölümüne yazıyor neyin hesabını yapıyorsunuz? hayır durduk yere milleti fişekliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Beşiktaşlılar yazmasın demiş. Sen kimsin ki bizim nereye yazıp nereye yazmayacağımıza karar veriyorsun? Sen Admin misin? Kimsin Sen?

FB liler kendi bölümlerinden çok Beşiktaş bölümüne yazıyor neyin hesabını yapıyorsunuz? hayır durduk yere milleti fişekliyorsunuz.

Ne bu şiddet bu celal üstte sebeplerini yazmışlar. Attığınız mesajlardan dolayı adminler konuyu siliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orlando DeJoseph kullanıcısına yanıt
    Yaw arkadas ayni sebeplerden bjk bolumunde de siliniyor. Bi ara herkes sadece kendi takiminin bolumune yaziyordu cok rahatti. Troller nasi bi baski yaptiysa geri degisti o konuz

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Yaw arkadas ayni sebeplerden bjk bolumunde de siliniyor. Bi ara herkes sadece kendi takiminin bolumune yaziyordu cok rahatti. Troller nasi bi baski yaptiysa geri degisti o konuz

Banane bilader. Ben onlara yazın mı DİYORUM? Sana kibarca kaç defa yazma demişim. İstenmediğin yere neden geliyorsun

• Kac milyon mesaj attik adama sen burda bjkliler yorum atmasin diyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Kac milyon mesaj attik adama sen burda bjkliler yorum atmasin diyosun

Ben Fenerbahçe bölümüne Fenerbahçe ile ilgili bir konu açtım. Jimnastik Kulubünün ismi geçiyor mu konuda? Daha önce açtığımda malum insanlar yazdı o yüzden belirttim.

• quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Ben Fenerbahçe bölümüne Fenerbahçe ile ilgili bir konu açtım. Jimnastik Kulubünün ismi geçiyor mu konuda? Daha önce açtığımda malum insanlar yazdı o yüzden belirttim.

Al yaziyoruz durdur hadi.

Blok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Al yaziyoruz durdur hadi.

Blok.

Sana blok git diyoruz ne anlamaz heriflersiniz ya bıktırdınız artık malum takım. Gelmeyin demişiz bu konuya. Git ya git git git

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.