Şimdi Ara

~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
12
Favori
55.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya küçük çocuklar başa bela, laf da anlamıyorlar,
    Allah'tan komşu çocukları uysal da pek bir şey yapmıyorlar.
    Size tavsiye çek bıraklı falan bir şeyler alın misafir çocukları gelince ellerine onu verin sizinkilere dadanmasınlar,
    Ama yine de dolap vs yapılıncaya kadar en iyisi kutuda saklamak.

Geçen 1:18 Autoart Mitsubishi Evon'nun ön sileceklerinin ikisi de kop(arılmış)muş ve aracın bagajında buldum temizlik yaparken.
    En güzel arabaydı o ya...

Bu arada siz yine boyayla kurtarmışsınız benim ilk başladığımda alıp oynamışlardı arabalarla üstleri çizilmişti farları çıkmıştı.
    O arabalarım hala duruyor.Üstü çizk de olsa onlar ilk göz ağrılarım.Kalın sağlıcakla...

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

http://urun.gittigidiyor.com/BMW-X6-BEYAZ-KYOSHO-bestelhobi_W0QQidZZ19075922

Şu anda ürün yok görünüyor fakat Bestelhobi'ye durumu bildirirsen en kısa zamanda yardımcı olacaklardır. Güvenilir bir isimdir Bestelhobi.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Ya küçük çocuklar başa bela, laf da anlamıyorlar,
    Allah'tan komşu çocukları uysal da pek bir şey yapmıyorlar.
    Size tavsiye çek bıraklı falan bir şeyler alın misafir çocukları gelince ellerine onu verin sizinkilere dadanmasınlar,
    Ama yine de dolap vs yapılıncaya kadar en iyisi kutuda saklamak.

Geçen 1:18 Autoart Mitsubishi Evon'nun ön sileceklerinin ikisi de kop(arılmış)muş ve aracın bagajında buldum temizlik yaparken.
    En güzel arabaydı o ya...

Bu arada siz yine boyayla kurtarmışsınız benim ilk başladığımda alıp oynamışlardı arabalarla üstleri çizilmişti farları çıkmıştı.
    O arabalarım hala duruyor.Üstü çizk de olsa onlar ilk göz ağrılarım.Kalın sağlıcakla...

Buradaki küçüklere ne yediriyorlarsa artık uysallık ne gezer, Allahtan zamanında yetiştimde araba komple renk degiştirmeden aldım elinden,hasar gören arabalarınız için üzüldüm çok kötü bir duygu o kadar emek ver uğraş biriktir al sonra bir çocuk gelsin parçalasın hepsini çek bırak araba fikri mantıklı sabredemezde kutularından çıkarmaya yeltenirsem:) uygularım teşekkürler ...

• quote:

Orijinalden alıntı: TUNERBOY

Hmm fotoğrafları bekliyoruz merakla. Gözümüz bayram etsin biraz :)

Biraz geç oldu ama kusura bakma.Başka bir diecast forumundan bir abimizin koleksiyonu.Hepsi de sağlam arabalar.Sağlam diyorum tamamına yakını kaliteli markalar ve epey maddi yönü de var koleksiyonun maneviyattan ziyade.Biraz amerikan ağırlıklı gibi ama Mercedes-Benz,Bmw bazı değişik markalar filan var.
    Yer sıkıntısı var diyeceksiniz;koleksiyon sahibi de bunu diyor zaten.Yeni vitrinler düşünüyor sanırım..
     ~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık

Ve bitirici foto.Totalde 600 kusür model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 20 Mart 2010; 6:32:54 >

• https://www.diecast.com.tr/index.php?os=2000&haber=10095&galeri=bmw

Bestelhobiden cevap geldi X6 beyaz yaza doğru gelecekmiş. Bende bu siteyi gördüm. Fakat güvenilirliği hakkında bilgim yok daha önce alışveriş yapan oldu mu ? Eğer güvenli bir site değilse Gg'den siyah X5 siparişini vericem.
  • Bende ilk defa rastladım o siteye, cygnin sitesinde gezinirken gördüğüm beyaz X6 nın linki buyrun,
    http://www.cygkoleksiyon.com/default.asp?git=9&urun=685
  • @bucakli

paylaşım için teşekkürler hayranlıkla baktım resimlere, 600 küsür model biriktirebilmek ciddi derecede emek isteyen bir iş takdir ettim,ayrıca subarularada ayrı bir hayranlıkla baktım, tekrar teşekkürler gözlerimiz bayram etti sayende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

Bende ilk defa rastladım o siteye, cygnin sitesinde gezinirken gördüğüm beyaz X6 nın linki buyrun,

Yardım için teşekkürler. Oyuncakalsak.com'dan siparişi verdim. Kargo dahil 177 Tl. Gelince fotoları koyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

Bende ilk defa rastladım o siteye, cygnin sitesinde gezinirken gördüğüm beyaz X6 nın linki buyrun,

Yardım için teşekkürler. Oyuncakalsak.com'dan siparişi verdim. Kargo dahil 177 Tl. Gelince fotoları koyarım.

Güzel günlerde segilemeniz dilegiyle hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 21 Mart 2010; 21:34:21 >

• Hayırlı olsun.Bestel'de;CYG'de işini hakkıyla yapan 2 firmadır.İyi fiyata almışsınız.

@cyberkesh
    Ne demek..Bir abimizin o koleksiyon.Yeni vitrin filan yapılacak.Orada aşağı yukarı 1:1 araba parası yatıyor.
  • Üstteki koleksiyonun sahibini tanımak isterdim.

@Bucakli

Serhat abi bu koleksiyonun sahibindekiler gibi bi vitrini nerden bulabilirim. Fiyat aralığı nasıl olur?
  • İkea'da filan detolf vitrinler satılıyor.Fiyatını bilmiyorum ama 100-150 gibi birşey olur diye düşünüyorum.Daha yeni bir vitrin yaptıran vardı;yalan olmasın ama 4 raflı,kapaklı,ahşap ya da metal görünümlü olanlar max 200-250 gibi birşey olur bence.
    Ya vitrin seçenekleri çok.Daha vitrine koyacak kadar modelimiz olsa..:D
  • Teşekkürler.
  • @bucakli Gözümüz bayram etti cidden. İddalı bir koleksiyon ; ama senin de dediğin gibi yeni vitrinler şart olmuş. Darısı bizim başımıza
  • X6 geldi fakat kutunu üzerinde silver yazıyordu. Sitesinde beyaz renk resmi vardı. Daha sonra aradık telefonla biraz tartışma yaşandı. Yarın ürünü tekrar geri yollayacaz. Size tavsiyem oyuncakalsak.com dan birşey almayın. Yalan yanlış şeyler söylüyorlar.
  • Keşke daha önceden konuşsaymışsınız telefonda.

Bestel,CYG,Dekalo gibi firmalar daha iyidir bu anlamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Keşke daha önceden konuşsaymışsınız telefonda.

Bestel,CYG,Dekalo gibi firmalar daha iyidir bu anlamda.

Bestel den alcaktık fakat beyaz yoktu. Yaza doğru gelir dedi. Sonra bu sitede buldum. Ürünü geri gönderip işlemi iptal edecekler. Hemen bestelden siyah X5 alıcam.
  • Bence bekleyin.Çünkü içinize sinen model;Beyaz X6.Şimdi X5 alırsan başta hoşuna gider ama sonra bakmak bile gelmez içinden.Sevrek aldığın model daha iyidir bu anlamda.Zaten 2 ay kaldı şurda..Ben de 600 Pullman bekliyorum mesela;gelicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Bence bekleyin.Çünkü içinize sinen model;Beyaz X6.Şimdi X5 alırsan başta hoşuna gider ama sonra bakmak bile gelmez içinden.Sevrek aldığın model daha iyidir bu anlamda.Zaten 2 ay kaldı şurda..Ben de 600 Pullman bekliyorum mesela;gelicek.

Bugün mutlaka almam lazım axess karta peşin fiyata 12 taksit yapılıyor. X6 yıda yazın alırım.
  • Beni de eklersen sevinirim . İşte Elimdeki 1:18 lik modeller

http://img371.imageshack.us/gal.php?g=23032010114.jpg
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.