Şimdi Ara

~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
410
Cevap
12
Favori
55.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu ara gene rahat duramıyorum, bir model alasım var İlk çıktığı andan beri kolladığım bir aracı sahibinden.com da modelarabam adlı bir mağazanın linkinde buldum. Kullanıcı grafiklerinde sorunsuz gözüküyor ; ama netten alış veriş olayına ısınamıyorum bir türlü :) Daha önce bu kullanıcıyla alış-veriş yapan var mı aranızda ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Almak istediğin aracın markası,modeli,üreticisi nedir?
    Fiyatı nedir?
    GET ilanı olduğu sürece çekinmeden alışveriş yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Almak istediğin aracın markası,modeli,üreticisi nedir?
    Fiyatı nedir?
    GET ilanı olduğu sürece çekinmeden alışveriş yapabilirsin.

Aslında direk linki atacaktım buraya ; ama araç nadir geliyor, deşifre etmek istemedim Üretici Hw diyeyim markasını çıkarırsın zaten :)

Bir de şu get olayını tam anlayamadım ben. Diyelim ben siparişi verdim. Ödeme için kredi kartı kullandım. Sonra ürün elime ulaştı ve beğenmedim , geri gönderdim . Doğal olarak da ilanı onaylamadım. Bu durumda ödeme kartıma geri mi iade ediliyor, yoksa ben onay verene kadar hiç çekilmiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TUNERBOY -- 6 Mart 2010; 16:48:40 >
  • Get olayı sitede açıklanmış biraz oradaki açıklamaları okuyup biraz ikna olur gibi oldum . İlan veren kullanıcıyla da bağlantıya geçtim zaten.

Eğer modeli sonunda alabilirsem fotoğraflarını eklerim.

Bu arada üyeler arasında büyük bir 1:18 ölçekli model koleksiyonuna sahip birisi var mı ?
  • Evet geri ödeme oluyor.

Sanırım Highway 61 marka.Muhtemelen de nadir bir Amerikan denk getirdin.

Benim bildiğim bizim forumda şu anda 68 adet 1:18 aracıyla(çoğunluğu da Mercedes-Benz) @BRKCAD34 var.
  • quote:

Evet geri ödeme oluyor.

Sanırım Highway 61 marka.Muhtemelen de nadir bir Amerikan denk getirdin.

Benim bildiğim bizim forumda şu anda 68 adet 1:18 aracıyla(çoğunluğu da Mercedes-Benz) @BRKCAD34 var.

Hmm anladım.

Yok highway değil , nadir bir amerikan da değil. Ya aslında araç öyle ahım şahım bir şey değil ama benim için önemli :D Eğer alırsam resimlerini koyarım o zamana kadar aksiyonu üst seviyelerde tutalım

Hmm sağlam koleksiyon. Bu 50 üstü araç biriktirenler genelde mercedes teması ya da amerikan teması yapıyorlar, benim gibi karışık toplayıp da büyük bir koleksiyon yapan var mı merak ettim. Yani belli bir temaya bağlı kalmadan sadece önemli olduğunu düşündüğü modelleri toplayan
  • Başka konulara da eklemiştim benim aracı ama buraya da ekliyim.

Mercedes C Class Elegance Autoart 1:18

~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

Hocam araç gerçekten çok kaliteli duruyor ilerde alacağım bir adet bende bu kasadan ama öncelikli olarak almam gereken 3 model daha var ondan sonra, w115 imin yanına çekmeyi düşünüyorum, bu arada yıldızları gerçekten çok hassas oluyor,benimkinin tozunu alırken yıldızını kaydırıverdim bugün silerken dikkatli olmak lazım :)
  • evet yıldız Allah'a emanet duruyor resmen.çok hassas.

Arkadaşlar görünce saldırıyor hemen, yamulttu bir tane arkadaşım ; yerde falan sürmeye çalışıyoe
    spoyler yapacam ben buna diye tutturdu, tasarım okuyor diye üni'de taktı kafayı benim araca.

Ben de şimdi aracı kutusuna koydum kısa süreliğine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

evet yıldız Allah'a emanet duruyor resmen.çok hassas.

Arkadaşlar görünce saldırıyor hemen, yamulttu bir tane arkadaşım ; yerde falan sürmeye çalışıyoe
    spoyler yapacam ben buna diye tutturdu, tasarım okuyor diye üni'de taktı kafayı benim araca.

Ben de şimdi aracı kutusuna koydum kısa süreliğine

Modelin selameti açısından doğru olanı yapmışsın bende misafirliğe gelenlerin çocuklarından bezmiş durumdayım bu aralar, benimkilerde bir iki gün kutularında ikamet edecekler gibi gözüküyor yoksa hepsi hurdaya çıkacak az kaldı
  • Şayet camlı kapaklı,kilitli bir vitrininiz yoksa en iyisi kutularından hiç çıkarmamak.Benim yok vitrinim şimdilik öyle yapıyorum.Bilhassa MB'lerde yıldız gidince bir anlamı kalmıyor aracın nerdeyse.

Bu arada @Transporter67 elindeki araç Mercedes-Benz için Dealer Edition olarak üretilen bir model.Normal model C Klasse'lardan plaka farkı var;bildiğim kadarıyla kutusu farklıdır.Bir ihtimal iç görünüm de farklı olabilir.Açıkçası kalitelisi gibi birşey.Hayırlı olsun.:)

@TUNERBOY
    Öyle olanlar da var.Foto bulursam eklemeye çalışacağım.Ama dediğim abimizde 20 kusür tane de farklı aracın koleksiyonu var.Suv tarzı,Fiat 131,Renault 12 vs. gibi..
  • quote:

Şayet camlı kapaklı,kilitli bir vitrininiz yoksa en iyisi kutularından hiç çıkarmamak.Benim yok vitrinim şimdilik öyle yapıyorum.Bilhassa MB'lerde yıldız gidince bir anlamı kalmıyor aracın nerdeyse.

Bu arada @Transporter67 elindeki araç Mercedes-Benz için Dealer Edition olarak üretilen bir model.Normal model C Klasse'lardan plaka farkı var;bildiğim kadarıyla kutusu farklıdır.Bir ihtimal iç görünüm de farklı olabilir.Açıkçası kalitelisi gibi birşey.Hayırlı olsun.:)

@TUNERBOY
    Öyle olanlar da var.Foto bulursam eklemeye çalışacağım.Ama dediğim abimizde 20 kusür tane de farklı aracın koleksiyonu var.Suv tarzı,Fiat 131,Renault 12 vs. gibi..

Hmm fotoğrafları bekliyoruz merakla. Gözümüz bayram etsin biraz :)
  • Evet arkadaşlar bugün itibariyle ikinci 1:18 model arabamı da aldım okul çıkışı cyg koleksiyona uğramıştım bmw 3.0 CSI almak için ama kalmamış bir iki hafta içersinde tekrar getiricem dedi Cumhur abi, bende onun yerine ilerleyen zamanlarda almayı düşündüğüm 2004 model Mustang GT yi alıp çıktım :) daha fotoğraf çekemeye fırsatım olmadı yarın çekip ekleyeceğim.

• Hayırlı olsun..
  • quote:

Hayırlı olsun..

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 12 Mart 2010; 10:58:52 >
  • 2004 Mustang GT AutoArt 1:18

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

2004 Mustang GT AutoArt 1:18

Hmm. Kutusunda bu kadar çekici gelmemişti bana. Güzel bir model, hayırlı olsun.

Bu arada model alma konusunda da hızlısın. Allah hızını bozmasın
  • Tekrardan hayırlı olsun.Güzel duruyor.Bakalım önümüzdeki haftalarda MB 600 Pullman gelebilir bana da..
  • quote:

Tekrardan hayırlı olsun.Güzel duruyor.Bakalım önümüzdeki haftalarda MB 600 Pullman gelebilir bana da..

Sağol.şimdiden hayırlı olsun o zaman sanada, inceleme fırsatı buldum gerçekten çok kaliteli ve ihtişamlı duruşu olan bir model her koleksiyonerde bir adet bulunmalı bence ama önce biraz daha ucuzlasa iyi olur tabi.. bu arada 115 kasa mercedesin stepnesi çıkıyormu yıldızı kırdım güç bela yapıştırdım, stepneyi çıkarayım derken bagaj kalmasın elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberkesh -- 13 Mart 2010; 23:03:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUNERBOY

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkesh

2004 Mustang GT AutoArt 1:18

Hmm. Kutusunda bu kadar çekici gelmemişti bana. Güzel bir model, hayırlı olsun.

Bu arada model alma konusunda da hızlısın. Allah hızını bozmasın

Teşekkür Ederim, valla bi merakım bunlar, onun dışında pek öyle ekstrem harcamalarım olmadığı için rahat rahat biriktirip alabiliyorum bir tek annem biraz laf ediyor kocaman adam oldun hala oyuncak alıyorsun diye o biraz canımı sıksada imkanım oldugu sürece almaya devam edeceğim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.