Şimdi Ara

~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
12
Favori
55.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Kyosho ya da Autoart modellerine Antalya'da ulaşabilir miyim? Veya internetten kredi kartı kullanmadan bu markaları nasıl alabilirim?
  • 1:18'den daha büyük ölçeklerdeki araçlar son derece pahalı. Örnekleri vermişsin zaten. Ayrıca sergilemesi çok zahmetli. Hem yer, hem de güvenlik açısından büyük sorun. Forumda bu tür araçlarla ilgilenen olduğunu pek sanmıyorum ama olan varsa ve paylaşırsa çok güzel olur.

_Maxy_;

Havale/EFT ile de ödeme yapabilirsin. Ödeme seçenekleri kısmından seçilebiliyor ürün satın alınırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 6 Şubat 2010; 20:55:08 >
  • Dekalo iyidir.Kesinlikle güvenebilirsiniz.Bu işe büyük önem veriyorlar.
  • Arkadaşlar internette kredi kartı ile sorun yaşarım diye düşünmeyin..Dekalo;Bestelhobi,CYG Koleksiyon kesinlikle müşteri odaklılar.Çok ilgililer.CYG'nin kendi sitesi var;world'e peşin fiyatına bölüyor vade farksız..

Antalya'da imkansız bulman @_Maxy_ hocam..Ben de çok baktım;yok.Hatta forumlarda yazılmıştı;zamanında varmış model satan bir dükkan ama kapanmış..

@slayeramg
    Araçların çok güzel.Bir ara fiyatta indirime geçince alayım mı diye düşünüp sonra vazgeçtiğim araçlardan.Hazır şu ara ekrar 115 liraya düşmüşken yanlarına bir de Autoart Bmw E46 3.20i WTCC ekle bence..
  • @bucakli;
    Aslında Kyosho'nun sitesinde Antalya içi yakında yazıyor ama bakalım açılacak mı. Autoart Mercedes C63 Amg beyaz arıyorum. İnternetteki sitelerde hep normalleri var Amg bulamadım bulursam havale ile alırım belki.
  • C63 AMG Beyaz geldi hocam.Yanılmıyorsam bestel'de ve cyg'de var.Çünkü forumlarda alanlar oldu.Resimlerini filan çekip yayınladılar.ayet gelmediyse bile şu aralar sürekli yeni ürünler geliyor;bu aralar gelir.Mesela beklediğim ama parasını denkleştiremediğim Mercedes-Benz 600 Pullman geldi..Umarım satılmaz ben biriktirene kadar..(360 tl o da;çok pahalı..)
  • @bucakli

bestel ve cyg'yi sayende öğrenmiş oldum, teşekkür ederim

600 Pullman'ı da gerçekten çok güzel yapmışlar ancak 360 tl gerçekten çok yüksek bir fiyat. umarım denkleştirebilirsin
  • konuyu şimdi gordum yaw..

benide ekleyebilirsin dostum

bende de bayadır var bu meletler de pek de ilgim yok ne yalan soliim..

zaten hediye almıstı ikisinide peder bana..

biri smart diğeri ise SLR ikiside orjinal mercedes benz collection malı..

~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık

• 43'te olsa SLR'nin kıymetini bil..
  • @bucakli

E46 WTCC'den önce şunu kafaya taktım :D Ne dersiniz?

http://www.autoartmodels.com/web/product/en/1515?antiCache=1265625614916AC9299FA8CFEAB39267B3285E18913BF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayeramg -- 8 Şubat 2010; 15:14:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

43'te olsa SLR'nin kıymetini bil..

43 derken usta? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

ölçeği, 1/43.. 43 kez ufak hali yani

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

ölçeği, 1/43.. 43 kez ufak hali yani

naptınız yaw o kadar kucuk değil..

1:18 yaw

• istiyorumm
  • @Holly.One
    Kusura bakma.Fotolardan 43 sandım ben.18'se daha fazla kıymetini bil.

@slayeramg
    Dün bu aracın motor resimli dekallisini almaya gittim;hoş almadım ama..Tavsiye ederim ama bence hazır fiyatlar indirimdeyklen sen nasılsa yarış araçları serisi yapıyorsun;3.20i'yi al bir kenara koy.Bu C Klasse DTM'ler daha epey durur piyasada.Öbürküler de durur ama fiyatlar çıkabilir tekrar.

Bu arada dedim ya C Klasse DTM almaya gittim diye.Onun yerine CYG'de ne zamandır aklımın bir köşesinde duran bir araçla karşılaştım:Autoart BMW 3.0 CSL 11 Kapı numaralı araç.Aracı o kadar beğeniyordum ki;ofsetli BBS jantları,dekalleri,yan duran sileceği,10 kapı numaradan farklı olarak kapaklı ön sis farları..Ne zamandır başlasam diye düşündüğüm yarış araçları temasına da girmiş oldum bu sayede.Aracın far camındaki çizgiler,ön karlıktaki fren sisteminin soğutması için yapılan hava girişleri ve devamında aracın altından devam eden disklere kadar giden kıvrımlı borular,delikli performans tip diskler,jantların nikelajı,araç içindeki kemerlerin dokusu filan o kadar hoşuma gitti ki..İyi Mercedes-Benz temasının dışına çıkmışım dedim eve geldikten sonra.CYG'ye tekrardan teşekkürler.Neye niyet neye kısmet oldu benimkisi..Uygun olmasa alamazdım da işin gerçeği..İnşallah sırada Mercedes-Benz 600 Pullman var.Kısa şasesini inceledim dün orada;hayran kaldım araca.O kadar büyük ki;diğer modellerime nazaran elimde daha fazla yer kaplıyor.Detayları muhteşem..

Bu arada 3.0 CSL'den 10 ya da 11 kapı numara bulanlar;yarış arabalarına da ilgi duyuyorlarsa bence alsınlar.Muhteşem bir parça ki şu sıralar bulmak zorlaştı bunları ve ileride değerlenicek modeller olarak bakılıyor bunlara..
    Temsili resimi bu.En yakın zamanda detaylı resimler ve açıklamalar geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 9 Şubat 2010; 1:08:12 >

• Şahane bişeymiş bu yaa :D

Aslında o Mercedes DTM'i Audi DTM ile birlikte almak isterdim ama maalesef piyasada Audi'ler yok. Yabancı sitelerde 1-2 yerde gördüm ama Türkiye'de bulamadım. Dediğin gibi de yapabilirim. E46 da gayet hoş görünüyor.
  • Audi'yi yanılmıyorsam Revell üretti ve daha gelmedi ülkemize.Ancak yine de tavsiye etmem sana.Bu arada Bmw'yi iyi edersin bence de.
  • Şu Renault 12 namı diğer Toros SW var mıdır acaba?Bakıyorum da pek bulamadım?
  • Renault 12'nin TS ve Gordini olarak Norev tarafından 1:18 olarak üretimi var.12 SW'nun da 1:43 olarak üretimi vardı,ama ne marka bilmiyorum.
  • Solido var ama 1:43'müş oda,
    1:18 olsa Station Wagon en son çıkmış Toros'dan güzel olurdu,Efsane araba oldu Türkiye'de be, Anadolu'ya ne zaman gitseniz çok rahat görürsünüz bir sürü.
    1 Tane Enzo almayı düşünüyorum bakalım,
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.