Şimdi Ara

~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
12
Favori
55.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 1/18'ler detaylı olunca insan doğal olarak daha çok beğeniyor. 145 TL'ye Kyosho'lar iyi gitti, Bmw temalı koleksiyon yapan arkadaşlar için çok güzel bir fırsat oldu. Ben de bugün S63 Amg siparişi verdim siyah renk bakalım ne zaman gelecek.
  • Ben de bir model alacağım ama ne alacağıma karar veremiyorum , Porsche Carrera GT ye kaydı kafam şu aralar ; ancak bir baktım fiyatları fırlamış , yeni parti getirildi herhalde
  • S63 AMG geldi.
     ~ DieCast Kulübü ~ ( Model Arabalar ) - Genel Başlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

S63 AMG geldi.

Gayet hoş bir açı , modele yorum yapmaya gerek yok zaten :D

• param olsun bende alıcam
  • Hayırlı olsun S AMG.Güzel bir seçim.Bayadır piyasada az bulunan bir modeldir kendisi.Hâlen de denk gelmek çok zor.Elimdeki listede de ye alıyor kendileri ama bakalım sıra ne zaman gelecek..Yakında 190E gelicek bir de onu da belirteyim.

Bu arada Rekord'u bizde anısı olan bir araç olduğu için aldım.1975 yılında aynı aracın krem renginden sıfır alınmış ve 1993'e kadar da durmuş bizde.Hayal meyal tek kapılı olmasını filan hatırlıyorum.O yönden çok hoşuma giderdi.O yüzden aldım onu.Yoksa 100 TL'ye 1:18 AA'lar dururken;hele aralarında 190E varken;ona 70 verip te almak akıl kârı değil ama bitecek diye hemen aldım.
  • Sağolun arkadaşlar, zaten ben de bir yerde bulabildim o da son kalanmış. Ben aldıktan sonra sitede tükendi yazdı.
    Anısı olunca işte ayrıntıya ölçeğe bakılmıyor ben de 1/18 A serisi bulamadığımda 1/43 bulmuştum ne kadar sevinmiştim.
  • arkadaşlar benide ekleyin. 24 tane 1/24 60 civarıda 1/43 ve 1/32 karışık var. 1/18 ler çok büyük eve sokmazlar onları, 1/24 e tahammül yok :))) aslında çok güzeller ama sayı arttıkça sinirleniyorlar :))
  • Arkadaşlar bir hafta kadar bir süre içerisinde aşağıdaki araçtan iki adet elimde olacak. Hatta aşağıdaki araç :) Lamborghini Gallardo Spyder 1:18 Norev Gittigidiyor'da 1 TL'den açık artırmaya koyacağım. İlgilenenler takipte olsunlar. Dileyene peşin olarak da verebilirim uygun bir fiyat teklifi gelirse. Stok iki adetle sınırlı. Jelatinleri üzerinde, sıfır, en ufak kusuru yok. Fotoğraflar yeterli sanırım.

• Süperspor toplayanlar için ideal.
  • Çok güzellermiş arkadaşlar
  • tüm modelcilere merhaba, arkadaşlar 1/43 ağırlıklı koleksiyoncular varmı burada yoksa forumda başka bir başlık altındalar mı?
  • Genelde elimizde 1:18 var.1:43 toplayanlar da var.Sizi diğer diecast forumlarına bekleriz.Zaten 2-3 tane site var aktif olan.
  • Autoart 1:18 Mercedes-Benz 190E 2.0(W201) 'Barolo Red'

• Arkadaşlar birkaç mesaj yukarıda fotoğraflarını verdiğim model elime ulaştı. Lamborghini Gallardo Spyder; tertemiz, kutusunda, bantları ve jelatinleri üzerinde. Ayrıca bir de siyah tentesi mevcut. Sergileme standı ve orijinal Norev kutusuyla vereceğim. 1:18 ölçekli model. Sol aynasının sap ile ayna arasında kalan kısımda küçük (1 milimetrekare) bir boya eksiği var sadece. O da ufak bir işlemle 5-10 saniyede kapatılabilir. Ellemedim hiç. Dileyen özel mesajla ulaşabilir. Fiyatı konuşuruz ve anlaşırsak ertesi gün kargolarım :)

Detaylarını dileyene tek tek yazarım. Buraya sığacak şeyler değil fakat bucakli'nin verdiği son araç olan MB 190E 2.0'dan eksiği yok detay anlamında. Fotoğraflar bizzat ürünün fotoğraflarıdır.

Kendime saklamak isterdim ama bir tane daha gelecek. Çok şık ve ikincisini kendime saklayabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 30 Temmuz 2010; 3:34:23 >
  • cok güzel modeller ama bunlara para dayanmaz hepisi almak için.
    size kolay gelsin.
  • Bnde almayı düşünüyorumda Mercedes b ebayda var ama türkiyede varmı ben bulamadım varsa sitesini verirmisiniz?
  • @jay jay justified
    Süperspor toplasam düşünebilirdim aslında.Hayırlı satışlar.

@A_R_D_A
    Türkiye'de bildiğim kadarıyla yok.Ebay'daki satıcıyla görüşün;TR'ye gönderim yapıyorsa fiyatta da anlaşabilirseniz oradan getirtebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

@jay jay justified

@A_R_D_A
    Türkiye'de bildiğim kadarıyla yok.Ebay'daki satıcıyla görüşün;TR'ye gönderim yapıyorsa fiyatta da anlaşabilirseniz oradan getirtebilirsiniz.

Hmm anladım mercedes collectiona bile baktım a ve b hariç hepsi var Mercedes
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

@jay jay justified

@A_R_D_A

Hmm anladım mercedes collectiona bile baktım a ve b hariç hepsi var Mercedes

A serisini Maisto üretiyor, bende 2 tane var. Gerçi bir tanesini dağıttım kendi arabama benzetmek için hâlâ uğraşıyorum. B serisini internette görmüştüm 1/18 varsa alınabilir.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.