Şimdi Ara

Didim nasıl bir yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler didim mavişehir nasıl bir yer? Araba yok minibüse kaldık gece minibüs en son kaçta?

• Bkz: Mavişehir Aquapark

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman tanrim didim

• Aman tanrım didim

Üsttekinden 2 saniye geç yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pedrik -- 29 Temmuz 2014; 18:30:21 >
  • Aman tanrim didim

• aman tanrım Didim demeye gelmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: Feagty

Bkz: Mavişehir Aquapark

Hocam onu biliyoruz da gezme vs. Bir de minibüs kafamıza takıldı.
  • Altinkum guzeldir

• I said : Oh my god ! Didim
  • quote:

Orijinalden alıntı: carsii

Altinkum guzeldir

Minibüs saat kaçta diye bu yüzden sordum hocam gece geç saate kadar durabiliriz
  • Mart Kedisi kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum ama internetten bi arastir tahminen gece12-1'e kadar vardir en az yazlik yer sonucta

• quote:

Orijinalden alıntı: Mart Kedisi

quote:

Orijinalden alıntı: Feagty

Bkz: Mavişehir Aquapark

Hocam onu biliyoruz da gezme vs. Bir de minibüs kafamıza takıldı.

Gezme işini bilemeyeceğim. Eğer çok kişi varsa ve yaşınızında tutma durumu varsa kiralayın bi araba rahatça gezin. Yer tavsiyesi olarak klasik altınkum akşamları çok güzel olur. Didim genel olarak yazlıkların çokça bulunduğu bir yer olduğu için denize girmek için bulabiliyorsanız güzel bir sitenin sahilinde girin. Altınkum filan hem kalabalık hem de çok zevk vermez.

• gece 12 de son bildiğim kadarıyla yaz sezonunda süreyi uzatıyorlar mı bilmiyorum herhangi bir minibüsü yolda durdurup sorabilirsin daha net olur veya duraklara duyuru asarlar hala mavişehirdeysen in altınkuma konser varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLgan -- 29 Temmuz 2014; 18:37:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

gece 12 de son bildiğim kadarıyla yaz sezonunda süreyi uzatıyorlar mı bilmiyorum herhangi bir minibüsü yolda durdurup sorabilirsin daha net olur veya duraklara duyuru asarlar hala mavişehirdeysen in altınkuma konser varmış

Yok hocam yeni gidicem. Ama bana kesin bir şey lazım arıyorum internette bir şey bulamadım. Minibüs 12 ye kadarsa kuşadasına giderim daha iyi.
  • Mavişehir'i bilmem ama ben şu anda Altınkumdayım. Minibüsler en son bildiğim 12'ye kadardı halen aynı sanırım. Buranın sahili aşırı kalabalık ama yinede her türlü sahilde yer bulunuyor. Hava bu aralar 38-42 derece civarı, öğle saatlerinde çok bunaltıyor ama geceleri serin. Akşam çıkıp altınkumda yine sahilde boylu boyunca barlar sokağında yürüyebilirsin. Bir çok eğlence yeri var, turist var. Denizi de çok güzel bu arada ama çok kalabalık olunca tabi biraz cılkı çıkıyor. Çok derin olmadığından bayağı açılıp kendi başına yüzmeni tavsiye ederim. Altınkum'da bir otelde veya pansiyonda kalacaksan sahile yakın olan yerlere bak mutlaka. Öbür türlü sahile gitmek için uzun yol gitmek çekilmiyor o sıcakta. He dersen ki her seferinde minibüse 1.5 lira veririm o ayrı. :p İyi tatiller şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN

Mavişehir'i bilmem ama ben şu anda Altınkumdayım. Minibüsler en son bildiğim 12'ye kadardı halen aynı sanırım. Buranın sahili aşırı kalabalık ama yinede her türlü sahilde yer bulunuyor. Hava bu aralar 38-42 derece civarı, öğle saatlerinde çok bunaltıyor ama geceleri serin. Akşam çıkıp altınkumda yine sahilde boylu boyunca barlar sokağında yürüyebilirsin. Bir çok eğlence yeri var, turist var. Denizi de çok güzel bu arada ama çok kalabalık olunca tabi biraz cılkı çıkıyor. Çok derin olmadığından bayağı açılıp kendi başına yüzmeni tavsiye ederim. Altınkum'da bir otelde veya pansiyonda kalacaksan sahile yakın olan yerlere bak mutlaka. Öbür türlü sahile gitmek için uzun yol gitmek çekilmiyor o sıcakta. He dersen ki her seferinde minibüse 1.5 lira veririm o ayrı. :p İyi tatiller şimdiden.

Hocam minibüs parası sorun değil ama benim için kesin saatini öğrenebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mart Kedisi -- 29 Temmuz 2014; 18:47:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: b1gRepublic

aman tanrim didim

bunu yazmaya gelmiştim gidiyorum.
  • Valla dostum etrafımdakilere sordum da fikirleri yok. Bende yeni geldim denizden uzanıyorum. :p Şöyle diyim Didim içi son minibüsler 12'de bitiyor. Sonuncusu 12'de kalkıyor. Sen nereden geleceksin Didim'e?

@Mart Kedisi
  • aman tanrım didim yazmaya gelmiştim ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN

Valla dostum etrafımdakilere sordum da fikirleri yok. Bende yeni geldim denizden uzanıyorum. :p Şöyle diyim Didim içi son minibüsler 12'de bitiyor. Sonuncusu 12'de kalkıyor. Sen nereden geleceksin Didim'e?

@Mart Kedisi

Ben Nazilli'den geleceğim. Ya mavişehir ya altınkum bakıcağız işte. .)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.