Şimdi Ara

Didim Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Didim'den hem yatırım amaçlı hem de arada tatile gitmek amaçlı bi yazlık almayı düşünüyorum. Didim hakkında ve bu tür bi yatırım düşüncemle ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba ?

• Neresinden almayı düşünüyorsunuz? Orada yazlığım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mæster

Neresinden almayı düşünüyorsunuz? Orada yazlığım var.

Açıkçası hiçbir yerini bilmiyorum. Ama altınkum falan o taraflara bakıyorum sahibinden.com dan, siz neresini önerirsiniz ?
  • Didim mi hacı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTZ BUFFER

Didim mi hacı.

Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: CekomastikSilikon

Arkadaşlar Didim'den hem yatırım amaçlı hem de arada tatile gitmek amaçlı bi yazlık almayı düşünüyorum. Didim hakkında ve bu tür bi yatırım düşüncemle ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba ?

2.5 yıldır 365 gün didimde yaşıyorum kışın burası ıssız ada gibi hiçbirşey hiç kimse yok çok sıkıcı genclere göre değil emekli yeri okadar sıkıldımki millet yazın tatile geliyor

ben istanbula gidiyorum eylüle kadar istanbula taşınacağız didimden kurtulacam

yazı güzeldir herkes var şuan altınkumda biraz insan var haziran sonuna kadar burası dolmaya başlar plajda şuan biraz yer var ileride

hiç yer bulamazsın discolar açıldı turlar var yemekli 25 tl ben kipa ve bimeks açıldı sgk açıldı didim çok geç gelişiyor daha gelişirmi bilmem didimden çok çektim sen çekme hiç gelme buralara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 17 Haziran 2013; 21:26:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

quote:

Arkadaşlar Didim'den hem yatırım amaçlı hem de arada tatile gitmek amaçlı bi yazlık almayı düşünüyorum. Didim hakkında ve bu tür bi yatırım düşüncemle ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba ?

2.5 yıldır 365 gün didimde yaşıyorum kışın burası ıssız ada gibi hiçbirşey hiç kimse yok çok sıkıcı genclere göre değil emekli yeri okadar sıkıldımki millet yazın tatile geliyor ben istanbula gidiyorum eylüle kadar istanbula taşınacağız didimden kurtulacam

yazı güzeldir herkes var şuan altınkumda biraz insan var haziran sonuna kadar burası dolmaya başlar plajda şuan biraz yer var ilerdei hiç yer bulamazsın discolar açıldı turlar var yemekli 25 tl ben didimden çok çektim sen çekme hiç gelme buralara

Hocam güzel yorumun için teşekkürler. Ben İzmir'deyim zaten. Didim'de yaşamayacağım ordan yazlık alıp yazları kiralayacağım ve arada kaçarım diye düşündüm yatırım amaçlı yani.. Alınmaz mı diyorsun yatırım amaçlı ?

• izmirin yazıda güzeldir didime yatırım yapma işi sana kalmış istediğini yapabilirsin kiralar burda ucuz 200 400 tl arası geziyor merkezi yerden alırsan iyi fiyata verirsin evi şuan 40.000 den 1+1 var 75 ile 90 bin tlye dublexler var altınkumdan alacaksan denize yakın olduğu için rutubeti çok olabilir ben merkezde oturuyorum otogara hastaneye herşeye yakın altınkum minibüsle 10 dk yürüyerek 30 40 dk
  • quote:

quote:

Didim mi hacı.

Evet

:( Offf yine espirimi anlamadılar,neden kimse benim espirilerimi anlamıyor yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tastarakay -- 17 Haziran 2013; 21:35:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

izmirin yazıda güzeldir didime yatırım yapma işi sana kalmış istediğini yapabilirsin kiralar burda ucuz 200 400 tl arası geziyor merkezi yerden alırsan iyi fiyata verirsin evi şuan 40.000 den 1+1 var 75 ile 90 bin tlye dublexler var altınkumdan alacaksan denize yakın olduğu için rutubeti çok olabilir ben merkezde oturuyorum otogara hastaneye herşeye yakın altınkum minibüsle 10 dk yürüyerek 30 40 dk

Hocam ben yazlik alayim diyorum sezon zamani gunlugu 100 tl den kiraya veriliyormus nereden onerirsin yazligi mevkii olarak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altınkum çok güzel öneririm Akbükde güzel ama denizi öyle değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: baro009

Altınkum çok güzel öneririm Akbükde güzel ama denizi öyle değil

Sezon ne zaman açılıp - kapanıyor Didim'de ? Ayrıca kışın kiraya verebilme durumum nedir yazlığı bi fikriniz var mı acaba
  • quote:

quote:

quote:

Didim mi hacı.

Evet

:( Offf yine espirimi anlamadılar,neden kimse benim espirilerimi anlamıyor yahu.

bu forumda o kadar ince düşünebilecek elemanlar yetişmiyor
  • quote:

quote:

Sezon ne zaman açılıp - kapanıyor Didim'de ? Ayrıca kışın kiraya verebilme durumum nedir yazlığı bi fikriniz var mı acaba

Kışın fazla kişi olmuyor ama pansiyonlar falan fazla yok denize yakın kışın işin zor kiraya vermekte. Kışın evi kiraya vermek için bir yer arıyorsan Merkezden al üniversitelilere ver çok tanıdıgm var kira ev bulamayıp yurtta kalan
  • quote:

quote:

quote:

Kışın fazla kişi olmuyor ama pansiyonlar falan fazla yok denize yakın kışın işin zor kiraya vermekte. Kışın evi kiraya vermek için bir yer arıyorsan Merkezden al üniversitelilere ver çok tanıdıgm var kira ev bulamayıp yurtta kalan

Yok üstad yazlık alıcam sadece yazlığı kışın kiraya verebilme durumum nedir onu öğrenmek istedim. Teşekkür ediyorum

• quote:

quote:

Didim mi hacı.

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

quote:

quote:

Didim mi hacı.

Evet

İmzanı her gördüğümde düzelip dik oturuyorum kardeş sağolasın

• Didi cay incelemesi diye geldim gidiyorum...

• Yatırım amaçlı bakıyorsanız Mavişehir'e bakın hocam
  • Bizim didim akbukte yazlik var. Didime olu diyenler gelsin akbuku gorsun yazin bile dandik her yer domuz kayniyo bi tansas var bi de emsan baska bi sey yok ama didimi tercih edebilirsin hocam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.