Şimdi Ara

Didim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil Villa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Didim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil Villa
    Didim, Altınkum’un en popüler mevkisi olan Çamlık Mahallesin’de satılık havuzlu, deniz manzaralı müstakil villa.
    Satılık olan villamız denize sadece 500 metre mesafede bulunmaktadır. Rüyalarınızı süsleyecek bu eşsiz villa ile sabah kalktığınızda terastan mavi ve yeşilin doruk noktasına ulaştığı o eşsiz manzarayı ve bol oksijenli havanın tadını çıkarabilirsiniz.
    Müstakil villamız yeni olup dört oda, bir salon, ayrı mutfak, mobilyalı, klimalı ve köşe başı konumdadır. Villamızın önü açık, kendine ait havuzu ve bahçesi, araba garaj yeri bulunmaktadır.
    Didim, Altınkum, Çamlık mahallesinde olan villamızın iskanı alınmış ve banka konut kredisinede uygundur.
    Altinkum Sahil Emlak’tan satılık olan villamız emsallerine göre oldukça uygun fiyata satılacaktır.
    Didim Altınkum’da denize yakın en kelepir fiyata bulabileceğiniz villadır.
    FİYAT: 500000 TL
    Sakın bu fırsatı kaçırmayın
    Altinkum Sahil Emlak’ta Hayaller SınıDidim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil Villarsızdır.
    Firmamız Her Türlü Desteği Sağlamaktadır.
    Didim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil VillaDidim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil VillaDidim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil VillaDidim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil VillaDidim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil VillaDidim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil VillaDidim, Altınkum, Çamlık Mahallesinde Satılık Müstakil Villa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.