Şimdi Ara

Dick Advocaat Başarılı Bir Hamledir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

3 seneye şl'yi aldırır bence. Keşke Pellegrini gelseydi bunun yerine. İşimiz zor şimdi.

O zor hocam ya şenol güneş yönetimindeki takım ambargo koyacak şampiyonlar ligine.

Uzun zamandır göremiyorduk böyle headshotlar.

Daha ölmedik hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Berbat bi hoca hepimiz göreceğiz Aziz yıldırım ın son kazığı..

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Ümit Özat'ın falan adının geçtiği, artık transfer sezonunun bitime başladığı ve her takımın-hocanın düzenini kurduğu zamanda bence de başarılı bir hamledir. En azından bir kariyeri falan var adamın.

Şöyle pozitif yorum,diğer takımı tutan arkadaşlardan gelmiyor.İşleri güçleri trollük.Sizi mantıklı bakış açınızdan dolayı kutluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Alı samıyende olası bır fener galıbıyetınde gazete baslıkları
    Samıyenden bir buyuk dick gecti
    Gururlu be dicckli
    Dickli fener kazandı

Peki olası Kadıköy'deki Galatasaray galibiyetinde ne görürüz?

Dickti attı.Dickip bıraktı.
  • Aynen
    Bu sene her ık taraf ıcınde makara var

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Advocaat bizi bu sezon şampiyon yapacak inanıyorum bu adama. Galibiyet yüzdesi gayet yeterli. Zenit,Rangers gibi kendi liginin en üst düzey takımlarını çalıştırmış. Fenerbahçe de uygun bu profile. Bize şu geçiş döneminde genç bir hoca değil "yaşlı kurt" lazım. Kaybedecek bir sezonumuz daha yok. Advocaat winner bir hocadır. Tahminimce bu sezon bizi şampiyon yapar Avrupa Liginde en az çeyrek oynatır. Yaşı 68 eğer beklediğimden çok daha başarılı olursa 3-4 sezon daha götürebilir. Gönül isterdi ki Pellegrini gelsin fakat onu getiremediysek Advocaat gayet iyi bir tercih. En azından Ümit'ten Aykut'tan iyidir. Van Persie'den maximum verimi alacaktır.

Edit: PvH yardımcısı olursa harika olur. Sistemini oturttuktan sonra PvH teknik direktörlüğü devralır. 2 sezon yeter Advocaat'a.

Neden böyle uyduruk haberlere inaniyorsunuz?

Advocaat gibi gereksiz ve uyduruk bir TD'ün bizim takımda işi ne?

Adam kazmanın önde gideni.

Güzel totemmiş

• Göremediniz hocam :D
  • Ben bu adamı zenit zamanında görüp bu adam Zenitten daaha büyük takımları hakediyor barcelona fenerbahçe real madrid gibi demiştim.Hakettiği yere geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Ben bu adamı zenit zamanında görüp bu adam Zenitten daaha büyük takımları hakediyor barcelona fenerbahçe real madrid gibi demiştim.Hakettiği yere geldi

Fenerbahçe Zenit'ten daha mı büyük?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen buyuk suphelerim vardı herkes gibi. Belki bekletinler düşük tutulursa stres de engellenmis oluyor. Böylelikle daha rahat bir çalışma ortami doğuyor. Ardından da başarı geliyor böyle.

• İki hafta önceye kadar nasıl kovsak diye oyunlar çeviriyordunuz

• high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Boş atmayın şurda iki dakika.
  • van hooijdonk nalaka anlamadım adamın teknik direktörlükle nalakası var her futbolcu td mi oluyor?gitsin önce adam akıllı bir yerlerde takım yönetsin sonra düşünülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

van hooijdonk nalaka anlamadım adamın teknik direktörlükle nalakası var her futbolcu td mi oluyor?gitsin önce adam akıllı bir yerlerde takım yönetsin sonra düşünülür.

Konuyu açtığım günlerde yardımcı tdlik için adı geçiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Göremediniz hocam :D

Şart kipi kullanmıştım zaten,galibiyet beklemiyordum.

Galatasaray'ın aldığı 3 mağlubiyet Fenerbahçe'yi süper gösteriyor da,Bjk ve Başakşehir'le olan durumda pek fark yok aslında.Biz çok kötü puanlar kaybettik.
  • high speed dirt kullanıcısına yanıt
    sen obamanın kızının garsonluk yaptığını sanan eleman değil misin hahahahahahah
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Evet o elemanım nolcak? O eleman olmam daha 2-3 hafta önce Dick'i nasıl tazminatsız kovarız diye planlar yaptığınız gerçeğini mi değiştirecek hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

Evet o elemanım nolcak? O eleman olmam daha 2-3 hafta önce Dick'i nasıl tazminatsız kovarız diye planlar yaptığınız gerçeğini mi değiştirecek hahahaha

3 haftayı geçti Manuyu şahane bir oyunla 2-1 yeneli....

Öyle berabere kalınca da sevinme olmadı baya baya yendik öyle sevindik

Hocayı niye gondermek isteyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 3.lerin ifadesini 3 aralikta alip 3 puani yazdircaz hanemize rahat olun

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

quote:

3 haftayı geçti Manuyu şahane bir oyunla 2-1 yeneli....

Öyle berabere kalınca da sevinme olmadı baya baya yendik öyle sevindik

Hocayı niye gondermek isteyelim

Hadi futboldan bi habersiniz de bari kendi tuttuğunu takımınızla bari ilginiz olsun.

Fenerbahçe'den sürpriz! Dick'in yerine o geliyor
    Sarı-lacivertli ekip, pazartesi günü Konya’da da kazanamazsa Hollandalı hocayla yollar ayrılacak.
    22.10.2016
    http://spor.haber7.com/fenerbahce/haber/2183322-fenerbahceden-surpriz-dickin-yerine-o-geliyor

"Fenerbahçe'yi bir tek Aykut Kocaman kurtarır"
    22.10.2016
    Fenerbahçe'de Dick Advocaat'ın koltuğu sallanmaya başladı. Sarı-lacivertli kulüpte yeniden Aykut Kocaman gündeme geldi.
    http://www.sporx.com/fenerbahceyi-bir-tek-aykut-kocaman-kurtarir-SXHBQ577006SXQ

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.