Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2246. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22442245224622472248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    $99-50 gibi olan kupondan bir şey bekleme. O kuponun yanında bir link var ona basınca alabileceğin ürünler çıkıyor. Ama listede elle tutulur hiç bir şey yok :D

Bi 111$ olan kupon iyiydi fakat onuda son tarihi 14 olmasına rağmen bugün expire duruma düşürdüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aranel Ciryatan -- 13 Kasım 2018; 23:10:28 >
  • Gearbeste Türk yöneticiler yetki almış anlaşılan

Bu kadar hile hurda başka türlü olmaz.

Ayıp yaptıkları çok ayıp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Gearbest!!!

Daha kimi koruyacaksın, al bunuda üstlerine ilet. 111.11$ indirim Kuponuyla yapılan alışverişi iptal ediyorlar. Sistemde hata olmuş.

Ticketle mesaj attılar

Ne hak ile kazandığım kuponu kullanabiliyorum diye iptal ederler. 20 kupon vardı ve 3 kağıtları ile kullanamadık zaten

1 tanesi kullanıldı, o da iptal!

Mi band gelmedi hala satıyorlar, ucuza verdiler.diye sipariş iptal etmeye çalışıyorlar.

Dünyanın alışverisi yapıldı. Ayıptır!!!!

Yapmasın alışveriş kimse, yayın internette.

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

• isd kullanıcısına yanıt
    Ben daha sipariş bile veremeden iptal edildi kupon. Üstelik 14.11.2018 bitiş tarihli kupon birde. Demek ki alsam sipariş bile iptal olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aranel Ciryatan -- 14 Kasım 2018; 8:15:46 >
    Merhaba,

Benim kimseyi koruduğum yok, merak etmeyin.

Ben dün işe başlayan veya buraya gelen birisi değilim.. 2,5 yıldır GearBest için çalışıyorum ve buradayım.. her zaman doğruya doğru, eğriye eğri demişimdir.

Başka firmalar bu ve benzeri şikayetleri siler / sildirir.. ama ben yapmıyorum, yapsam içim rahat etmez.

Gerekli ekran görüntülerini alıp, dosyaya ekliyorum.. bu hafta hepsi Çin'e rapor edilecek, içiniz rahat olsun.
  • bde B kullanıcısına yanıt
    Yılbaşından sonra gelme ihtimali var
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    1 stok olduğu için, görememeniz ya da alamamanız normaldir.

Dün yapmış olduğum bir paylaşımı, Telegram grubumuzda da yaptım, lütfen ekran görüntüsünü kontrol edin:http://prntscr.com/li4ajt

Paylaşımdan yaklaşık 1 dakika sonra ürün satın alındı.
  • In Time kullanıcısına yanıt
    Bugünün indirimi, buna da bakabilirsiniz :)

Utorch 6 LED'li Hareket Sensörlü Gece Lambası / İndirim Kodu: GBAFFYL002 / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Bugünün indirimi, buna da bakabilirsiniz :)

Utorch 6 LED'li Hareket Sensörlü Gece Lambası / İndirim Kodu: GBAFFYL002 / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    Xiaomi olanı için çalışan indirim kodunuz yok mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • In Time kullanıcısına yanıt
    Maalesef :(
  • 400$ a 200$ kupon ile %10 indirim kuponu var. İsine yarayan olursa haber versin

Kuponlar silinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivirzivir35 -- 14 Kasım 2018; 11:19:42 >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hak mı bu yapılan? Biz kupon vermiyoruz ama siz almışsınız, bunu iptal ederiz denir mi? Hatası var ise bedeline katlanır. Konuyu iletmeyin sağa sola, ben yeterince iletip üstüne siteye erişim engeli aldıracağım. İşi gücü bıraktık her gün yeni bir gearbest aksiyonu ile uğraşıyoruz.

Bana sonuç ile gelinsin lütfen.

Teşekkürler.

• Şu Xiaomi Airdots için bir kampanya daha yapın ya, bakın kaç kişi bekliyor onu.
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Türkiye özel bir promosyon olursa, mutlaka ekleyeceğim
  • baseus iphone kablosu tekrar indirime girer mi bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Türkiye özel bir promosyon olursa, mutlaka ekleyeceğim
    Teşekkürler.
  • Paramedic20 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ara ara indirime giriyor, lütfen ilk sayfayı takipte kalınız.
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür eder,

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
    Ticketler 1 gün sonra çözülüyor. Doğru düzgün bir destek sağlanmıyor. Satıcı direkt firmanın kendisi olduğu için bir tercih sebebi olarak gözüküyor du fakat Aliexpress deki firmalar bile daha iyi hizmet veriyor. Yıllardır Aliexpress ve Amazon kullanıyorum. Amazon ile zaten karşılaştırmak sanırım Amazona hakaret olurdu. Aliexpress'de yer alan küçük firmalar bile 2-3 saat içinde cevap veriyorlar mesajlara.
  • Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    Genellikle çözümden uzak kalıplaşmış papağan gibi aynı kelimeleri kopyala yapıştır.
    En son hale zorlamayla gelince çözüme yaklaşıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 22442245224622472248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.