Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2243. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22412242224322442245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam. TR deposuna gelirse Ender 3'ü tercih ederim artık. Yetkili arkadaşımız yılbaşından sonrasında birçok ürün geleceğini söylemişti, belki bu da gelir.
  • Arkadaşlar bir ürünü aradığım zaman sayfada lucky bag diye bir şey var sanırım ürünü alınca hediye gönderiyolar? Peki o çantayı sepete nasıl eklicez bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • biryeregitmiyoruz2 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu ürünü tavsiye edebilirim:

Xiaomi MITU WiFi FPV 720P HD Kameralı Mini RC Drone[Telefon İle Kontrol Edilebilir] / Flaş İndirimli / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • Merhaba,

Ayrı ayrı olduğu için, sorun olacağını sanmıyorum.
  • St. Petersburg kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef indirim sona erdiği için, fiyat değişikliği yaşanmış.
  • saat 10 da indirime girecek robotun stok bitmiş görünüyor. merak ediyorum 10 da eklenecek mi
  • Merhaba,

Daha önce hiç gümrük vergisi sınırı üzerinde ürün almamıştım.

Şimdi 1 tane ürün aldım. 200 TL civarında tuttu ürün.

Bunun vergisini direkt olarak PTT görevlisine teslimatta mı ödeyeceğim?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

saat 10 da indirime girecek robotun stok bitmiş görünüyor. merak ediyorum 10 da eklenecek mi
    evet saat 10'da stok bilgisi değişmedi. yarı yarıya indirim falan gelmedi. bizde 2 gündür bekliyoruz. tey tey
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    Link yanlış girilmiş galiba

https://m-tr.gearbest.com/robot-vacuum/pp_615997.html?wid=1435467

2 tane stom var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler kargo başakşehir ptt'ye giriş yapmış.acaba kendim gidip şuan başakşehir ptt den alabilirmiyim?bir bilgisi olan varmı?

• draco1987 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

+22 Euro üzerinden %20 gümrük vergisi uygulanabilir, Türk Lirası değerini o günkü kurdan hesaplayabilirsiniz.

Teslim süreleri kargo şirketleri sebebiyle değişiklik gösterebilir; almak istediğiniz ürünü sepete ekleyip, sepette bulunan "alışverişi tamamla" butonuna basarak, bir sonraki sayfanın altındaki kısımdan teslimat süre aralığını görebilirsiniz.
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu ürün ab fişi diye satılan ürün ve 10dan öncede bu fiyattan satılıyordu. Abd fiş seçince fiyat biraz daha artıyor.

2 ürününde ekran görüntü aldım

Saat 10da 2 sinde de hareketlilik olmadı. Balon çıktı resmen :)

Teşekkür ettim ilgine ve bilgilendirmene

• HeroTech kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Stok gelmiş ve anlık olarak tükenmiş olabilir.

Ara ara %50 indirimleri kontrol ediyorum ve stoğu anlık olarak göremiyorum ama bir bakıyorum, ürün X müşterimiz tarafından satın alınmış.

Sizin için bilgi alacağım, eğer bir hata var ise mutlaka telafi eder ve yeni ürün girişi sağlarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Bu ürünü tavsiye edebilirim:

Xiaomi MITU WiFi FPV 720P HD Kameralı Mini RC Drone[Telefon İle Kontrol Edilebilir] / Flaş İndirimli / 56$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    Merhaba istediğim ürüne aksiyon kamerası takıp iyi bir görüntü almak istiyorum. Bunun hem böyle aparatı yok hem de mesafe ve uçuş süresi kısa, alternatif bir cihaz önerebilir misiniz?

• V5s pro diye paylaşılan link v5e çıkıyor..
  • biryeregitmiyoruz2 kullanıcısına yanıt
    Belirttiğiniz fiyat aralığında bunlar mevcut:

MJX Bugs 6 Kameralı Drone / İndirim Kodu: GBMJXB6 / 73$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TIANQU XS809W 2MP Kameralı Drone + 3 Batarya / Flaş İndirimli / 46$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MJX B3 Bugs 3 RC Quadcopter - RTF / Flaş İndirimli / 66$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

MJX Bugs 2 B2C Fırçasız RC Quadcopter / Flaş İndirimli / 93$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    Uyarı için çok teşekkür ederim, düzelttim.
  • Alfawise Akıllı WiFi Priz / Flaş İndirimli / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bunun yerine diğerine geleydi indirim iyiydi. Bu versiyonda güç ölçümü yokmuş
  • Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Global indirimlere bir müdahale imkanım/imkanımız yok maalesef.

Ancak ürün linki verirseniz, Forum DH özel olacak şekilde Black Friday için elimden geleni yapacağım.
  • 
Sayfa: önceki 22412242224322442245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.