Şimdi Ara

Diana 2500 watt 4+1 live 5.1 için kullanışlı mıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu speaker da surround ses özelliği var mı teşekkürler (almayı düşünüyorum...)

• o speaker o kadar baş belası bir şey ki ;
    o speaker sadece stereo . 4+1 değil
    sadece kanal başı 2 speaker var
    almadan önce bak mutlaka........
    sadece sağ ve sol girişi var...
    belki benim dediğim eski versiyonudur..
    ama çok kötü tizleri falan teneke

GİDEBİLDİĞİN YERE....
  • 50-60 dolar civarında iyi surround desteği olan 4+1 ses sistemleri için,hangisini tavsiye edersiniz? (5+1 ler biraz pahalı galiba?)

teşekkürler (live 5.1 ses kartım var)
  • Arkadaşım şu an ben DIANA 2200 W 4+1 kullanıyorum bilgisayarda ve memnunum. Ama bu sistemden 5+1 efekti bekleme çünkü center olarak kullanabileceğin bir çıkışı yok.
    İki DIANA sistemini birleştirerek center efekti alman mümkün ama o zamanda astarı yüzünden pahalıya gelir.
    Benim sana tavsiyem; eğer kartın desteklemiyorsa ve dolby prologic (dolby çözücü) özelliğine sahip diilse ve en önemlisi de DVD izlemeyeceksen 5+1 sistem alma. Yani hem sana pahalı gelecek hemde gereksiz olacak.
    Belki kötü bir görüntüsü var ama DIANA 2200 W bence bulabileceğin ses sistemlerinin iyisi diyebilirim (74 Milyon lira).
    Bügün 5+1 sisteme vereceğin para ise en az 180-200 dolar arası.. Hesabını sen yap..
  • 4+1 olarak fps 1000 i oneririm

sel am un aley kum
  • bıraz daha fazla verebılırsen, jazz 9913 onerırım. 5+1 ve yanında 5+1 ses kartı da dahıl gelıyor.yanlıs hatırlamıyorsam fiyatı 90$ civarı ıdı.
    multimedya satıyor
    web sıtesınden ınceleyebılırsın.
  • çok pahalı yaw
    ben diana 5+1 aldm dün 70 lira
  • Abicim baksana adamlar 2002'deki yazmıslar o mesajları pahalı olacak tabii

Bu arada ben de o senelerden beri diana kullanıyorum 4+1 cook memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blur

Abicim baksana adamlar 2002'deki yazmıslar o mesajları pahalı olacak tabii

Bu arada ben de o senelerden beri diana kullanıyorum 4+1 cook memnunum

aynen... bende 2003 te aldım hala kullanyorum...sağlam bir sistem...
  • vaybe 2500 watt ne demek 5*z5500=diana
  • sizde yazmak için sanki bilmiyorsunuz iyiki de z5500 ünüz var
  • z5500 ü olan arkadaşımız kendi sistemiyle diana yı karşılaştırıp alay etmiş...sıkıyosa uniwersum magnat sony jbl gibi sistemlerle karşılaştırma yapsın...her ne kadar sana diana komik gelsede creative den logitech ten çook daha dayanıklı bir sistem...ben 2003 te aldım hiçbir tamir görmeden hala kullanıyorum...
  • z5500 bu ülke haricinde başka bir yerde bu kadar övülmüyor.Bahsedilen set iyi sayılır stero diyenler neden aşşağılar sanki creativenin 4+1 leri farklı ses mi veriyor.Setlerin çıkış tarzlarını olumsuzluk olarak göstermeyin.4.1 ses formatı da nedir zaten 5.1 ler ne kadar surround veriyor da bu setlerin surroundunu arıyorsunuz ve stero verince aşşağılıyorsunuz?Fiyatına göre iyi bir settir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighteen -- 27 Mart 2009; 0:43:46 >
  • ben malın kalıtesıne dayanıklılıgına herhangı bır yorum yaptımmı ıyı okuyun yanlızca cıhazın watt gucunde yapılan abartıya bı gonderme yaptım o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

z5500 bu ülke haricinde başka bir yerde bu kadar övülmüyor.Bahsedilen set iyi sayılır stero diyenler neden aşşağılar sanki creativenin 4+1 leri farklı ses mi veriyor.Setlerin çıkış tarzlarını olumsuzluk olarak göstermeyin.4.1 ses formatı da nedir zaten 5.1 ler ne kadar surround veriyor da bu setlerin surroundunu arıyorsunuz ve stero verince aşşağılıyorsunuz?Fiyatına göre iyi bir settir.

yokk ben creative yi falan aşşağılamadım yanlış anlaşılmasın...bendede p5800 ve m4500 modelleri mevcut...bu modeller gerçekten iyi ses veremio...ama başka modellerini bilemem...arkaşımda 6600 modeli vardı creative nin sesi manyak tı ama bulupta alamadım...yani creative uzun seneler dayanmıyo...m4500 ü 2007 de aldım şimdi bass hoparlörü yıprandı...dayanıklılık açısından bir yorum yaptım...

• quote:

Orjinalden alıntı: YmE17

ben malın kalıtesıne dayanıklılıgına herhangı bır yorum yaptımmı ıyı okuyun yanlızca cıhazın watt gucunde yapılan abartıya bı gonderme yaptım o kadar

o nu herkes bilio...pmo diye bilinen sallama bir güçtür o...asıl gücü 20-25 watt arasında bişeydi...bu oto amfileri ve woofer larındada geçerli yok 1000 wat mış yok rms 700 watt mış...hepsi sallama...ama senin sistemdeki woofer in 188 watt rms gücüde gerçek değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zenetic

quote:

ben malın kalıtesıne dayanıklılıgına herhangı bır yorum yaptımmı ıyı okuyun yanlızca cıhazın watt gucunde yapılan abartıya bı gonderme yaptım o kadar

o nu herkes bilio...pmo diye bilinen sallama bir güçtür o...asıl gücü 20-25 watt arasında bişeydi...bu oto amfileri ve woofer larındada geçerli yok 1000 wat mış yok rms 700 watt mış...hepsi sallama...ama senin sistemdeki woofer in 188 watt rms gücüde gerçek değil...

benım wooferın gercek gucu ney onu soyleyın bende ogreneyım bırısı sordugunda abartmıs olmıyayım bu woofer bıle 188 watt sa gercek 188 watt woofer nasıl bıseydır kımbılır

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zenetic

quote:

benım wooferın gercek gucu ney onu soyleyın bende ogreneyım bırısı sordugunda abartmıs olmıyayım bu woofer bıle 188 watt sa gercek 188 watt woofer nasıl bıseydır kımbılır

watt metre,audio spektrum gibi daha birçok adı şimdi aklıma gelmeyen aletle hoparlörlerin en gerçek güç değerleri bulunur...asıl bu aletlerle ölçüm yapılır ama 20-25 cmlik 188 watt rms si olan bir hoparlörü 50-60 watt lık bir sağlam amfiyle tam kapasite çalıştırabilirsiniz...hop.ların üzerinde yazan değerler gerçek güç değerleri değildir...sony xplöd 380 rms lik kendi woofer imi eskiden yaptığım 120 watt lık amfide tam kapasite çalıştırabiliyordum...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.