Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Diakhate ve Holmen Bursaspor'da!

2
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> 1. Lig >> Diakhate ve Holmen Bursaspor'da!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    459 Mesaj

quote:

Samuel Holmen Resmi İmzayı Attı
    08/08/2014 15:12
    İsveç'li oyuncu Samuel Holmen, kendisini kulübümüze bağlayan resmi sözleşmeye Özlüce Tesislerimizde gerçekleştirilen törenle imzayı attı.

quote:

Bursaspor, geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyesspor'da kiralık olarak forma giyen ve bonservisi İspanya'nın Granada kulübünde bulunan Pape Diakhate ile ön protokol imzaladı.

Yeşil-beyazlılarda, transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teknik direktör Şenol Güneş'in talimatlarıyla yeni sezonda iddialı bir takım oluşturmak isteyen Bursaspor, geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyesspor forması giyen ve bonservisi Granada'da bulunan Diakhate ile anlaşmaya vardı. Sabah saatlerinde Bursa'ya gelen tecrübeli futbolcu sağlık kontrolünden geçti. Yeşil-beyazlıların Diakhate ile ön protokol imzaladığı öğrenildi.

Bursa Hakimiyet

|
    |

• Yüzbaşı
    947 Mesaj
    Buralar dutluk olmuş
    |
    |
    jimmy briand gelirse çok iyi olur diakhete gereksiz gibi defansa oynamadan bilemeyiz .
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Blogio
haberler
üniversite
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,144
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.