Şimdi Ara

Diadora Suıt Eşofman Takımı 40 TL (HB İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
21.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Diadora ise koy sepete.
    Özellikle ayakkabıları çok iyi.
  • hangi beden alıyorsunuz? ben 1.80 boyunda 80 kg civarıyım L mi almalıyım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysahin2000

hangi beden alıyorsunuz? ben 1.80 boyunda 80 kg civarıyım L mi almalıyım acaba?

ben 1,78 boy, 80 kilo

M aldım, yanlış mı yaptım acaba
  • 180-80 omuzlar cok geniş değilse M dir standartı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google'dan araştırdım, birkaç Türk sitesi hariç hiçbir sitede bu eşofman takımına dair bir iz yok. Hiçbir yabancı sitede rastlayamadım, Diadora'nın kendi sitesi de dahil.

Ya bu eşofman eski sezon, ya da sadece Türkiye için üretilmiş(?) ve başka bir ülkede satılmıyor.

Tabii orijinal olduğunu varsayıyoruz.

Alan arkadaş varsa, kumaş ve dikim kalitesini anlatırsa seviniriz.
  • Hocam bende 1, 88 boy, 86 kg XL beden mi alsam acaba ? O da çok mu bol olur yoksa? Bilgisi olan var mı ?
  • Fotoğraftan anladığım kadarıyla bu takımın kumaşı, Nike ve Adidas'larda görmekte alıştığımız microfiber polyester kumaş değil, eskiden ilkokul, ortaokul eşofman takımlarındaki rachel kumaştan. Üstü parlak polyester, arkası hafif kırçıllandırılmış kumaştır ve nefes alabilirliği oldukça azdır, sıcak tutucu özelliği vardır.

Bence biraz düşünün derim, fiyata aldanmayın, rachel kumaş herkese göre değildir. Fakat rachel de olmayabilir, tamamen tek bir fotoya bakarak tahmin yürütüyorum.

Bu arada rachel eşofmanın en pahalısı bu rakamadır. Okullara, klüplere toptan iş yapan spor tekstilcilere sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegriM -- 18 Ocak 2013; 19:11:21 >
  • diadora kalıplar biraz dardır bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

diadora kalıplar biraz dardır bilginiz olsun

hocam sanırım tecrübelisin. 80 kilo 1.78 boy. L beden mi olur bana. M almıştım, iptal edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu spor mağazasında değilmi bende spor mağazasında geçerli 20 lira çek var kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

hocam sanırım tecrübelisin. 80 kilo 1.78 boy. L beden mi olur bana. M almıştım, iptal edeyim

L beden alman mantıklı büyük ihtimal tam olur olmazsada terziden 5 tl ye yaptırırsın,büyük ihtimal alt kısım tam olur ,üst (omuzların geniş değilse)biraz bol gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 18 Ocak 2013; 19:32:59 >
  • bu bildiğimiz kumaş mı ? yoksa naylon gibi parlak olan cinsden mi ? pamukluysa alıcamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: wuc

bu bildiğimiz kumaş mı ? yoksa naylon gibi parlak olan cinsden mi ? pamukluysa alıcamda

pamuklu değil,fakat uzun ömürlü bu kumaşlar diz felan yapmaz.
  • Ben 185 cm boy ve 120 kg yum
    Hangi beden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben 185 cm boy ve 120 kg yum
    Hangi beden?

varsa 2xl
  • merhaba bunlardan izmir barçın sporda var. Bugn ben gittim denedim. Fiyatına göre fena değil ama renkler sitede görüldüğü gibi çok canlı değil, biraz da kumaşı ince geldi bana. iyi bir eşofmanım vardı alternatif alacaktım o nedenle vazgeçtim. 49 tlye alınabilir.
  • Kıllandırmayın insanı, ben 3 adet aldım, 1 bana, 2 oğluma 1'er, hanıma yok :) Kargo ücreti almadı, peşin fiyatına 6+2 taksit. Bakalım nasıl bir şey gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzeg -- 18 Ocak 2013; 21:12:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

L beden alman mantıklı büyük ihtimal tam olur olmazsada terziden 5 tl ye yaptırırsın,büyük ihtimal alt kısım tam olur ,üst (omuzların geniş değilse)biraz bol gelebilir.

Sanırım daha önce diodora marka eşofman kullandınız, nasıl kalitesini begendiniz mi?

50 TL eder mi?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.